مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/30

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی مهمان
سریال ترکی مهمان
۱۴۰۰/۱۰/۱۴

سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی

سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صورت به یکی از محبوبترین سریال های ترکی تبدیل شد.تاکنون تنها 5 قسمت از این سریال پخش شده است.

خلاصه داستان سریال ترکی مهمان

گچه ( هازال کایا) دختر جوانی  که با مادرش نازان زندگی می کند. او بدون آنکه پدرش را بشناسد در فقر بزرگ شده است.

گچه زندگی شادی ندارد. او هیچ گونه رحم و محبتی از مادرش دریافت نکرده است. گچه نمی تواند مشکلات زندگی اش را تحمل کند و تصمیم به خودکشی می گیرد.

زمانی که گچه از روی پل می پرد تا به زندگی خود پایان دهد، فرصتی دوباره پیدا می کند و زندگی جدید خود را آغاز می کند. او خوشبختانه زنده می ماند و چشمانش را در بیمارستان باز می کند. او برای اینکه به زندگی غم انگیزش برنگردد، می گوید که حافظه اش را از دست داده و حتی نامش را به خاطر نمی آورد.

زندگی گچه به طور ناگهانی تغییر می کند زمانی که او با یک مرد جوان اردم ( بورا گولسوی) برخورد می کند.

اردم یک افسر پلیس موفق است که پدر 3 فرزند است. او پس از فوت همسرش 6 ماه پیش، تمام تلاش خود را کرده  تا فرزندانش را خوشحال کند. هنگامی که او متوجه می شود که گچه حافظه خود را از دست داده است، می خواهد به او کمک کند تا زمانی که او حافظه خود را به دست آورد.

گچه شروع به زندگی مشترک با اردم و خانواده اش می کند در حالی که وانمود می کند چیزی از گذشته به یاد نمی آورد. گچه در کارهای خانه مهارت ندارد، به عنوان سرایدار در خانه شروع به کار می کند.

در نهایت، گچه  شادی و عشق خانوادگی را بدست می آورد. او عشقی را بدست می آورد که هرگز در زندگی خود نشناخته است و نام جدیدی به نام گونش (به معنای واقعی کلمه در ترکی خورشید) را انتخاب می کند. گچه (به معنای واقعی کلمه در زبان ترکی شب) به عنوان خورشید در گرمای این خانواده متولد می شود.

به همین ترتیب، اردم و فرزندانش موفق می شوند شکاف خانواده خود را پر کنند. با این حال، گذشته تاریک گچه او را آزار خواهد داد و زندگی شاد جدید او را مختل می کند. در این میان راز اردم که از همه پنهان می کند زندگی همه را تباه می کند.

داستان سریال مهمان (مصافیر) درباره دختر جوانی به نام گچه است که گذشته خود را پشت سر می گذارد و با تظاهر به از دست دادن حافظه خود زندگی جدیدی را آغاز می کند.

آیا گچه موفق می شود از گذشته خود فرار کند؟

آیا اردم حقیقت گذشته گچه را خواهد فهمید؟

آیا گچه در نهایت خوشبختی و آرامش را در زندگی خواهد یافت؟

هازال کایا در نقش گچه / گونش یالچین سریال ترکی مهمان

بوگرا گولسوی در نقش اردم ارسوی سریال ترکی مهمان

اوزان دولونای در نقش گیرای سریال ترکی مهمان

نام نویسنده : حامد شعبانی
بازیگر زن سریال ترکی مهمان بورا گولسوی در سریال ترکی مهمان هازال کایا در سریال ترکی مهمان سریال ترکی مهمان کی پخش میشه سریال ترکی مهمان چند قسمته آخر داستان سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگرای سریال ترکی مهمان داستان سریال ترکی مهمان سریال ترکی مهمان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا