مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی تعریف عشق
سریال ترکی تعریف عشق
۱۴۰۰/۰۹/۱۴

داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام با حضور سرا آریتورک

سریال ترکی تعریف عشق Askin Tarifi با حضور بازیگرانی همچون : کادیر دوغلو , آلپر سالدیران و سرا آریتورک  از تاریخ  7 ژوئن 2021 آغاز و در 13 قسمت از شبکه کانال Kanal D پخش شد.

خلاصه داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق Askin Tarifi

فیرات ( کادیر دوغلو ) یک پسر جوان و جذاب و همچنین سرآشپزی موفق است. با وجود اینکه به مدت 2 سال زیر نظر سرآشپزهای معروف آموزش آشپزی در مورد غذاهای فرانسوی آموخته ، در نهایت در رستوران کباب خاله اش کار می کند.

فیرات از زندگی ساده و معمولی خود لذت می برد و در محله ای دنج با عمه و دوستانش در آرامش زندگی می کند. زندگی شاد او زمانی که در روز عروسی توسط نامزدش رها می شود، زیر و رو می شود.

درست قبل از عروسی، نامزد فیرات از یک برنامه تلویزیونی محبوب که توسط متخصص عشق تایلان ( آلپر سالدیران ) میزبانی می‌شود، مشاوره دریافت می‌کند . تایلان به دکتر لاو معروف است و قدرتی دارد که دیگران را به راحتی تحت تاثیر قرار میدهد. وقتی او به نامزد فیرات توصیه می کند نامزدی خود را به هم بزند، او به سرعت این کار را انجام می دهد.

نامزد فیرات به توصیه دکتر لاو مراسم عروسی را لغو می کند و بدون اینکه چیزی بگوید همه چیز را پشت سر می گذارد. فیرات ویران شده و تمام امید و انرژی خود را در زندگی از دست می دهد.

فیرات به صورت اتفاقی متوجه می شود که نامزدش یکی از بیماران دکتر لاو است. او می‌فهمد که تایلان، معروف به دکتر لاو، بدون در نظر گرفتن عواقب آن، عروسی‌اش را با توصیه‌هایی خراب کرده است. با اطلاع از این واقعیت، تایلان به بزرگترین دشمن فیرات تبدیل می شود.

فیرات تصمیم می گیرد انتقام خود را بگیرد و تصمیم می گیرد به تایلان درسی در مورد عشق بیاموزد. او قصد دارد زندگی خود را نیز خراب کند. هنگامی که او متوجه می شود که تایلان نامزد دارد، فیرات می خواهد آنها را از هم جدا کند.

نامزد تایلان , ناز ( سرا آریتورک ) یک دختر جوان زیبا از خانواده ای ثروتمند و صاحب یک رستوران فرانسوی است. طبق نقشه انتقام، فیرات در رستوران فرانسوی ناز مشغول به کار شد و دل او را به دست آورد تا به دکتر لاو درس بدهد.

فیرات رزومه ای پر از جوایز و تجربیات شغلی موفق تهیه می کند. او موفق می شود وارد رستوران ناز شود و شروع به اجرای نقشه انتقام خود می کند. او در ابتدا جذب ناز را به دلیل رویکردهای متضاد آنها به زندگی بسیار دشوار می‌داند.

فیرات هیجانی به زندگی ندارد و آرام است و با ناز بسیار متفاوت می باشد. در حالی که فیرات می‌خواهد چیزهای جدیدی را در آشپزخانه امتحان کند و سعی کند غذاهای فرانسوی را با سبک ترکی تغییر دهد، اغلب با شخصیت منضبط و قانون‌مدار ناز مواجه می‌شود. ناز همیشه می خواهد کارها را طبق کتاب دستور العمل انجام دهد، اما به زودی متوجه می شود که حتی یک دستور العمل همراه با عشق و علاقه در کتاب وجود ندارد.

داستان سریال دستور العمل عشق یا تعریف عشق در مورد سرآشپزی جذاب به نام  فیرات است که در روز عروسی توسط نامزدش رها می شود و با به دست آوردن قلب ناز شروع به اجرای نقشه انتقام خود می کند.

 آیا فیرات موفق خواهد شد قلب ناز را به دست آورد؟

 آیا ناز زندگی امن خود را با تایلان انتخاب می کند یا زندگی پرشور با فیرات؟

 آیا ناز از قصد فیرات مطلع می شود؟

 آیا تایلان نقشه انتقام فرات را خواهد فهمید؟

نام نویسنده : حامد شعبانی
سرا آریتورک بازیگر زن سریال تعریف عشق زمان پخش سریال ترکی تعریف عشق سریال ترکی تعریف عشق چند قسمت است بیوگرافی بازیگران سریال ترکی تعریف عشق داستان سریال ترکی تعریف عشق
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا