مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینوین انواع مختلف مو
شینوین انواع مختلف مو
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

انجام شینون بر روی حالت های مختلف مو

برای انجام شینوین  بر روی مدل های مختلف مو باید نوع حالت و جنس مو را در ابتدا تشخیص داده و نسبت به ان عملیات مختلفی را بر روی مو انجام داد .بطور کلی مو به سه حالت کلی تقسیم میشود.

انواع مو برای انجام شینیوین:

1−مو لخت

۲−مو تابدار یا مواج

۳−مو فر(فر وز)

۱-موی لخت:

مو لخت خود به دو نوع مو لخت کم حجم و مو لخت پرحجم تقسیم میشود.

مو لخت کم حجم:برای انجام شینیون بر روی موهای لخت کم حجم قبل از انجام هر گونه کاری موهای فر را ویو ریز میکنیم تا حجم آن بیشتر شود.

مو لخت پر حجم:برای این نوع مدل مو قبل از شینیون موها را به لایه های مساوی تقسیم می کنیم و آنها را یکی در میان ویو میکنیم.

نکته: در مورد موهای لخت پر حجم اگر نیاز باشد در مدل شینیون خود از قسکت یا تمامی  مو را فر کنیم باید از فر درشت استفاده کرد.

۲-مو تابدار یا مواج

مو تابدار یا مواج هم به دو نوع کم حجم و پر حجم تقسیم میشود.

مو مواج کم حجم:زمانیکه مو تابدار کم حجم باشد باید قبل از شینیون مو را سشوار بشکیم و بعد ویو ریز کنیم و بعد با موپیچ مو را فر متوسط یا ریز کنیم .

مو مواج پر حجم:برای موهای پرحجم مواج در ابتدا مو را سشوار میکشیم و بعد مو را به قسمت های مساوی تقسیم میکنیم و با اتومو مو را فر میکنیم و یا با موپیچ  فر درشت  میکنیم.

۳- موهای فر ریز(وز)

مو تابدار یا مواج هم به دو نوع کم حجم و پر حجم تقسیم میشود.

هم مانند دو نوع دیگر به دو نوع فر ریز کم حجم و پرحجم تقسیم میشوند.

۱−موهای فر ریز کم حجم:برای انجام شینون بر روی این حالت مو قبل از هر چیزی باید با اتومو موها را صاف کنیم .بعد از ویو استفاده کنیم و بعد از ویو از موی اضافه استفاده کنیم .

۲−مو فر ریز پرحجم:در ابتدا باید مو را با نرم کننده شستشو دهیم و بعد با بیگودی درشت زیر سشوار کلاهی حرارت دهیم.در این مرحله حلقه های ریز به حلقه های درشت تر تبدیل میشوند.و بعد مو را براشینگ میکنیم.

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینوین مو

نواع مو برای شینیون

شینیون

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا