مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
بافت حصیری چهار تایی
بافت حصیری چهار تایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

آموزش بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی

آموزش شینیون خطی اروپایی:

در این مدل شینیون موها خیلی ساده و شیک بصورت خطی و شلوغ دیزاین می شود و بیشتر مدل های اروپایی موها کرلی می شود و انتهای مو بصورت گره یا بصورت گوجه ای دیزاین می شود که امروزه در صنعت شینیون و دیزاین مو بیشترین طرفدار را دارد

 

مرحله اول شینیون خطی اروپایی:

ابتدا موها را سشوار کشیده و کاملا تمیز و صاف می کنیم تا در هنگام اجرای کار باعث گیر کردن و بهم ریختگی نشود. بعد از اطمینان از تمیزی موها شروع به تکنیک بافت بر روی موها می کنیم.

 

مرحله دوم شینیون خطی اروپایی:

در این مرحله ابتدا کل موها را با کش شینیون دم اسبی رو به پایین می بندیم و صدفی پس سر را مانند شکل بصورت خطی دیزاین کرده و با تافت یا همان فیکساتور خطی ها را فیکس می کنیم

مرحله سوم شینیون خطی اروپایی:

در این مرحله  همان طور  که در شکل رویت می کنید مقداری از موهای دم اسبی را از کش شینیون بیرون می کشیم و بصورت خطی دیزاین می کنیم

مرحله چهارم شینیون خطی اروپایی:

انتهای دم اسبی را با اتو مو سر گرد کرلی می کنیم و بعد با انتهای  شونه دم باریک موهای فر و حالت گرفته شده را فید کرده و با اسپری فیکس می کنیم

مرحله پنجم شینیون خطی اروپایی: (مرحله آخر):

در این مرحله انتهای موهای کرلی شده را مانند شکل به زیر صدفی برده و با سنجاق فیکس می کنیم و موهارا بصورت خطی و شلوغ دیزاین می کنیم.

نام نویسنده : زهره شعبانی

بافت گل

بافت اروپایی

بافت کرلی

شینیون کلاسیک

شینیون

بافت هلندی

بافت حصیری

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا