مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی بابیل
سریال ترکی بابیل
۱۴۰۰/۱۱/۲۳

داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام

سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگران مطرحی همچون : خالد ارگنچ , نور فتاح‌اوغلو و بیرجه آکالای توانست تنها در 20 قسمت سریعا به یکی از محبوب ترین سریال های ترکی تبدیل شود.

خلاصه داستان سریال ترکی انتخاب

عرفان ( خالد ارگنچ ) یک استاد اقتصاد بسیار موفق که با ادا ( نور فتاح‌اوغلو ) ازدواج کرده است . او مردی قابل اعتماد است که تمام تلاش خود را می کند تا شوهر خوب، پدر مهربان، معلم موفق و شهروند قانون مدار باشد. با این حال، زندگی متواضعانه او ناگهان زیر و رو می شود.

در حالی که عرفان در آستانه ارتقای مقام ریاست دانشگاه است، مورد تهمت همکارش قرار می گیرد و از دانشکده اخراج می شود. پس از 20 سال کار آکادمیک، خود را بیکار می بیند. با وجود اینکه عرفان به دادگاه مراجعه می کند، نمی تواند بی گناهی خود را فوراً ثابت کند. بدین ترتیب تمامی حساب های بانکی وی در طول تحقیقات مسدود شده تا زمانی که در دادگاه بی گناه اعلام شود.

این در حالی است که پسر 7 ساله عرفان به تومور مغزی مبتلا شده و باید بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گیرد. حالا عرفان و همسرش با مانع دیگری روبرو هستند. آنها باید در مدت زمان کوتاهی پول جمع کنند تا پسرشان عمل موفقیت آمیز داشته باشد.

عرفان برای یافتن پول مورد نیاز برای جراحی، برای مشاغل متعددی اقدام می کند. در واقع، او یک مسیر آموزشی بسیار موفق با مدرک لیسانس از دانشگاه فنی خاورمیانه، مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بوغازیچی و مدرک فوق دکتری از ایالات متحده دارد. عرفان علیرغم سوابق موفق خود، به دلیل ادامه تحقیقات نتوانست شغلی پیدا کند. در همان زمان با دوستانش صحبت می کند تا پول قرض کند اما همه درها یکی یکی به روی صورتش قفل می شود.

 

عرفان و ادا در موقعیتی ناامید کننده قرار می گیرند. نه پول دارند، نه دوست و نه دارایی. درست در آن لحظه، آنها از دوست دوران کودکی خود اگمن ( اوزان گوون ) که فردی بی خیال، حیله گر و فرصت طلب است کمک می گیرند. اگمن پیشنهاد می کند که از رئیسش سلیمان ( مسوت آکوستا ) , یک تاجر ثروتمند است وام بگیرد در حالی که در گذشته به عنوان وام دهنده کار می کرد.

عرفان خود را در یک ماجراجویی سیاه می بیند که هرگز تصورش را هم نمی کرد. او قبول می کند که از سلیمان وام بگیرد اما رفتار و شخصیت او را دوست ندارد. سرانجام عرفان و دوستش اگمن نقشه ای می کشند و تصمیم می گیرند سلیمان را کلاهبرداری کنند. عرفان بعد از اینکه پول را می گیرد برای عمل پسرش به آمریکا می رود و اگمن از کشور خارج می شد. با این حال، زندگی آنها بارها به چالش کشیده می شود.

در این ماجراجویی تاریک، عرفان با عشق سابقش ایلای ( بیرجه آکالای ) که اکنون معشوقه سلیمان است، ملاقات می کند. همچنین با آیسه ( اصلی انور ) دختری جوان و زیبا آشنا می شود که با وجود داشتن مدرک دانشگاهی در رشته ادبیات، شغلی پیدا نمی کند.

داستان مجموعه تلویزیونی انتخاب (بابل) درباره یک استاد اقتصاد ایده آلیست عرفان است که در تلاش برای یافتن پول برای عمل جراحی پسرش، خود را در یک ماجراجویی سیاه می بیند.

 آیا عرفان پول کافی برای جراحی پسرش پیدا می کند؟

 آیا اگمن و عرفان موفق خواهند شد تاجر خطرناک سلیمان را کلاهبرداری کنند و پس از آن زنده بمانند؟

 آیا آیسه ناجی عرفان خواهد شد؟

 آیا عرفان و ایلای گذشته خود را فراموش می کنند یا از اول عشق خود را شروع می کنند؟

بازیگران سریال انتخاب (بابل)

خالد ارگنچ درنقش عرفان تونا سایگون سریال ترکی انتخاب یا بابل

اوزان گوون در نقش اگمن کیویلجیم سریال ترکی انتخاب یا بابل

اصلی انور در نقش آیسه کاراعلی سریال ترکی انتخاب یا بابل

بیرجه آکالای در نقش ایلای یوسداگ سریال ترکی انتخاب یا بابل

نور فتاح‌اوغلو  در نقش ادا سایگون سریال ترکی انتخاب یا بابل

نام نویسنده : حامد شعبانی
بازیگران سریال ترکی بابل داستان سریال ترکی بابل سریال ترکی بابل بازیگر زن سریال سریال ترکی انتخاب آخر سریال ترکی انتخاب چی میشه سریال ترکی انتخاب کی پخش میشه بیوگرافی سریال ترکی انتخاب بازیگران سریال ترکی انتخاب داستان سریال ترکی انتخاب سریال ترکی انتخاب
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا