مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی سمت چپم
داستان سریال ترکی سمت چپم
2021/12/20

داستان سریال ترکی سمت چپم یا نیمه بهتر من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام

سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من یکی از جدید ترین سریال های ساخته شده که تاکنون 12 قسمت آن از شبکه Star TV پخش شده است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

بازیگرانی که در سریال ترکی نیمه بهتر من : اوزگه یاگیز , تولگا مندی  , جمره بایسل  , دفنه سامیلی  , دنیز باروت و توگچه آچیق گوز را می توان نام برد .

خلاصه داستان سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

سرا ( اوزگه یاگیز ) دختر جوانی  که در دانشگاه کوزی استانبول معماری می خواند. او دختری جوان بالغ، مسئولیت پذیر و زیبا است. سرا و مادرش نیلگون (اسرا بزن بیلگین ) در یک خانه ی  کوچک زندگی می کنند و سعی می کنند بدون کمک گرفتن از کسی زندگی خود را بسازند.

7 سال پیش، سرا و خانواده اش زندگی ثروتمند و شادی داشتند.اما زمانی که تجارت پدرش خراب و آنها ورشکست می شوند، زندگی عالی آنها زیر و رو می شود. به دنباله این اتفاق پدرش , خانواده را رها و ناپدید می شود. برادرش خودکشی می کند. مادرش نمی توانست این وضعیت را مدیریت کند و از مشکلات روحی رنج می برد.

سرا پس از آن سرپرستی خانواده را به دوش می کشد. او از مادرش مراقبت می کند، در مدرسه درس می خواند و برای کسب درآمد و تامین مخارج زندگی، در مشاغل پاره وقت کار می کند. مادرش هنوز از مشکلات روحی رنج می‌برد، به همین دلیل، بدون انجام کاری تمام مدت در خانه می‌ماند. بنابراین، سرا حتی پس از ساعت‌های طولانی مطالعه و کار، وقتی به خانه می‌آید آشپزی می‌کند و کارهای خانه را انجام می‌دهد.

سرا این زندگی را بسیار دشوار می بینید اما هرگز از آن شکایت نمی کند. او سعی می کند در مقابل مادرش قوی و مثبت باشد. او همچنین نتوانست خودکشی برادرش را فراموش کند اما سعی می کند تمام تلاش خود را برای عبور از گذشته انجام دهد.

سرا به صورت پاره وقت در یک هتل معروف به عنوان خدمت کار کار می کند و پس از آن به دانشگاه می رود. زندگی ساده او به یکباره با یک سوء تفاهم تغییر می کند.

هنگامی که او کار خود را در هتل به پایان می رساند باید به دانشگاه برود برای رسیدن به شدت دیر شده که صاحب هتل پیشنهاد می دهد با ماشینش او را برسانند سرا می پذیرد و ناگهان یک لیموزین مشکی در مقابل هتل ظاهر می شود.

سرا با  لیموزین مشکی میره دانشگاه. ناگهان، او توجه همه را در محوطه دانشگاه به خود جلب می کند. دانش‌آموزان تصور می‌کنند که او از یک خانواده بسیار ثروتمند می‌آید و از این رو، سعی می‌کنند تا حد امکان اطلاعات بیشتری درباره او بیاموزند.

دانش آموزان محبوب مدرسه نیز سعی می کنند این دختر مرموز را درک کنند. بیریچیک (جمره بایسل) و بوراک ( امره بیگ ) در مورد این دختر زیبا که توجه همه را به خود جلب می کند، به شدت کنجکاو می شوند.

در همین حال، سلیم ( تولگا مندی ) که او هم  دانشجوی دانشگاه کوزی است نیز به صورت اتفاقی به سرا برخورد می کند. سلیم محبوب ترین دانش آموز مدرسه است. او خوش تیپ، مغرور، ثروتمند و کاریزماتیک است. در حالی که هر دختر در مدرسه به این پسر محبوب علاقه نشان می دهد، سرا به دلیل ماهیت شخصیتش از اختلاف با او خودداری نمی کند.

سلیم از یک زندگی ثروتمند می آید. او در زندگی همه چیز دارد اما هیچ عشقی در خانواده اش ندارد. در کودکی مادرش بر اثر بیماری از دنیا رفت و فهمید که پدرش احسان ( کانسل السین ) در آن زمان با زن دیگری رابطه داشته است. پس از آن، سلیم با پدرش که اکنون با یک زن آسنا (دفنه سامیلی) ازدواج کرده است، رابطه خوبی ندارد.

به نظر می رسد سلیم به زندگی خود اهمیتی نمی دهد و همیشه آنطور که می خواهد زندگی می کند. بنابراین او همیشه با پدرش که توقعات زیادی از پسرش دارد مشکل دارد. در واقع سلیم به خاطر عصبانیت و ناامیدی پدرش سعی می کند او را دیوانه کند.

زندگی سلیم و سرا به یک دیگر پیوند می خورد. رئیس مدرسه استاد اونور ( تانر روملی ) که داماد احسان است، سرا را به عنوان معلم خصوصی برای سلیم تعیین می کند. او فکر می کند که اگر سلیم از نزدیک با یک دانش آموز موفق درس بخواند، می تواند نمرات خود را بهبود بخشد.

پس از آن، سلیم و سرا شروع به مطالعه با هم می کنند و بیشتر از یکدیگر یاد می گیرند. با وجود اینکه اغلب بدون دلیل بحث می کنند و تعصبات شدیدی نسبت به یکدیگر دارند، اما هر چه بیشتر با هم وقت می گذرانند، خوبی های یکدیگر را بیشتر می بینند.

جلسات مطالعه اجباری سرا و سلیم نیز اختلافات جدیدی را در مدرسه به همراه دارد. بیریچیک که مدتهاست عاشق سلیم بوده و بوراک که نسبت به سرا احساساتی دارد از این رابطه آشفته می شوند. همچنین، سلیم فرض می‌کند که سرا از خانواده‌ای ثروتمند می‌آید، اگرچه سرا چیزی در مورد موقعیت اجتماعی خود به کسی چیزی نمی گویید.

داستان سریال نیمه بهتر من (سول یانیم – سمت چپ من) در مورد عشق  سرا و سلیم است که برای یکدیگر و در عین حال از دنیاهای مختلف ساخته شده اند.

 همچنین مبارزه یک دختر فقیر را در بین افراد ثروتمند خواهید دید.

 آیا سرا و سلیم با گذراندن زمان بیشتری با هم کنار خواهند آمد؟

 سلیم وقتی بفهمد که سرا از خانواده ای ثروتمند نیست چه واکنشی نشان خواهد داد؟

 رابطه بین احسان پدر سلیم و نیلگون مادر سرا چیست؟

 آیا سلیم و سرا با وجود داشتن موقعیت اجتماعی و پیشینه خانوادگی متفاوت عاشق یکدیگر خواهند شد؟

 آیا بوراک موفق خواهد شد توجه سرا را به خود جلب کند؟

 آیا بیریچیک به عشق نافرجام خود نسبت به سلیم ادامه خواهد داد؟

 آیا سلیم پدرش را می بخشد و پس از آن در آرامش زندگی می کند؟

اوزگه یاگیز در نقش سرا سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

تولگا مندی در نقش سلیم کوتلوسای سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

جمره بایسل در نقش بیریچیک سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

دفنه سامیلی در نقش آسنا سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

دنیز باروت در نقش نیل سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

سدا آکمان در نقش ایدیل سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

فیضا چیولک در نقش نازلیم سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

توغچه آچیکگوز در نقش زینپ سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

اجم آتالای در نقش ادا سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من

نام نویسنده : حامد شعبانی
جمره بایسل دفنه سامیلی دنیز باروت اوزگه یاگیز دانلود سریال ترکی سمت چپم سریال ترکی سمت چپم قشنگه سریال ترکی سمت چپم کی پخش می شود سریال ترکی سمت چپم چند قسمته آخر سریال ترکی سمت چپم بازیگرای زن سریال ترکی سمت چپم داستان سریال ترکی سمت چپم بازیگرای سریال ترکی سمت چپم داستان سریال ترکی سمت چپم
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا