مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
گره گیس زنانه پشت سر
گره گیس زنانه پشت سر
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

آموزش مدل "chignon" یا گره گیس زنانه پشت سر

 

مدل chignon یا همان گره ی گیس زنانه پشت سر خانم ها معمولا دنبال یک مدل شیک برای مهمانی های خود هستند.در اینجا شمارا با مدل  chignon یک مدل

شینیون ساده که کلاسیک آشنا می کنیم. Lizzy Weinbery این مدل شینیون مورا به شما خانمهایی عزیز با یکسری ابزار ساده شینیون(یک شانه کم باریک و شش

عدد سنجاق )معرفی می کند.

 

چگونگی شینیون کردن گره گیس زنانه:


مرحله اول:

ابتدایک شانه دم باریک و دو سنجاق بزرگ و ۴ عدد سنجاق کوچک نیاز داریم.با استفاده از شانه دم باریک موها را از فرق باز میکنیمو موهای جلو سر را مرتب به پشت گوش شانه می کنیم.این روش برای موهایی که چند روز شسته نشده باشد بهتر عمل می کندولی اگر موهای شما شسته شده بهتر است از اسپری بافت خشک Oribبرای مهار کردن لغزندگی موهایتان استفاده کنید.

مرحله دوم:

موها را به عقب شانه کنید و انتهای موها را بیپچانید و بسمت بالا بکشید

مرحله سوم:

موهایی که پیچ دادید را به پشت سر ببرید و از انگشت اشاره خود در وسط پیچ مو برای شکل دادن موی پیچ داده شده بصورت دایره  استفاده کنید و کل مو را به پشت سر بصورت دایره جمع کنید.

مرحله چهارم:

دو طرف مویی که پیچ دادیم را با دو سنجاق بزرگ در پس سر فیکس میکنیمو پیچ مو را بصورت شکل به آرامی باز میکنیمو سپس با سنجاق های کوچک اطراف موی شینیون شده را محکم می کنیم.

مرحله پنجم:

با استفاده از دم شانه خرده های مو را مرتب می کنیم و با دم شانه موهای شینیون شده بالای سر رابیرون می کشیم تا تاج سر پف دارتر بنظر برسد

مرحله آخر:

و در مرحله آخر برای مرتب کردن و ثابت نگه داشتن شینیون مو از اسپری Shu Uemura Art ofHair sheer lacquer Finishingاستفاده می کنیم.

نام نویسنده : زهره شعبانی

گیس زنانه

مدل

مدل chignon

گیس زنانه پشت سر

شینیون

مدل شینیون

شینیون ساده

مدل شینیون ساده

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا