مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال عشق تبعید شده
داستان سریال عشق تبعید شده
۱۴۰۰/۰۸/۰۱

سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده با حضور برن سات و ماهسون کرمیزیگول همراه با عکس

سریال عشق تبعید شده  یا Aşka Sürgün یک مجموعه تلویزیونی درام و ماجراجویی ترکیه که پخش آن از ATV  در 7 مارس 2005 آغاز شد و با پنجاه و سومین قسمت منتشر شده در 5 ژوئن 2006 به پایان رسید. در کل این سریال 2 فصل به طول انجامید.

داستان این سریال از یک خانواده با خصوصیت شرقی و بسته سرچشمه می گیرد ، زندگی شخصی به نام  هزار عزیز اوغلو که مانند یک غربی بزرگ شده بود و در تمام زندگی خود اینگونه رفتار می کرده است ، با قتل برادرش به کل تغییر می کند و دیگر به حالت قبلی خود بر نمی گردد.

 انتقام جویی ، که او هر از گاهی از مادربزرگش می شنید و به آنها گوش می داد ، انگار یک داستان قدیمی بود ، ناگهان تنها حقیقت زندگی او می شود.

 عزیزوگلاری ، که سالها پیش از شهر ماردین به استانبول مهاجرت کرده بود ، به دلیل دشمنی با خانواده شاهوار ، درست زمانی که صلح در راه بود دوباره یک نفر را قربانی کرد. با این حال ، هر دو خانواده نمی خواهند این جنگ بیش از این ادامه یابد. تصمیم گرفته می شود که معامله ای شود.

 طبق آداب و رسوم ، به خانواده عزیز اوغلو بهای خون پرداخت می شود و این قیمت زیلان دختر عزام شاهور خواهد بود. مسئولیت فرات ازدواج با زیلان است. هزار از همان ابتدا با این ایده مخالف است. در حالی که او هرگز به ازدواج فکر نمی کرد ، متوجه جدی بودن کار می شود و این ازدواج را برای صلاح خانواده اش می پذیرد. به منظور تقویت صلح بین دو خانواده ، مشارکت تجاری نیز ایجاد می شد. به نظر می رسد با ورود زیلان به استانبول ، آب بین دو خانواده آرام شده است. با این حال ، پس از تمام این ماجراها ، مبارزه بین هزار و زیلان آغاز می شود.

 اگرچه دو جوان مغرور سعی می کنند تا آنجا که ممکن است ضمن حفظ این ازدواج اجباری از یکدیگر فاصله بگیرند ، اما با گذشت زمان ناگزیر شروع به دوست داشتن  یکدیگر می کنند. این علاقه ، که با نگاه های گریزانه شروع شد ، سرانجام جای خود را به عشقی می سپارد که هیچکس انتظارش را نداشت.

بازیگران سریال عشق تبعید شده

ماهسون کرمیزیگول در نقش هزار عزیز اوغلو

برن سات  در نقش زیلان شهور عزیز اوغلو

نام نویسنده : حامد شعبانی
ماهسون در سریال عشق تبعید شده برن سات در سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده چند قسمته بازیگرای سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا