مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی فی
داستان سریال ترکی فی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا

سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغاز به پخش کرد.این سریال عاشقانه 22 قسمتی است.

خلاصه داستان سریال ترکی فی

این درام ترکی بر اساس سه گانه محبوب رمان های آزرا کوهن ساخته شده است: فی، چی، پی.

جان ( اوزان گوون ) یک روانشناس مشهور، شخصیت تلویزیونی و مربی در دانشگاه است. او یک عاشق زن هاست ، هر شب را با زن های مختلف می گذراند اما هرگز عاشق نمی شود. او فکر می کند که می تواند هر کسی را که ملاقات می کند کنترل کند.

زندگی عالی جان زمانی که تصمیم می گیرد خانه خود را از هرج و مرج شهر دور کند، زیر و رو می شود. در حالی که او به دنبال یک خانه جدید است، جان زن جوانی را در حال رقصیدن در باغ نزدیک خانه می بیند و ناخواسته شروع به تماشای او می کند. حتی اگر خانه شرایط او را برآورده نمی کند، جان خانه را می خرد تا به این رقصنده جوان، دورو (سرنای ساریکایا ) نزدیک شود.

دورو دانش آموز سال چهارم مدرسه هنر است که با دوست پسر نوازنده اش، دنیز (مهمت گونسور ) زندگی  شادی دارد . دنیز همچنین مربی همان مدرسه ای است که دورو به آن می رود. زندگی این زوج جوان پس از نقل مکان همسایه جدید و نزدیک شدن به آنها به شدت تغییر می کند.

جان  وقتی عاشق دورو می‌شود نامنظم می‌شود و سعی می‌کند هر کاری که می‌تواند انجام دهد تا آنها را از هم جدا کند. او شروع به تماشای مخفیانه خانه دورو می کند و زمانی که او به کمک نیاز دارد ظاهر می شود. او به تدریج نقشه خود را عملی می کند و باعث می شود دورو زندگی او با دنیز را زیر سوال ببرد.

در همین حال، روزنامه نگار جوانی ازگه ( بیراک توزوناتاچ ) یکی از رازهای جان را کشف می کند. هنگامی که او می خواهد دلیل گذراندن 3 سال را در بیمارستان روانی 21 سال پیش جان را  بداند، خود را بیکار می بیند. اما او تسلیم نمی شود و سعی می کند با فاش کردن این راز برای همه مردم انتقام خود را بگیرد.

در داستان سریال تلویزیونی فی (فای)، خواهید دید که یک مرد چه کاری می تواند انجام دهد تا عشق خود را پیدا کند.

 آیا دورو در نتیجه نقشه های جان از دنیز جدا می شود؟

 آیا دورو و دنیز قصد واقعی جان را خواهند فهمید؟

 چرا جان  3 سال  در بیمارستان روانی بستری شده است ؟

 وقتی مردم متوجه شوند که روانشناس معروف آنها واقعاً مشکلات روانی داشته است، سرنوشت جان چه خواهد شد؟

بازیگران سریال ترکی فی 

مهمت گونسور در نقش دنیز سریال ترکی فی

 سرنای ساریکایا  در نقش دورو سریال ترکی فی

برراک توزوناتاچ در نقش ازگه سریال ترکی فی

اوزان گوون در نقش جان سریال ترکی فی

بوشرا دولی در نقش بیلگه سریال ترکی فی

نام نویسنده : حامد شعبانی
مهمت گونسور در سریال ترکی فی آخر سریال ترکی فی سریال ترکی فی چی میشه سرنای ساریکایا در سریال ترکی فی سریال ترکی فی کی پخش میشه سریال ترکی فی چند قسمته بازیگرای سریال ترکی فی بازیگرای زن سریال ترکی فی سریال ترکی فی داستان سریال ترکی فی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من یکی از جدید ترین سریال های ساخته شده که تاکنون 12 قسمت آن از شبکه Star TV پخش شده است. بازیگرانی ک... ( داستان سریال ترکی سمت چپم یا نیمه بهتر من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا