مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی مهمان
سریال ترکی مهمان
۱۴۰۰/۱۰/۱۴

سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی

سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صورت به یکی از محبوبترین سریال های ترکی تبدیل شد.تاکنون تنها 5 قسمت از این سریال پخش شده است.

خلاصه داستان سریال ترکی مهمان

گچه ( هازال کایا) دختر جوانی  که با مادرش نازان زندگی می کند. او بدون آنکه پدرش را بشناسد در فقر بزرگ شده است.

گچه زندگی شادی ندارد. او هیچ گونه رحم و محبتی از مادرش دریافت نکرده است. گچه نمی تواند مشکلات زندگی اش را تحمل کند و تصمیم به خودکشی می گیرد.

زمانی که گچه از روی پل می پرد تا به زندگی خود پایان دهد، فرصتی دوباره پیدا می کند و زندگی جدید خود را آغاز می کند. او خوشبختانه زنده می ماند و چشمانش را در بیمارستان باز می کند. او برای اینکه به زندگی غم انگیزش برنگردد، می گوید که حافظه اش را از دست داده و حتی نامش را به خاطر نمی آورد.

زندگی گچه به طور ناگهانی تغییر می کند زمانی که او با یک مرد جوان اردم ( بورا گولسوی) برخورد می کند.

اردم یک افسر پلیس موفق است که پدر 3 فرزند است. او پس از فوت همسرش 6 ماه پیش، تمام تلاش خود را کرده  تا فرزندانش را خوشحال کند. هنگامی که او متوجه می شود که گچه حافظه خود را از دست داده است، می خواهد به او کمک کند تا زمانی که او حافظه خود را به دست آورد.

گچه شروع به زندگی مشترک با اردم و خانواده اش می کند در حالی که وانمود می کند چیزی از گذشته به یاد نمی آورد. گچه در کارهای خانه مهارت ندارد، به عنوان سرایدار در خانه شروع به کار می کند.

در نهایت، گچه  شادی و عشق خانوادگی را بدست می آورد. او عشقی را بدست می آورد که هرگز در زندگی خود نشناخته است و نام جدیدی به نام گونش (به معنای واقعی کلمه در ترکی خورشید) را انتخاب می کند. گچه (به معنای واقعی کلمه در زبان ترکی شب) به عنوان خورشید در گرمای این خانواده متولد می شود.

به همین ترتیب، اردم و فرزندانش موفق می شوند شکاف خانواده خود را پر کنند. با این حال، گذشته تاریک گچه او را آزار خواهد داد و زندگی شاد جدید او را مختل می کند. در این میان راز اردم که از همه پنهان می کند زندگی همه را تباه می کند.

داستان سریال مهمان (مصافیر) درباره دختر جوانی به نام گچه است که گذشته خود را پشت سر می گذارد و با تظاهر به از دست دادن حافظه خود زندگی جدیدی را آغاز می کند.

آیا گچه موفق می شود از گذشته خود فرار کند؟

آیا اردم حقیقت گذشته گچه را خواهد فهمید؟

آیا گچه در نهایت خوشبختی و آرامش را در زندگی خواهد یافت؟

هازال کایا در نقش گچه / گونش یالچین سریال ترکی مهمان

بوگرا گولسوی در نقش اردم ارسوی سریال ترکی مهمان

اوزان دولونای در نقش گیرای سریال ترکی مهمان

نام نویسنده : حامد شعبانی
بازیگر زن سریال ترکی مهمان بورا گولسوی در سریال ترکی مهمان هازال کایا در سریال ترکی مهمان سریال ترکی مهمان کی پخش میشه سریال ترکی مهمان چند قسمته آخر داستان سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگرای سریال ترکی مهمان داستان سریال ترکی مهمان سریال ترکی مهمان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من یکی از جدید ترین سریال های ساخته شده که تاکنون 12 قسمت آن از شبکه Star TV پخش شده است. بازیگرانی ک... ( داستان سریال ترکی سمت چپم یا نیمه بهتر من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا