مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی شماره 309
داستان سریال ترکی شماره 309
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر

سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox Tv آغاز به پخش کرد.این سریال کمدی عاشقانه 65 قسمت است.

خلاصه داستان سریال ترکی شماره 309

اونور ( فورکان پالالی  ) پسری جوان و خوش تیپ است که در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است. او به همراه برادرزاده اش ارول (جیهان ارجان) وارث تجارت خانوادگی خود است. اونور و ارول هر دو از زندگی خود لذت می برند و فکر نمی کنند به این زودی ازدواج کنند. با این حال، برنامه های آینده آنها با فوت پدربزرگشان کاملاً تغییر می کند. پدربزرگشان نامه‌ای می‌گذارد و می‌گوید هر کسی که اول ازدواج کند و بچه دار شود، واجد شرایط کسب و کار خانوادگی است.

بعد از این نامه، اونور و ارول در مسیر دیگری قرار می گیرند. والدین آنها شروع به مجبور کردن آنها می کنند تا کسی را پیدا کنند و به زودی ازدواج کنند تا بتوانند تمام ارث را بگیرند. آنها عروس های بالقوه ای را از جامعه بالا در نظر می گیرند و قرارهای زیادی برای پسرانشان ترتیب می دهند.

از سوی دیگر، لاله ( دمت اوزدمیر )، دختری ساده و زیباست که از یک خانواده معمولی ترک می آید. او با مادرش و خواهرش نرگس ( پلین اولوکسار ) در گل فروشی  کار می کند و فشار مادرش برای ازدواج را تحمل می کند. با این حال، او نمی تواند خیانت دوست پسر سابق خود را فراموش کند.

اونور و لاله به طور کاملاً تصادفی به دلیل قرار ملاقات کوری که توسط مادرشان ترتیب داده شده است در یک مکان با هم ملاقات می کنند. اونور به باشگاه شبانه می آید تا با دختری آشنا شود که مادرش با او هماهنگ کرده است. در همین حین، لاله به همان مکان می آید تا با پسری که اونور هم نام دارد آشنا شود. به طور تصادفی، لاله با این فرض که اونور فردی (پزشک) است که مادرش ترتیبش را داده است، روی میز اونور می نشیند. آنها کاملا مست می شوند و کنترل خود را از دست می دهند. آنها در نهایت یک شب رویایی  دارند. صبح، آنها خود را روی  تختی در اتاق شماره: 309 می بینند. آنها فکر می کنند که رابطه جنسی نداشته اند و سعی می کنند همه چیز آن شب را فراموش کنند.

3 ماه بعد، اونور با پلینسو ( ایرم حلواجی اوغلو) نامزد می کند حتی او عاشق پلینسو هم نشده است. در همین حین، لاله متوجه می شود که باردار است. لاله در شرایط سختی گیر کرده است زیرا از پدر فرزندش چیزی جز نام او نمی داند. او و خانواده اش نمی دانند چه کنند. خوشبختانه لاله عکس مراسم نامزدی اونور را در روزنامه می بیند و متوجه می شود او را کجا پیدا کند.لاله تحت فشار مادرش به محل کار اونور می رود و توضیح می دهد که او باردار است. با این حال اونور به صداقت لاله اعتقادی ندارد و فکر می کند که مدت هاست این بارداری را فاش نکرده است تا از خانواده ای ثروتمند صاحب فرزندی شود. نه اونور و نه لاله نمی خواهند با هم ازدواج کنند. با این حال، والدین آنها برعکس فکر می کنند.

در داستان مجموعه تلویزیونی شماره: 309 (شماره: 309)، داستان عشقی بین لاله و اونور را بررسی خواهید کرد که پس از مستی یک شبه که منجر به بارداری غیرمنتظره می شود، مجبور به ازدواج می شوند.

 آیا لاله و اونور که به خاطر نوزاد متولد نشده خود مجبور به ازدواج می شوند، عشقی به یکدیگر پیدا خواهند کرد؟

 آیا ازدواج ترتیب داده شده آنها به یک داستان عشق واقعی تبدیل خواهد شد؟

بازیگران سریال شماره 309 

دمت اوزدمیر در نقش لاله سریال ترکی شماره 309

فورکان پالالی در نقش اونور سریال ترکی شماره 309

پلین اولوکسار در نقش نرگس سریال ترکی شماره 309

ایرم حلواجی اوغلو در نقش پلینسو سریال ترکی شماره 309

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی شماره 309 کی پخش میشه خلاصه سریال ترکی شماره 309 سریال ترکی شماره 309 چند قسمته بیوگرافی بازیگران سریال ترکی شماره 309 داستان سریال ترکی شماره 309 سریال اتاق 309 سریال شماره 309 ایرم حلواجی اوغلو پلین اولوکسار  دمت اوزدمیر جیهان ارجان  فورکان پالالی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا