مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی شماره 309
داستان سریال ترکی شماره 309
2022/01/11

داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر

سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox Tv آغاز به پخش کرد.این سریال کمدی عاشقانه 65 قسمت است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی شماره 309

اونور ( فورکان پالالی  ) پسری جوان و خوش تیپ است که در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است. او به همراه برادرزاده اش ارول (جیهان ارجان) وارث تجارت خانوادگی خود است. اونور و ارول هر دو از زندگی خود لذت می برند و فکر نمی کنند به این زودی ازدواج کنند. با این حال، برنامه های آینده آنها با فوت پدربزرگشان کاملاً تغییر می کند. پدربزرگشان نامه‌ای می‌گذارد و می‌گوید هر کسی که اول ازدواج کند و بچه دار شود، واجد شرایط کسب و کار خانوادگی است.

بعد از این نامه، اونور و ارول در مسیر دیگری قرار می گیرند. والدین آنها شروع به مجبور کردن آنها می کنند تا کسی را پیدا کنند و به زودی ازدواج کنند تا بتوانند تمام ارث را بگیرند. آنها عروس های بالقوه ای را از جامعه بالا در نظر می گیرند و قرارهای زیادی برای پسرانشان ترتیب می دهند.

از سوی دیگر، لاله ( دمت اوزدمیر )، دختری ساده و زیباست که از یک خانواده معمولی ترک می آید. او با مادرش و خواهرش نرگس ( پلین اولوکسار ) در گل فروشی  کار می کند و فشار مادرش برای ازدواج را تحمل می کند. با این حال، او نمی تواند خیانت دوست پسر سابق خود را فراموش کند.

اونور و لاله به طور کاملاً تصادفی به دلیل قرار ملاقات کوری که توسط مادرشان ترتیب داده شده است در یک مکان با هم ملاقات می کنند. اونور به باشگاه شبانه می آید تا با دختری آشنا شود که مادرش با او هماهنگ کرده است. در همین حین، لاله به همان مکان می آید تا با پسری که اونور هم نام دارد آشنا شود. به طور تصادفی، لاله با این فرض که اونور فردی (پزشک) است که مادرش ترتیبش را داده است، روی میز اونور می نشیند. آنها کاملا مست می شوند و کنترل خود را از دست می دهند. آنها در نهایت یک شب رویایی  دارند. صبح، آنها خود را روی  تختی در اتاق شماره: 309 می بینند. آنها فکر می کنند که رابطه جنسی نداشته اند و سعی می کنند همه چیز آن شب را فراموش کنند.

3 ماه بعد، اونور با پلینسو ( ایرم حلواجی اوغلو) نامزد می کند حتی او عاشق پلینسو هم نشده است. در همین حین، لاله متوجه می شود که باردار است. لاله در شرایط سختی گیر کرده است زیرا از پدر فرزندش چیزی جز نام او نمی داند. او و خانواده اش نمی دانند چه کنند. خوشبختانه لاله عکس مراسم نامزدی اونور را در روزنامه می بیند و متوجه می شود او را کجا پیدا کند.لاله تحت فشار مادرش به محل کار اونور می رود و توضیح می دهد که او باردار است. با این حال اونور به صداقت لاله اعتقادی ندارد و فکر می کند که مدت هاست این بارداری را فاش نکرده است تا از خانواده ای ثروتمند صاحب فرزندی شود. نه اونور و نه لاله نمی خواهند با هم ازدواج کنند. با این حال، والدین آنها برعکس فکر می کنند.

در داستان مجموعه تلویزیونی شماره: 309 (شماره: 309)، داستان عشقی بین لاله و اونور را بررسی خواهید کرد که پس از مستی یک شبه که منجر به بارداری غیرمنتظره می شود، مجبور به ازدواج می شوند.

 آیا لاله و اونور که به خاطر نوزاد متولد نشده خود مجبور به ازدواج می شوند، عشقی به یکدیگر پیدا خواهند کرد؟

 آیا ازدواج ترتیب داده شده آنها به یک داستان عشق واقعی تبدیل خواهد شد؟

بازیگران سریال شماره 309 

دمت اوزدمیر در نقش لاله سریال ترکی شماره 309

فورکان پالالی در نقش اونور سریال ترکی شماره 309

پلین اولوکسار در نقش نرگس سریال ترکی شماره 309

ایرم حلواجی اوغلو در نقش پلینسو سریال ترکی شماره 309

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی شماره 309 کی پخش میشه خلاصه سریال ترکی شماره 309 سریال ترکی شماره 309 چند قسمته بیوگرافی بازیگران سریال ترکی شماره 309 داستان سریال ترکی شماره 309 سریال اتاق 309 سریال شماره 309 ایرم حلواجی اوغلو پلین اولوکسار  دمت اوزدمیر جیهان ارجان  فورکان پالالی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا