مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی عزیز
داستان سریال ترکی عزیز
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس

سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریمداملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است. 

خلاصه داستان سریال ترکی عزیز

داستان در سال 1934 در آنتاکیا می گذرد. ​​در آن زمان، آنتاکیا تحت اشغال فرانسه بود.

عزیز پایدار ( مراد ییلدریم ) مرد جوانی که از خانواده ای ثروتمندی با نام پایدار می آید. خانواده او تنها و بزرگترین فروشگاه فرش در آنتاکیا را دارند.عزیز مردی قوی، متقاعد و سرسخت است که یک فرش خوش آتیه می باشد. او با خوشحالی همراه با پدر و عمویش در فرش فروشی آنها کار می کند.

عزیز با وجود اینکه بسیاری از مردم محلی تحت اشغال فرانسه از فقر و ظلم رنج می برند، زندگی شادی دارد. او در آرزوی ازدواج با معشوقش دلروبا (  داملا سونمز )  که از 10 سالگی عاشق او بوده است. با این حال، زندگی عزیز در یک روز زیر و رو می شود.

عزیز یک ستوان فرانسوی را در حالی که سعی دارد از یک دختر جوان بی گناه در برابر حمله او محافظت کند، می کشد. پس از این فاجعه، او کاری ندارد جز اینکه همه چیز را پشت سر بگذارد و از آنتاکیا فرار کند. اگر در آنجا بماند می داند که  توسط نیروهای فرانسوی کشته خواهد شد.

عزیز بدون اینکه به پشت سر نگاه کند فرار می کند و تا دو سال دیگر به زادگاهش باز نمی گردد. همه بر این باورند که او از دنیا رفته است. با این حال، ناگهان به زادگاهش باز می گردد.

وقتی عزیز پس از 2 سال تبعید به آنتاکیا برمی گردد، متوجه می شود که همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. او متوجه می شود که پدرش فوت کرده است، خانه اش به دلیل بدهی های هنگفت خالی شده و تمام وسایلش فروخته شده است. با این حال، او نمی تواند باور کند که پدرش به دلیل بدهی خودکشی کرده است.

علاوه بر این، عزیز متوجه می شود که معشوقش دیلروبا با برادرزاده اش آدم ( گوون مورات آکپینار ) نامزد کرده و به زودی ازدواج می کند. او احساس می کند که مورد خیانت عزیزانش قرار گرفته است. عزیز هنوز دلروبا را دوست دارد و نمی تواند بفهمد که چرا دلروبا پذیرفته است با مرد دیگری ازدواج کند، حتی با وجود اینکه او قول داده است که تا زمان مرگ او صبر کند.

در همین حال، عموی عزیز گالیپ پایدار ( احمد ممتاز تایلان ) ثروتمندتر و قوی تر شده است. او تنها و بزرگترین فروشگاه فرش در آنتاکیا را دارد و قصد دارد از طریق همکاری با نیروهای فرانسوی سودآوری خود را افزایش دهد. گالیپ پایدار حتی با استفاده از قدرت انحصاری خود نرخ دستمزد بافندگان کارپر را کاهش می دهد.

بازگشت عزیز زندگی بسیاری از مردم آنتاکیا را تحت تاثیر قرار می دهد. دلروبا شروع به زیر سوال بردن ازدواج آینده خود می کند. گالیپ پایدار تمام تلاش خود را می کند تا قدرت خود را حفظ کند. مردم محلی به این باور رسیده اند که عزیز امید آنها در برابر اشغالگری فرانسوی ها خواهد بود.

داستان سریال عزیز در مورد مرد جوانی است که پس از از دست دادن همه چیز در زندگی به مردی قدرتمند تبدیل می شود که با ظلم و بی عدالتی مبارزه می کند.

 آیا عزیز دلروبا را خواهد بخشید؟

 آیا عزیز حقیقت مرگ پدرش را خواهد فهمید؟

 آیا گالیپ پایدار همچنان مردی بی رحم خواهد بود؟

 آیا عزیز با نیروهای فرانسوی همکاری خواهد کرد یا با اشغالگری فرانسه مبارزه خواهد کرد؟

بازیگران سریال ترکی عزیز

مراد ییلدریم در نقش عزیز پایدار سریال ترکی عزیز

 داملا سونمز در نقش دلروبا سریال ترکی عزیز

سیمای بارلاس در نقش افنان سریال ترکی عزیز

آیتن سویکوک در نقش هاندان سریال ترکی عزیز

شخصیت ها سریال ترکی عزیز

عزیز پایدار ( مراد ییلدریم ): 

او جوانی است قوی، موفق، متقاعد کننده، سرکش و سرسخت. هنگام تصمیم گیری از قلبش پیروی می کند. از کودکی عاشق دلروبا بوده است. با این حال، زمانی که او یک ستوان فرانسوی را می کشد تا از یک دختر جوان بی گناه، افنان محافظت کند، زندگیش زیر و رو می شود.

دیلروبا (  داملا سونمز ): 

او زنی جوان و زیبایی  از خانواده ای ثروتمند می آید. دلروبا در زندگی همه چیز دارد اما مستقل نیست. او از کودکی عاشق عزیز بوده و آرزوی ازدواج با او را داشته است. با این حال، خانواده او پس از فرار عزیز از آنتاکیا دچار مشکلات مالی می شوند. دلروبا کاری جز نامزدی با ادم ندارد با اینکه هنوز عزیز را دوست دارد.

افنان (  سیمای بارلاس ):

 او یک دختر زیبای محلی است که هرگز ظلم و بی انصافی را نمی پذیرد. او در فقر بزرگ شده است. او سرکش و سرسخت است. او فرش می‌بافد و مصمم است آنچه را که لیاقتش را دارد دریافت کند. پس از اینکه عزیز جان او را نجات می دهد و ستوان فرانسوی را می کشد، در همان نگاه اول عاشق او می شود. او به خود قول می دهد که هرگز مرد دیگری را به جز عزیز دوست نخواهد داشت.

گالیپ پایدار ( احمد ممتاز تایلان ):

 او عموی عزیز است. او منطقی است و بدون در نظر گرفتن احساسات خود تصمیم می گیرد. او ظالم، قوی و عصبانی است. او خیانت را نمی بخشد. او مشتاق فرزندانش به ویژه پسرش آدم است.

آدم ( گوون مورات آکپینار  ): برادرزاده عزیز است. در حالی که عزیز تبدیل به مرد قوی خانواده پایدار می شود، ادم تبدیل به یک ترسو می شود. او دلروبا را تا سر حد مرگ دوست دارد و پس از دور شدن عزیز تصمیم می گیرد با او ازدواج کند. آدم برای به دست آوردن دل دیلروبا هر کاری می کند.

آهنگ سریال ترکی عزیز

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی عزیز کی پخش میشه بازیگرای زن سریال ترکی عزیز داملا سونمز در سریال ترکی عزیز سیمای بارلاس در سریال ترکی عزیز سریال ترکی عزیز چند قسمته عزیز در سریال ترکی عزیز افنان در سریال ترکی عزیز دلروبا در سریال ترکی عزیز بازیگرای سریال ترکی عزیز داستان سریال ترکی عزیز سریال ترکی عزیز
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من یکی از جدید ترین سریال های ساخته شده که تاکنون 12 قسمت آن از شبکه Star TV پخش شده است. بازیگرانی ک... ( داستان سریال ترکی سمت چپم یا نیمه بهتر من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا