مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
عوامل ضعیف شدن مو
عوامل ضعیف شدن مو
۱۳۹۸/۱۲/۱۵

چه کارهایی باعث میشود مو ضعیف شود؟

عوامل مختلفی مبتواند باعث شود مو شما ضعیف شود.ضعیف شدن مو باعث ریزش و کم پشتی مو یا بی حالت شدن مو میشود.از جمله عوامل اصلی که باعث  ضعیف شدن مو میشود را در دامه بررسی میکنیم.

برس :

یکی از وسایلی که موهای شما را ضعیف میکند استفاده از برس نامناسب است.برس باید نرم بوده و به ریشه مو اسیب نرساند.برس زدن مو باعث میشود که خون در پوست جریان داشته باشد.

سشوار:

بر اثر سشوار کردن مکرر مو  با حرارت داغ  ,باعث میشود موهای شما اسیب جدی ببیند و سست شکننده شوند  و در نهایت ریزش پیدا میکنند.اگر در حین استفاده از سشوار از شانه یا برس مناسب استفاده نکنید.و موها را با فشار غیر معمول و زیاد بکشید باعث اسیب و ریزش مو میشود.

شانه:

استفاده از شانه شخصی مهم است.استفاده زیاد از شانه موها را ضعیف میکند و باعث ریزش مو میشود.همچنین توجه داشته باشید بعد از حمام یا شستشوی سر زمانی که موهای شا خیس است موها را شانه نکشید چون باعث اسیب به پیاز مو شما میشود.

عوامل شیمیایی که مو را ضعیف میکند.(فر,صاف,دکلره,رنگ)

صاف کردن مو

موها بر اثر صاف کردن ممکن است ضعیف و خشک شده و دچار ریزش شود.زمان صاف کردن حتما تست منافذ مو انجام شود. 

رنگ کردن:

اگر رنگ کردن بدون در نظر گرفتن جنس مو انجام گیرد و همچنین از مواد رنگی تقلبی استفاده شود به موهای شما اسیب جدی وارد میشود.

دکلره کردن:

دکلره ای که بیش از حد قوی باشد و هنگام استفاده جنس و نوع مو درنظر گرفته نشود.موها مقاومت خود را از دست داده و خشک شکننده میشوند.

فر کردن مو:

فر کردن موها را خشک شکننده میکند.و اگر مواد به ریشه مو تماس پیدا کند,موها ضعیف شده و شروع به ریزش میکند,همچنین لوسین یا فر اگر متناسب با جنس مو نباشد برای مو مضر خواهد بود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

عوامل ضعیف شدن

مو

ضعیف شدن مو

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا