مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی فی
داستان سریال ترکی فی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا

سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغاز به پخش کرد.این سریال عاشقانه 22 قسمتی است.

خلاصه داستان سریال ترکی فی

این درام ترکی بر اساس سه گانه محبوب رمان های آزرا کوهن ساخته شده است: فی، چی، پی.

جان ( اوزان گوون ) یک روانشناس مشهور، شخصیت تلویزیونی و مربی در دانشگاه است. او یک عاشق زن هاست ، هر شب را با زن های مختلف می گذراند اما هرگز عاشق نمی شود. او فکر می کند که می تواند هر کسی را که ملاقات می کند کنترل کند.

زندگی عالی جان زمانی که تصمیم می گیرد خانه خود را از هرج و مرج شهر دور کند، زیر و رو می شود. در حالی که او به دنبال یک خانه جدید است، جان زن جوانی را در حال رقصیدن در باغ نزدیک خانه می بیند و ناخواسته شروع به تماشای او می کند. حتی اگر خانه شرایط او را برآورده نمی کند، جان خانه را می خرد تا به این رقصنده جوان، دورو (سرنای ساریکایا ) نزدیک شود.

دورو دانش آموز سال چهارم مدرسه هنر است که با دوست پسر نوازنده اش، دنیز (مهمت گونسور ) زندگی  شادی دارد . دنیز همچنین مربی همان مدرسه ای است که دورو به آن می رود. زندگی این زوج جوان پس از نقل مکان همسایه جدید و نزدیک شدن به آنها به شدت تغییر می کند.

جان  وقتی عاشق دورو می‌شود نامنظم می‌شود و سعی می‌کند هر کاری که می‌تواند انجام دهد تا آنها را از هم جدا کند. او شروع به تماشای مخفیانه خانه دورو می کند و زمانی که او به کمک نیاز دارد ظاهر می شود. او به تدریج نقشه خود را عملی می کند و باعث می شود دورو زندگی او با دنیز را زیر سوال ببرد.

در همین حال، روزنامه نگار جوانی ازگه ( بیراک توزوناتاچ ) یکی از رازهای جان را کشف می کند. هنگامی که او می خواهد دلیل گذراندن 3 سال را در بیمارستان روانی 21 سال پیش جان را  بداند، خود را بیکار می بیند. اما او تسلیم نمی شود و سعی می کند با فاش کردن این راز برای همه مردم انتقام خود را بگیرد.

در داستان سریال تلویزیونی فی (فای)، خواهید دید که یک مرد چه کاری می تواند انجام دهد تا عشق خود را پیدا کند.

 آیا دورو در نتیجه نقشه های جان از دنیز جدا می شود؟

 آیا دورو و دنیز قصد واقعی جان را خواهند فهمید؟

 چرا جان  3 سال  در بیمارستان روانی بستری شده است ؟

 وقتی مردم متوجه شوند که روانشناس معروف آنها واقعاً مشکلات روانی داشته است، سرنوشت جان چه خواهد شد؟

بازیگران سریال ترکی فی 

مهمت گونسور در نقش دنیز سریال ترکی فی

 سرنای ساریکایا  در نقش دورو سریال ترکی فی

برراک توزوناتاچ در نقش ازگه سریال ترکی فی

اوزان گوون در نقش جان سریال ترکی فی

بوشرا دولی در نقش بیلگه سریال ترکی فی

نام نویسنده : حامد شعبانی
مهمت گونسور در سریال ترکی فی آخر سریال ترکی فی سریال ترکی فی چی میشه سرنای ساریکایا در سریال ترکی فی سریال ترکی فی کی پخش میشه سریال ترکی فی چند قسمته بازیگرای سریال ترکی فی بازیگرای زن سریال ترکی فی سریال ترکی فی داستان سریال ترکی فی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا