مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی محکوم
سریال ترکی محکوم
2022/08/11

داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو

سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در 17 قسمت 130 دقیقه ای که همچنان ادامه دارد آغاز به پخش کرد.بازیگران اصلی سریال ترکی محکوم را اونور تونا , اسماعیل حاجی اوغلو  , ملیکه ایپک یالووا  , هایال کوسوغلو  و سرای کایا تشکیل می دهند.لطفا برای حمایت از ما در آخر نظر خودتان بنویسید.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی محکوم یا متهم

فیرات ( اونور تونا )  دادستانی موفق و رئیس بخش تحقیقات جنایات خشونت آمیز است. او باهوش، سرسخت، شجاع و نترس است. او هرگز پرونده ای را از دست نمی دهد.

فیرات با همسر و دخترش زندگی مشترک موفقی دارد. با اینکه درآمد چندانی ندارد، اما از شغلش راضی است و ازدواج خوبی دارد. زندگی متواضع فیرات زمانی که پرونده قتل ساواس را در دست می گیرد، زیر و رو می شود.

ساواس ( اسماعیل حاجی اوغلو ) وارث یک خانواده ثروتمند است. او مستقل و مسئولیتی را بعهده نمی گیرد. او به دلیل بی مهری پدرش از مشکلات روحی و روانی رنج می برد. ساواس می داند که پدرش او را مایه خواری خانواده می داند.

ساواس یک برادر دوقلوی همسان باریس ( اسماعیل حاجی اوغلو ) دارد که مالک آینده کسب و کار خانوادگی است. باریس برخلاف برادرش نسبت به پدرش مسئولیت پذیر، محتاط و مطیع است.

 

ساواس نمی تواند خشم خود را کنترل کند و نمی تواند از مشکلات روانی خود عبور کند. او یکی دو بار به مشکل خورده است. او نمی تواند این واقعیت را تحمل کند که برادرش از همه نظر کامل است.

یکی از همین لحظات ناامیدی، ساواس زنی را در خانه خود می کشد و از دست پلیس فرار می کند. او فکر می کند که می تواند از این وضعیت خلاص شود، انگار قبلاً انجام داده است. با این حال او این بار باید هزینه اقدامات خود را بپردازد.

ساواس در حالی که در یکی از خانه های مخفی خود پنهان می شود، با برادر دوقلوی خود باریس روبرو می شود. او می فهمد که نمی تواند به راحتی از این پرونده قتل فرار کند. بنابراین تصمیم می گیرد برادر دوقلوی همسان خود را بکشد و هویت او را بگیرد. به این ترتیب او برادرش را از بالکن پرت می کند تا آن را شبیه خودکشی کند. پس از آن با پلیس تماس می گیرد و خبر خودکشی برادرش را می دهد و طوری رفتار می کند که انگار باریس است.

ساواس هویت برادرش را می گیرد و طوری زندگی می کند که انگار باریس است. همه را متقاعد می کند به جز چند نفر. بوگه ( ملیکه ایپک یالووا) که همسر باریس است بلافاصله می‌فهمد که ساواس طوری رفتار می‌کند که انگار شوهر اوست، اما او نمی‌تواند به خاطر پسرش این واقعیت را برای کسی فاش کند.

فیرات نیز باور ندارد که ساواس خود را کشته است. با وجود اینکه او احساس می کند که ساواس هویت خود را تغییر داده است، نمی تواند این را ثابت کند.

فیرات در حال تلاش برای حل این پرونده قتل، یک روز از خواب بیدار می شود و خود را محکوم به اعدام می بیند. او از 6 ماه گذشته زندگی خود چیزی به یاد نمی آورد. او نمی داند چرا او را به زندان انداخته اند.

فیرات از فراموشی موقت رنج می برد. زمانی که او در زندان است متوجه می شود که متهم به قتل همسر و دخترش است. او نمی تواند باور کند که این کار را با خانواده عزیزش انجام داده است.

فیرات تلاش می کند تا حافظه اش را بازیابی کند و حقیقت ماجرا را پیدا کند. او باید بی گناهی خود را ثابت کند. بنابراین، او می پذیرد که یک زن جوان جمر را به عنوان وکیل خود استخدام کند.

داستان سریال متهم (محکم) در مورد مبارزه دادستان فیرات , که متهم به قتل خانواده اش است و سعی دارد تمام تلاش خود را برای بی گناهی خود به کار گیرد.

 آیا فیرات می تواند حافظه خود را بدست آورد ؟

 آیا فیرات خواهد فهمید که چه بر سر همسر و دخترش آمده است؟

 آیا فیرات بی گناهی خود را ثابت می کند؟

 آیا ساواس موفق می شود هویت خود را پنهان کند و به گونه ای مسالمت آمیز زندگی کند که گویی باریس است؟

 آیا ساواس موفق می شود از دست پلیس فرار کند؟

بازیگران سریال ترکی محکوم  (متهم)

اونور تونا در نقش فیرات بولوت سریال ترکی محکوم یا متهم

اسماعیل حاجی اوغلو در نقش ساواس یساری سریال ترکی محکوم یا متهم

ملیکه ایپک یالووا در نقش بوگه یساری سریال ترکی محکوم یا متهم

 

هایال کوسوغلو در نقش ساشا سریال ترکی محکوم یا متهم

سرای کایا در نقش جمره اویسال سریال ترکی محکوم یا متهم

عکس های سریال ترکی محکوم

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی محکوم کی پخش میشه ملیکه ایپک یالووا در سریال ترکی محکوم هایال کوسوغلو در سریال ترکی محکوم آخر سریال ترکی محکوم چی میشه زمان پخش سریال ترکی محکوم بازیگر زن سریال ترکی محکوم بیوگرافی سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگرای زن سریال ترکی محکوم داستان سریال ترکی محکوم
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا