مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی میراث یا امانت
داستان سریال ترکی میراث یا امانت
۱۴۰۱/۰۵/۱۳

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

سریال ترکی امانت از 17 شهریور 1399 توسط شبکه کانال 7 در 206 قسمت شروع به کار کرد.بازیگران نقش اصلی این سریال را خلیل ابراهیم جیهان و  سیلا ترک اوغلو عهدار هستند.خلیل ابراهیم جیهان در سریال قبلی خود هرجایی یا بی وفا به شدت محبوب شده بود.

خلاصه داستان سریال ترکی امانت

سحر (  سیلا ترک اوغلو  ) دختر جوان و زیبایی  که با پدرش زندگی می کند. خواهرش کوسر (ملتم کیلیچ) پس از ازدواج با وارث خانواده کریملی، اجازه ملاقات با والدینش را ندارد. پدرش پس از آن تمام روابط خود را با کوسر قطع می کند و نمی تواند او را هرگز ببخشد.

سحر بیش از حد خواهرش را دوست  دارد اما نمی تواند پدرش را متقاعد کند که صلح کند. او خواهرش را نمی بیند و از زندگی جدیدش چیزی نمی داند.

زندگی سحر با فوت خواهرش بر اثر تصادف زیر و رو می شود. کوسر درست قبل از مرگش می گوید: «پسرم یوسف را به تو می سپارم. پسرم را به آن افراد در خانه کریملی نسپار.»

پس از مرگ خواهرش، سحر ویران می شود. برادرزاده او یوسف پسری 5 ساله است که پس از فوت والدینش تنها می شود.

حالا سحر ماموریت دارد از برادرزاده‌اش محافظت کند. او مصمم است هر کاری که خواهرش خواسته انجام دهد. بنابراین، او می خواهد سرپرست برادرزاده اش باشد.

سحر به خانه کریملی می رود و با برادرزاده اش یوسف ملاقات می کند. او می خواهد با پدر و برادرزاده اش همه با هم زندگی کنند. با این حال، این کار چندان آسان نیست.

یامان کریملی (خلیل ابراهیم جیهان ) یک تاجر جوان و قوی است که به زنان اعتماد ندارد. او عموی یوسف است. پس از مرگ برادرش، یامان خود را سرپرست یوسف می‌داند.

یامان به قوانین خشن و بی رحمی اش معروف است. او مصمم است که برادرزاده اش را ترک نکند. وقتی می فهمد سحر یوسف را برده است، خیلی عصبانی می شود. بلافاصله آدرس آنها را پیدا می کند و برادرزاده اش را پس می گیرد.

در یک طرف سحر است که عمه یوسف است. آن طرف، یامان عموی یوسف است. هر دو مدعی هستند که سرپرست این کودک کوچک هستند.

سحر شجاعتش را از معصومیت و صبر او می گیرد. او شروع به مبارزه با یامان کریملی قوی، قدرتمند و خونسرد می کند.

یوسف کوچولو خود را در میانه این دعوا می بیند. او وقتی متوجه می شود که مادرش نیز مانند پدرش از دنیا رفته است، غمگین می شود. او همراه با عمویش یامان در خانه کریملی زندگی می کند. عموی دیگرش ضیا (تولگا پانچاراوغلو) و همسرش ایکبال (گلای اوزدم) نیز در آن خانه زندگی می کنند.

خانه کریملی پر از افراد شرور است. یوسف با وجود اینکه افراد زیادی در خانه هستند، فاقد محبت و مهربانی است. با وجود اینکه او تحت مراقبت عمویش یامان به خوبی محافظت می شود، اما نیاز به همدردی و مهربانی دارد.

سحر می خواهد یک پرونده حضانت باز کند تا با برادرزاده اش زندگی کند. با این حال، او به زودی متوجه می شود که نمی تواند در هیچ پرونده ای علیه خانواده کریملی پیروز شود.

سحر کاری ندارد جز اینکه در خانه کریملی زندگی کند تا از میراث خواهرش محافظت کند. او به خانه کریملی نقل مکان می کند تا برادرزاده اش را تنها نگذارد. از این طریق می تواند از نزدیک از برادرزاده اش مراقبت کند.

داستان سریال میراث (امانت) درباره دختر جوان سحر و مرد قدرتمند یامان است که در حین نگهداری از برادرزاده 5 ساله خود با یکدیگر برخورد می کنند. 

آیا سحر پس از فوت خواهرش مراقبت از برادرزاده 5 ساله خود را آغاز خواهد کرد؟

 آیا یامان می تواند به سحر اعتماد کند؟

 آیا یامان و سحر در حین بزرگ کردن یوسف کوچولو از مبارزه دست می کشند و شروع به همکاری می کنند؟

 آیا سحر می تواند از میراث خواهرش محافظت کند؟

 آیا یامان موفق می شود از میراث برادرش محافظت کند؟

 چرا پدر سحر خانواده کریملی را تایید نمی کند؟

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند قسمته آخر سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران زن سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت داستان سریال ترکی میراث یا امانت
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا