مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/23

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی تعریف عشق
سریال ترکی تعریف عشق
2021/12/05

داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام با حضور سرا آریتورک

سریال ترکی تعریف عشق Askin Tarifi با حضور بازیگرانی همچون : کادیر دوغلو , آلپر سالدیران و سرا آریتورک  از تاریخ  7 ژوئن 2021 آغاز و در 13 قسمت از شبکه کانال Kanal D پخش شد.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق Askin Tarifi

فیرات ( کادیر دوغلو ) یک پسر جوان و جذاب و همچنین سرآشپزی موفق است. با وجود اینکه به مدت 2 سال زیر نظر سرآشپزهای معروف آموزش آشپزی در مورد غذاهای فرانسوی آموخته ، در نهایت در رستوران کباب خاله اش کار می کند.

فیرات از زندگی ساده و معمولی خود لذت می برد و در محله ای دنج با عمه و دوستانش در آرامش زندگی می کند. زندگی شاد او زمانی که در روز عروسی توسط نامزدش رها می شود، زیر و رو می شود.

درست قبل از عروسی، نامزد فیرات از یک برنامه تلویزیونی محبوب که توسط متخصص عشق تایلان ( آلپر سالدیران ) میزبانی می‌شود، مشاوره دریافت می‌کند . تایلان به دکتر لاو معروف است و قدرتی دارد که دیگران را به راحتی تحت تاثیر قرار میدهد. وقتی او به نامزد فیرات توصیه می کند نامزدی خود را به هم بزند، او به سرعت این کار را انجام می دهد.

نامزد فیرات به توصیه دکتر لاو مراسم عروسی را لغو می کند و بدون اینکه چیزی بگوید همه چیز را پشت سر می گذارد. فیرات ویران شده و تمام امید و انرژی خود را در زندگی از دست می دهد.

فیرات به صورت اتفاقی متوجه می شود که نامزدش یکی از بیماران دکتر لاو است. او می‌فهمد که تایلان، معروف به دکتر لاو، بدون در نظر گرفتن عواقب آن، عروسی‌اش را با توصیه‌هایی خراب کرده است. با اطلاع از این واقعیت، تایلان به بزرگترین دشمن فیرات تبدیل می شود.

فیرات تصمیم می گیرد انتقام خود را بگیرد و تصمیم می گیرد به تایلان درسی در مورد عشق بیاموزد. او قصد دارد زندگی خود را نیز خراب کند. هنگامی که او متوجه می شود که تایلان نامزد دارد، فیرات می خواهد آنها را از هم جدا کند.

نامزد تایلان , ناز ( سرا آریتورک ) یک دختر جوان زیبا از خانواده ای ثروتمند و صاحب یک رستوران فرانسوی است. طبق نقشه انتقام، فیرات در رستوران فرانسوی ناز مشغول به کار شد و دل او را به دست آورد تا به دکتر لاو درس بدهد.

فیرات رزومه ای پر از جوایز و تجربیات شغلی موفق تهیه می کند. او موفق می شود وارد رستوران ناز شود و شروع به اجرای نقشه انتقام خود می کند. او در ابتدا جذب ناز را به دلیل رویکردهای متضاد آنها به زندگی بسیار دشوار می‌داند.

فیرات هیجانی به زندگی ندارد و آرام است و با ناز بسیار متفاوت می باشد. در حالی که فیرات می‌خواهد چیزهای جدیدی را در آشپزخانه امتحان کند و سعی کند غذاهای فرانسوی را با سبک ترکی تغییر دهد، اغلب با شخصیت منضبط و قانون‌مدار ناز مواجه می‌شود. ناز همیشه می خواهد کارها را طبق کتاب دستور العمل انجام دهد، اما به زودی متوجه می شود که حتی یک دستور العمل همراه با عشق و علاقه در کتاب وجود ندارد.

داستان سریال دستور العمل عشق یا تعریف عشق در مورد سرآشپزی جذاب به نام  فیرات است که در روز عروسی توسط نامزدش رها می شود و با به دست آوردن قلب ناز شروع به اجرای نقشه انتقام خود می کند.

 آیا فیرات موفق خواهد شد قلب ناز را به دست آورد؟

 آیا ناز زندگی امن خود را با تایلان انتخاب می کند یا زندگی پرشور با فیرات؟

 آیا ناز از قصد فیرات مطلع می شود؟

 آیا تایلان نقشه انتقام فرات را خواهد فهمید؟

نام نویسنده : حامد شعبانی
سرا آریتورک بازیگر زن سریال تعریف عشق زمان پخش سریال ترکی تعریف عشق سریال ترکی تعریف عشق چند قسمت است بیوگرافی بازیگران سریال ترکی تعریف عشق داستان سریال ترکی تعریف عشق
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا