مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال عشق تبعید شده
داستان سریال عشق تبعید شده
۱۴۰۰/۰۸/۰۱

سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده با حضور برن سات و ماهسون کرمیزیگول همراه با عکس

سریال عشق تبعید شده  یا Aşka Sürgün یک مجموعه تلویزیونی درام و ماجراجویی ترکیه که پخش آن از ATV  در 7 مارس 2005 آغاز شد و با پنجاه و سومین قسمت منتشر شده در 5 ژوئن 2006 به پایان رسید. در کل این سریال 2 فصل به طول انجامید.

داستان این سریال از یک خانواده با خصوصیت شرقی و بسته سرچشمه می گیرد ، زندگی شخصی به نام  هزار عزیز اوغلو که مانند یک غربی بزرگ شده بود و در تمام زندگی خود اینگونه رفتار می کرده است ، با قتل برادرش به کل تغییر می کند و دیگر به حالت قبلی خود بر نمی گردد.

 انتقام جویی ، که او هر از گاهی از مادربزرگش می شنید و به آنها گوش می داد ، انگار یک داستان قدیمی بود ، ناگهان تنها حقیقت زندگی او می شود.

 عزیزوگلاری ، که سالها پیش از شهر ماردین به استانبول مهاجرت کرده بود ، به دلیل دشمنی با خانواده شاهوار ، درست زمانی که صلح در راه بود دوباره یک نفر را قربانی کرد. با این حال ، هر دو خانواده نمی خواهند این جنگ بیش از این ادامه یابد. تصمیم گرفته می شود که معامله ای شود.

 طبق آداب و رسوم ، به خانواده عزیز اوغلو بهای خون پرداخت می شود و این قیمت زیلان دختر عزام شاهور خواهد بود. مسئولیت فرات ازدواج با زیلان است. هزار از همان ابتدا با این ایده مخالف است. در حالی که او هرگز به ازدواج فکر نمی کرد ، متوجه جدی بودن کار می شود و این ازدواج را برای صلاح خانواده اش می پذیرد. به منظور تقویت صلح بین دو خانواده ، مشارکت تجاری نیز ایجاد می شد. به نظر می رسد با ورود زیلان به استانبول ، آب بین دو خانواده آرام شده است. با این حال ، پس از تمام این ماجراها ، مبارزه بین هزار و زیلان آغاز می شود.

 اگرچه دو جوان مغرور سعی می کنند تا آنجا که ممکن است ضمن حفظ این ازدواج اجباری از یکدیگر فاصله بگیرند ، اما با گذشت زمان ناگزیر شروع به دوست داشتن  یکدیگر می کنند. این علاقه ، که با نگاه های گریزانه شروع شد ، سرانجام جای خود را به عشقی می سپارد که هیچکس انتظارش را نداشت.

بازیگران سریال عشق تبعید شده

ماهسون کرمیزیگول در نقش هزار عزیز اوغلو

برن سات  در نقش زیلان شهور عزیز اوغلو

نام نویسنده : حامد شعبانی
ماهسون در سریال عشق تبعید شده برن سات در سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده چند قسمته بازیگرای سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تعریف عشق Askin Tarifi با حضور بازیگرانی همچون : کادیر دوغلو , آلپر سالدیران و سرا آریتورک  از تاری... ( داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام با حضور سرا آریتورک)
سریال دروغگو Yalanci با حضور بورچین ترزی اوغلو , صالح بادمجی و هازال تورسان در تاریخ  17 سپتامبر 2021  از شبکه ... ( داستان سریال ترکی دروغگو با حضور بورچین ترزی اوغلو همراه با بیوگرافی قسمت ها و اینستاگرام سریال ترکی یالانچی)
بازیگران فیلم Bir Zamanlar Çukurova 2 مشخص شدند. داستان روزی روزگاری در چوکوروا 2 چیست؟ سریال روزی روزگاری در چوکوروا ... ( بازیگران جدید سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 چه کسانی هستند اینستاگرام بیوگرافی قسمت ها)
سریال ترکیه شمیم عشق با بازی مرات اونالمیش و بیرجه آکالای از  9 آگوست , 2010 تا 27 مه 2013 از شبکه FOX در 122 قسمت ... ( سریال ترکی شمیم عشق با بازی مورات اونالمیش و بیرجه آکالای خلاصه داستان سریال شمیم عشق همراه با بیوگرافی بازیگران)
کشور ترکیه از پتانسیل تاریخی کشورش نهایت استفاده را می کند آنها بعد ساخت سریال تاریخی حریم سلطان که دوره حکومت سلطان سلیمان را نمایش می داد ... ( داستان سریال ترکیه قیام ارطغرل رستاخیز بیوگرافی بازیگران سریال قیام ارطغرل همراه با اینستاگرام و عکس)
سریال ترکیه ای گره گور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول , بلچیم بیلگین و روژدا دمیرر در ژانر درام عاشقانه از  7... ( داستان سریال ترکیه گره کور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول بلچیم بیلگین قسمت ها اینستاگرام بیوگرافی بازیگران)
سریال حکایت یک عشق با نام انگلیسی A Love Story در 36 قسمت در تاریخ  26 مارس 2013 شروع به پخش و در 14 ژانویه 2014 آخ... ( سریال ترکیه حکایت یک عشق خلاصه داستان تعداد قسمت ها بازیگران سریال ترکیه حکایت یک عشق همراه با اینستاگرام)
سریال دختران آفتاب در سال 1394 پخش آن شروع شد خیلی زود جایگاه ویژه ای بین طرفدران سریال های ترکیه باز برای خود باز کرد این سریال با معرفی با... ( داستان سریال ترکیه ای دختران آفتاب با بازی هانده ارچل و بورجو اوزبرک اینستاگرام قسمت ها بیوگرافی بازیگران)
مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته (Son Yaz) یا آخرین تابستان سریال آخرین تابستان یکی از سریال هایی است که بدون سوپر استار طرفداران زیاد... ( سریال  آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان یا تابستان گذشته معرفی بازیگران همراه با اینستاگرام)
سریال سقف‌های شیشه‌ای Love Reserved (Cam Tavanlar) سریال بسیار محبوب و عاشقانه  سقف‌های شیشه‌ای که از تاریخ... ( داستان سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای بازیگران سریال سقف‌های شیشه‌ای اینستاگرام بیوگرافی عکس)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا