مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینیون هلندی
شینیون هلندی
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

آموزش شینیون و بافت هلندی در 11 مرحله

در این مقاله قصد داریم  شما را با مدل ترکیبی شینیون بافت هلندی که مدل اروپایی است آشنا کنیم.

این شینیون را در یازده مرحله برای شما تهیه کرده ایم که در ادامه این مطلب می توانید مرحله به مرحله آنرا دنبال کنید همراه با عکس های با توضیحات در زیر آن ها امیدواریم استفاده مفید ببرید و  برای شما کاربردی باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مرحله اول شینیون و بافت هلندی :

ابتدا یک تکه مو از جلوی سر برمی داریم و به سه قسمت مساوی تقسیم می کنیم.

مرحله دوم شینیون و بافت هلندی :

هر تکه مویی که از بافت گندمی به زیر بافت می بریم یک تک مو بصورت مرتب و خطی به آن اضافه می کنیم.

مرحله سوم شینیون و بافت هلندی :

در ابتدا یک بافت گندمی ساده میزنیم.

مرحله چهارم شینیون و بافت هلندی :

هر تکه مویی که از بافت گندمی به زیر بافت می بریم یک تک مو بصورت مرتب و خطی به آن اضافه می کنیم

مرحله پنجم شینیون و بافت هلندی :

مانند مرحله قبل از قسمتی که می بافیم  و مو اضافه می کنیم.

مرحله ششم شینیون و بافت هلندی :

کل موهای دو طرف را می بافیم بافت موها را مانند شکل با دست از هم باز می کنیم.

مرحله هفتم شینیون و بافت هلندی :

انتهای موها را با کش شینیون می بندیم.

مرحله هشتم شینیون و بافت هلندی :

انتهای موی را که با کش شنیون بسته ایم به سه قسمت تقسیم می کنیم.

مرحله نهم شینیون و بافت هلندی :

موها را بصورت بافت پیچی می بافیم.

مرحله دهم شینیون و بافت هلندی :

هر سه تیکه مو را بافت پیچی میزنیم و پیچ موها را با دست از هم باز می کنیم.

مرحله یازدهم شینیون و بافت هلندی :

سه تکه مو را بصورت شکل بالا به دور هم شینیون می کنیم و با سنجاق فیکس می کنیم و در انتها بال اسپری { تافت } یا چسب مو خرده های مو را می گیریم.

همرا ه گرامی امیدوارم مطالب فوق مورد پسند شما قرار گرفته باشد همچنین شما می توانید من را در صفحه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید. همچین با آموزش انواع بافت فرانسوی , بافت هلندی , بافت پیچی , بافت گره ای , شینیون نیم باز , شینیون خطی , شینیون کلاسیک , شینیون گل رز شما را آشنا کنیم. 

shinion_braide_zohreh@

نام نویسنده : زهره شعبانی

بافت گره ای

شینیون نیم باز

شینیون خطی

بافت پیچی

بافت فرانسوی

شینیون

بافت هلندی

شینیون هلندی

hair shinion

shinion

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا