مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
بافت شینیون گوجه ای
بافت شینیون گوجه ای
۱۳۹۹/۰۴/۲۹

آموزش شینیون گوجه ای با بافت تو در تو همراه با تصویر

بعضی سبک ها و رنگها مانند رنگ رژ لب قرمز و یا سبک بافت گوجه ای بالرین ها هرگز از مد نمی افتد . این مدل یک مدل نوستالژیک فرانسوی است. همانطور که در تصویر زیر میبنید در نهایت شما با یک مدل جدید شینیون موهای زیبایی خواهید داشت .

که در این مطلب شما را با آموزش گام به گام بافت گوجه ای بالرین ها آشنا می کنیم.

مرحله اول: شینیون گوجه ای

همان طور که در شکل زیر می بینید ابتدا موهای جلوی سر را گوش تا گوش جدا می کنیم و موهای پشت سر را با دم اسبی در بالاترین نقطه سر جمع می کنیم و با کش می بندیم.

مرحله دوم: شینوین بافت گوجه ای

در این مرحله از بافت فرانسوی و شینیون گوجه ای استفاده می کنیم (همانطور که در مطالب قبل در مورد بافت فرانسوی توضیح دادیم بافت فرانسوی بافت رو به رو(بر عکس بافت رو به زیر)می باشد. ابتدا یک تکه مو برمیداریم بافت سه تایی گندمی می زنیم و در مرحله بعد یک تکه مو از جلو سر برمی داریم و به بافت سه تایی از روی بافت اضافه می کنیم و بعد یک تکه از موی دم اسبی بر می داریم و از روی بافت به بافت گندمی اضافه می کنیم و این روش را تا انتهای مو های جلوی سر ادامه می دهیم.

 مرحله سوم:شینوین گوجه ای با بافت

در این مرحله موهای دم اسبی را به صورت تکه موهای یک اندازه از روی بافت گندمی به آن اضافه می کنیم.

 مرحله چهارم :شینیون بافت گوجه ای

در این مرحله همانطو که درشکل می بینید بافت فرانسوی و شینیون گوجه ای باهم تر کیب شده اند‌.که به بافت گوجه ای بالرین معروف می باشدو در آخر انتهای بافت را با سنجاق فیکس می کنیم و در آخر با اسپری Redkencontral Addict28 Extra High-Hold Hair sprayاستفاده می کنیم و موها را فیکس می کنیم

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون گوجه ای

بافت شینیون گوجه ای

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا