مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی گلوله
سریال ترکی گلوله
۱۴۰۱/۰۲/۰۱

داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام

سریال ترکی گلوله در 7 قسمت از شبکه Fox Tv در تاریخ 1 آبان 98 آغاز به پخش کرد.در سریال بازیگران سرشناسی همچون انگین آلتان دوزیاتانبورچین ترزی‌اوغلوبیراک توزوناتاچ حضور دارند.

خلاصه داستان سریال ترکی گلوله

داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد.

اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جوانی است که برای عدالت از هیچ کاری دریغ نمی‌کند. پرونده سختی به او داده می شود که در آن یک دختر جوان کشته می شود و پسر یک نماینده کنگره مظنون به قتل می شود.

با وجود اینکه یک مظنون به قتل از خانواده ای ثروتمند و قدرتمند است، اورهان مصمم است که بدون هیچ ترسی این پرونده را حل کند. با این حال، او به زودی متوجه می شود که این پرونده قتل به دنیای زیرزمینی استانبول مرتبط است. بنابراین، اورهان حتی توسط ناظران خود در دادگاه مواجه می شود.

لیلا (  بورچین ترزی‌اوغلو  )از سوی دیگر، یک روزنامه نگار جوان، جاه طلب و با استعداد است. پس از رفتن پدرش در زمانی که او یک دختر کوچک بود، او یاد می گیرد که به هیچ کس اعتماد نکند.

لیلا با مادرش که از مشکلات روحی رنج می برد زندگی می کند و به همین دلیل لیلا شخصیتی قوی پیدا می کند. او زندگی خود را وقف کار خود می کند و می خواهد هر کاری را در جستجوی حقیقت انجام دهد.

زندگی اورهان و لیلا به دلیل پرونده قتل با هم تلاقی می کند. اورهان با وجود همه موانع می خواهد پرونده را حل کند و لیلا می خواهد همه اخبار را به مردم گزارش کند. در طول این روند، این دو جوان کاری جز همکاری با مافیای حاکم بر استانبول در پشت صحنه ندارند.

در حالی که آنها در جستجوی حقیقت در مورد قتل هستند، شاهدی را پیدا می کنند: (  بیراک توزوناتاچ ). گلچه یک خواننده کلوپ شبانه است که قتل را می بیند و توضیح می دهد که این قتل به روابط مافیایی مرتبط است. از آنجایی که دختر مقتول متوجه می شود و این روابط مافیایی را افشا می کند، او به قتل می رسد.

گلچه از تحقیقات می ترسد و نمی خواهد شاهد این قضیه باشد. او می خواهد زندگی خود را برگرداند و می خواهد از فرزند کوچکش محافظت کند.

داستان مجموعه تلویزیونی گوله درباره دادستانی جوان است که برای عدالت از هیچ کاری دریغ نمی کند و یک روزنامه نگار زیبا.

 آیا اورهان در نهایت عدالت را برقرار می کند و پرونده قتل را حل می کند؟

 آیا لیلا به اورهان اعتماد خواهد کرد و در کنار او خواهد ماند؟

 آیا اورهان و لیلا موفق خواهند شد در این روند دشوار از خانواده و عزیزان خود محافظت کنند؟

بازیگران سریال ترکی گلوله

انگین آلتان دوزیاتان در نقش اورهان آتماجا سریال ترکی گلوله


بورچین ترزی‌اوغلو در نقش لیلا دوریم سریال ترکی گلوله


بیراک توزوناتاچ در نقش گلچه آکار سریال ترکی گلوله

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی گلوله کی تموم میشه اینستاگرام سریال ترکی گلوله سریال ترکی گلوله کی پخش میشه سریال ترکی گلوله چند قسمته بیوگرافی سریال ترکی گلوله آخره سریال ترکی گلوله تعداد قسمت های سریال ترکی گلوله بازیگرای زن سریال ترکی گلوله داستان سریال ترکی گلوله سریال ترکی گلوله
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا