مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Sep/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی عزیز
داستان سریال ترکی عزیز
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس

سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریمداملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است. 

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی عزیز

داستان در سال 1934 در آنتاکیا می گذرد. ​​در آن زمان، آنتاکیا تحت اشغال فرانسه بود.

عزیز پایدار ( مراد ییلدریم ) مرد جوانی که از خانواده ای ثروتمندی با نام پایدار می آید. خانواده او تنها و بزرگترین فروشگاه فرش در آنتاکیا را دارند.عزیز مردی قوی، متقاعد و سرسخت است که یک فرش خوش آتیه می باشد. او با خوشحالی همراه با پدر و عمویش در فرش فروشی آنها کار می کند.

عزیز با وجود اینکه بسیاری از مردم محلی تحت اشغال فرانسه از فقر و ظلم رنج می برند، زندگی شادی دارد. او در آرزوی ازدواج با معشوقش دلروبا (  داملا سونمز )  که از 10 سالگی عاشق او بوده است. با این حال، زندگی عزیز در یک روز زیر و رو می شود.

عزیز یک ستوان فرانسوی را در حالی که سعی دارد از یک دختر جوان بی گناه در برابر حمله او محافظت کند، می کشد. پس از این فاجعه، او کاری ندارد جز اینکه همه چیز را پشت سر بگذارد و از آنتاکیا فرار کند. اگر در آنجا بماند می داند که  توسط نیروهای فرانسوی کشته خواهد شد.

عزیز بدون اینکه به پشت سر نگاه کند فرار می کند و تا دو سال دیگر به زادگاهش باز نمی گردد. همه بر این باورند که او از دنیا رفته است. با این حال، ناگهان به زادگاهش باز می گردد.

وقتی عزیز پس از 2 سال تبعید به آنتاکیا برمی گردد، متوجه می شود که همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. او متوجه می شود که پدرش فوت کرده است، خانه اش به دلیل بدهی های هنگفت خالی شده و تمام وسایلش فروخته شده است. با این حال، او نمی تواند باور کند که پدرش به دلیل بدهی خودکشی کرده است.

علاوه بر این، عزیز متوجه می شود که معشوقش دیلروبا با برادرزاده اش آدم ( گوون مورات آکپینار ) نامزد کرده و به زودی ازدواج می کند. او احساس می کند که مورد خیانت عزیزانش قرار گرفته است. عزیز هنوز دلروبا را دوست دارد و نمی تواند بفهمد که چرا دلروبا پذیرفته است با مرد دیگری ازدواج کند، حتی با وجود اینکه او قول داده است که تا زمان مرگ او صبر کند.

در همین حال، عموی عزیز گالیپ پایدار ( احمد ممتاز تایلان ) ثروتمندتر و قوی تر شده است. او تنها و بزرگترین فروشگاه فرش در آنتاکیا را دارد و قصد دارد از طریق همکاری با نیروهای فرانسوی سودآوری خود را افزایش دهد. گالیپ پایدار حتی با استفاده از قدرت انحصاری خود نرخ دستمزد بافندگان کارپر را کاهش می دهد.

بازگشت عزیز زندگی بسیاری از مردم آنتاکیا را تحت تاثیر قرار می دهد. دلروبا شروع به زیر سوال بردن ازدواج آینده خود می کند. گالیپ پایدار تمام تلاش خود را می کند تا قدرت خود را حفظ کند. مردم محلی به این باور رسیده اند که عزیز امید آنها در برابر اشغالگری فرانسوی ها خواهد بود.

داستان سریال عزیز در مورد مرد جوانی است که پس از از دست دادن همه چیز در زندگی به مردی قدرتمند تبدیل می شود که با ظلم و بی عدالتی مبارزه می کند.

 آیا عزیز دلروبا را خواهد بخشید؟

 آیا عزیز حقیقت مرگ پدرش را خواهد فهمید؟

 آیا گالیپ پایدار همچنان مردی بی رحم خواهد بود؟

 آیا عزیز با نیروهای فرانسوی همکاری خواهد کرد یا با اشغالگری فرانسه مبارزه خواهد کرد؟

بازیگران سریال ترکی عزیز

مراد ییلدریم در نقش عزیز پایدار سریال ترکی عزیز

 داملا سونمز در نقش دلروبا سریال ترکی عزیز

سیمای بارلاس در نقش افنان سریال ترکی عزیز

آیتن سویکوک در نقش هاندان سریال ترکی عزیز

شخصیت ها سریال ترکی عزیز

عزیز پایدار ( مراد ییلدریم ): 

او جوانی است قوی، موفق، متقاعد کننده، سرکش و سرسخت. هنگام تصمیم گیری از قلبش پیروی می کند. از کودکی عاشق دلروبا بوده است. با این حال، زمانی که او یک ستوان فرانسوی را می کشد تا از یک دختر جوان بی گناه، افنان محافظت کند، زندگیش زیر و رو می شود.

دیلروبا (  داملا سونمز ): 

او زنی جوان و زیبایی  از خانواده ای ثروتمند می آید. دلروبا در زندگی همه چیز دارد اما مستقل نیست. او از کودکی عاشق عزیز بوده و آرزوی ازدواج با او را داشته است. با این حال، خانواده او پس از فرار عزیز از آنتاکیا دچار مشکلات مالی می شوند. دلروبا کاری جز نامزدی با ادم ندارد با اینکه هنوز عزیز را دوست دارد.

افنان (  سیمای بارلاس ):

 او یک دختر زیبای محلی است که هرگز ظلم و بی انصافی را نمی پذیرد. او در فقر بزرگ شده است. او سرکش و سرسخت است. او فرش می‌بافد و مصمم است آنچه را که لیاقتش را دارد دریافت کند. پس از اینکه عزیز جان او را نجات می دهد و ستوان فرانسوی را می کشد، در همان نگاه اول عاشق او می شود. او به خود قول می دهد که هرگز مرد دیگری را به جز عزیز دوست نخواهد داشت.

گالیپ پایدار ( احمد ممتاز تایلان ):

 او عموی عزیز است. او منطقی است و بدون در نظر گرفتن احساسات خود تصمیم می گیرد. او ظالم، قوی و عصبانی است. او خیانت را نمی بخشد. او مشتاق فرزندانش به ویژه پسرش آدم است.

آدم ( گوون مورات آکپینار  ): برادرزاده عزیز است. در حالی که عزیز تبدیل به مرد قوی خانواده پایدار می شود، ادم تبدیل به یک ترسو می شود. او دلروبا را تا سر حد مرگ دوست دارد و پس از دور شدن عزیز تصمیم می گیرد با او ازدواج کند. آدم برای به دست آوردن دل دیلروبا هر کاری می کند.

آهنگ سریال ترکی عزیز

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی عزیز کی پخش میشه بازیگرای زن سریال ترکی عزیز داملا سونمز در سریال ترکی عزیز سیمای بارلاس در سریال ترکی عزیز سریال ترکی عزیز چند قسمته عزیز در سریال ترکی عزیز افنان در سریال ترکی عزیز دلروبا در سریال ترکی عزیز بازیگرای سریال ترکی عزیز داستان سریال ترکی عزیز سریال ترکی عزیز
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا