مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی روزهای زیبا
سریال ترکی روزهای زیبا
2023/02/25

داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام

سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبول ترکی ساخته شده و بازیگران همچون :  بوراک داکاک , لیلا تانلار , زینپ کامچی , اولگون توکر در این سریال حضور دارند.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

میهران (بوراک داکاک) و سلما (لیلا تانلار ) در یک زمان باهم به دنیا می آیند. یکی از بزرگان شهر پشبینی عجیبی می کند که این دو نفر قرار است عاشق همدیگر شوند اما به دلیل یک فاجعه از هم جدا می شوند.

همانطور که روزها بعد از این پیشبینی می گذشت  میهران و سلما با هم بزرگ و عاشق یکدیگر شدند. آنها نامزد کردند اما پس از مدت کوتاهی از هم جدا می شوند. همه بر این باورند که سلما خانه ای را به آتش کشیده است. پس از این اتفاق، میهران با سلما صحبت نمی کند و همراه با مادرش به استانبول می رود. او همه چیز را پشت سر می گذارد بدون اینکه حتی سعی کند حقیقت را از زبان سلما بشنود.

7 سال بعد سلما متوجه می شود که او و نامزد سابقش میهران خانه ای در استانبول به ارث برده اند. سلما با اطلاع از این ارث تصمیم می گیرد به استانبول برود و خانه را بفروشد. او همه چیز را در زادگاهش می فروشد و همراه با خواهر کوچکش به استانبول نقل مکان می کند.

این در حالی است که میهران با خانواده ای بسیار پرجمعیت در استانبول زندگی می کند. او با مادرش صالحا (سرای گوزلر)، عمه کیمت ( بينور كايا ) و برادرزاده هایش فوسون ( اجم ارکک )، آتاکان ( اولگون توکر ) و آیسیم (دورا دالگیچ) به خوشی زندگی می کند.

در همان زمان، میهران با دختری زیبا به نام آلیا (اویا ایلوگولاری) که از خانواده ای ثروتمند آشنا شده است. او به عنوان طراح جواهرات در کسب و کار خانوادگی آلیا کار می کند. میهران در آستانه نامزدی با علیا است.

با این حال، زندگی میهران و خانواده اش با ورود سلما به یکباره تغییر می کند. وقتی سلما به استانبول می آید، می خواهد با میهران صحبت کند. او به قهوه خانه آتاکان می رود و تمام تلاشش را می کند تا میهران را از ارث آگاه کند. ورود او همه چیز را زیر و رو می کند.

در حالی که سلما و میهران سعی می کنند خانه ای را که به ارث برده اند بفروشند، نزدیک و نزدیک تر می شوند. با وجود اینکه سعی می کنند از یکدیگر دوری کنند، احساسات آنها نسبت به یکدیگر زنده می شود.

داستان سریال برای همیشه با هم (گوزل گانلر) در مورد سلما و میهران است که قرار است با هم باشند اما به دلیل یک تراژدی در گذشته از هم جدا شده اند.

 آیا سلما و میهران موفق خواهند شد خانه ای را که به ارث رسیده اند بفروشند؟

 آیا میهران با دیدن سلما با علیا نامزد می کند؟

 وقتی آلیا بفهمد که سلما نامزد سابق میهران است چه می کند؟

 آیا سلما خانه جدیدی در استانبول پیدا می کند و با خواهر کوچکش به خوبی زندگی می کند؟

 آیا آلتان و آتاکان در کافی شاپ خود موفق خواهند شد؟

 آیا کیسمت و حکیم با وجود اینکه تجارت مشابهی را در یک محله انجام می دهند، با هم به خوبی کنار می آیند؟

 آیا فسون بر جدایی خود از نامزدش غلبه خواهد کرد؟

بوراک دکاک در نقش میهران در سریال ترکی روزهای زیبا

میهران یک طراح جواهر موفق است. او هرگز سلما را فراموش نمی کند اما پس از جدایی از او تصمیم می گیرد به زندگی خود ادامه دهد. او فکر می کند که سلما خانه اش را آتش زده و به همین دلیل همه چیز را رها می کند و به استانبول می رود.

لیلا تانلار در نقش سلما در سریال ترکی روزهای زیبا

سلما دختر زیبایی است که در وان زندگی می کند. پس از مرگ مادرش، او تمام تلاشش را می کند تا خواهر کوچکش را بزرگ کند. او برای خواهر کوچکش که کمی ناتوانی در یادگیری دارد، هم مادر و هم پدر می شود. سلما به استانبول نقل مکان می کند تا تحصیلات خوبی برای خواهرش فراهم کند.

زینپ کامچی در نقش آلتان در سریال ترکی روزهای زیبا

آلتان با آتاکان در کافی شاپ کار می کند. او احساساتی نسبت به آتاکان دارد.

اولگون توکر در نقش آتاکان در سریال ترکی روزهای زیبا

آتاکان یک بارمن موفق است. او با آلتان همکاری می کند و احساساتی نسبت به او دارد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
آخر سریال ترکی روزهای خوب سریال روزهای زیبا سریال ترکی روزهای خوب کی پخش میشه بازیگرای زن سریال ترکی روزهای خوب بیوگرافی سریال ترکی روزهای خوب سریال ترکی روزهای خوب چند قسمته سریال ترکی روزهای خوب داستان سریال ترکی روزهای خوب
گالری عکس
(روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا