مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه
2023/02/26

داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران

سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند نام های دیگر این سریال هستند.

سریال زندگی هر چی میخواد بشه در 30 تیر 1401 از شبکه Show TV آغاز به بخش کرد و به سرعت مورد توجه قرار گرفت این سریال در 22 قسمت 150 دقیقه ای  برنامه ریزی شده است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی بزار زندگی هرچی میخواد بشه


امین (ارتان سابان ) در این سریال نقش یک گردن کلف را در شهر آنکارا بازی می کند. امین پس از اینکه متوجه می شود  دختر جوانی به خاطر او کشته شده تصمیم می گیرد گذشته کثیف خود را پشت سر بگذارد. او به اداره پلیس می رود تا پلیس مخفی شود و تمام کارهای خلافکاران را فاش کند. امین در ازای دادن اطلاعات در مورد رهبران مافیا و شواهدی برای زندانی کردن همه جنایتکاران در زندان، یک فرصت دوباره می خواهد.

برای پایان دادن به دنیای خلافکاران و زندانی کردن همه رهبران مافیا، پلیس با امین معامله می کند. طبق قرارداد آنها، امین به عنوان معلم جغرافیا در دبیرستان زندگی جدیدی را در شهر استانبول آغاز می کند و به عنوان شوهر یک افسر پلیس سونگول عمل می کند.

سونگول یک افسر پلیس موفق در شعبه امنیت عمومی است. او ایده همراهی با امین و ایفای نقش همسر او را دوست ندارد. اما سونگول این وظیفه را می پذیرد زیرا می خواهد مقصران کشته شدن پدر و مادرش را پیدا کند و به همین دلیل  به استانبول می رود.

سفر جدیدی برای این دو نفر آغاز می شود. امین هویت جدیدی پیدا می کند و تبدیل به سعدی پایاسلی می شود. او به همراه سونگول به شهر استانبول می رود و شروع به زندگی در خانه جدید می کنند تا وانمود شود  یک زوج متاهل هستند. سعدی تمام تلاش خود را می کند تا از فرصت دوم خود به درستی استفاده کند و به عنوان معلم جغرافیا شروع به کار می کند.

تلاقی زندگی سعدی پایاسلی (امین) با پنج محکوم جوان که قرار است اصلاح شوند. مرت (ازگو دلیکانلی)، کان (علی برگه)، ذوالفیکار (اونور اوزر)، آیلین (صانم بابی) و ملک (روژبین اردن) پنج جوان هستند که برای یک پروژه آزمایشی انتخاب می شوند. این پنج جوان شانس دوم پیدا می کنند،تا از عفو مشروط بهره مند  شوند و به خانه های خود باز  گردند و به همان دبیرستان بروند.

مرت پسر جوان شجاعی است که به دلیل مجروح کردن مردی که همسرش را در خیابان کتک می زد در زندان به سر می برد. کن به جرم هک کردن اطلاعات شهروندان  زندانی است. ملک به دلیل زخمی کردن ناپدری خود در زندان بوده است. ذوالفقار به خاطر مواد مخدر محکوم است. آیلین برای محافظت از خواهر ناتنی خود که به طور تصادفی فروشنده ای را مجروح کرد در زندان بوده است.

داستان زمانی پیچیده تر می شود که سادی با اولین عشقش دریا ( اوزگه اوزبرک ) در استانبول ملاقات می کند. سعدی و دریا 17 سال پیش با هم قرار داشتند و سادی به دلایلی مجبور شد این رابطه را قطع کند. با اینکه خیلی وقت پیش از هم جدا شدند، دریا همچنان عاشق سادی بود.

دریا بچه سعدی را به دنیا آورده  و بچه اش را به تنهایی بزرگ کرده است. با وجود اینکه مرت پسر دریا است، او این واقعیت را نمی داند. مرت فکر می کند که پدر و مادرش فوت کرده اند و او با خواهر بزرگترش دریا زندگی می کند. به همین ترتیب سعدی نیز از داشتن فرزندش خبر ندارد.

داستان مجموعه تلویزیونی شانس دیگری (Gelsin Hayat Bildigi Gibi) در مورد گانگستری است که گذشته کثیف خود را پشت سر می گذارد و فرصتی دوباره به عنوان معلم جغرافیا در استانبول پیدا می کند.

 آیا سعدی موفق می شود گذشته  خود را پنهان کند؟

 آیا سعدی موفق می شود از شانس دوم خود استفاده کند و معلمی موفق شود؟

 آیا سادی و سونگول به خوبی با هم کنار می آیند و وانمود می کنند که زوج خوبی هستند؟

 آیا سونگول حقیقت مرگ والدینش را خواهد یافت؟

 آیا مرت، آیلین، کان، ذوالفقار و ملک از شانس دوم خود به طور موثر استفاده خواهند کرد و به زندگی مدرسه خود عادت خواهند کرد؟

 

نیلسو برفین آکتاش در نقش گیزم دمیرچی درسریال بزار زندگی هر چی میخواد بشه  

گیزم دانش آموز دبیرستان Karabayir است. او دختر محبوب مدرسه است. پدرش توسط مرت مجروح شد. با وجود اینکه مرت در زندان به سر می برد، او نمی تواند تحمل کند که با فردی که پدرش را مجروح کرده به همان مدرسه می رود.

اوزگه اوزبرک در نقش دریا یلماز درسریال بزار زندگی هر چی میخواد بشه

دریا دوست دختر سابق سادی است. او یک پسر به نام مرت دارد. او پرستاری موفق و مادری فداکار است. او پسرش را طوری بزرگ می کند که انگار خواهرش است و این حقیقت را برای کسی جز دوست صمیمی اش فاش نمی کند. حتی سعدی هم نمی داند که پسر دارد.

صانم بابی در نقش آیلین اوزدمیر درسریال بزار زندگی هر چی میخواد بشه

آیلین دختر ناتنی یک خانواده ثروتمند است. او یکی از دانش آموزان محکومی است که به دبیرستان قرابایر می رود.

ارتان سابان در نقش سعدی پایاسلی / امین گونگورن درسریال بزار زندگی هر چی میخواد بشه

سادی خلافکاری است که تصمیم می گیرد گذشته  خود را پشت سر بگذارد. او فرصتی دوباره پیدا می کند و به عنوان معلم جغرافیا زندگی جدیدی را در استانبول آغاز می کند. او شجاع، مهربان و با ملاحظه است. او طنز متفاوتی دارد. او به پسته تربینتوس علاقه دارد. پس از زندگی مشترک با سونگول، او عاشق سونگول می شود.

مرت یلماز از اوزگو دلیکان درسریال بزار زندگی هر چی میخواد بشه

مرت یکی از دانش آموزان محکومی است که به دبیرستان کارابایر می رود. او فرزند دریا و سعدی است. او با دریا که فکر می کند خواهرش است، به خوبی زندگی می کند.

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه چی میشه اسم بازیگرای سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه کی پخش میشه سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه چند قسمته آخر سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه بازیگران زن سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه بازیگران سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا