مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال  آخرین تابستان
سریال  آخرین تابستان
۱۴۰۰/۰۷/۲۵

سریال  آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان یا تابستان گذشته معرفی بازیگران همراه با اینستاگرام

مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته (Son Yaz) یا آخرین تابستان

سریال آخرین تابستان یکی از سریال هایی است که بدون سوپر استار طرفداران زیادی را برای خود جمع کرده است.این سریال بیشتر برای داستانش محبوب شده شما نمی توانید اتفاقات آینده را پیشبینی کنید. این سریال از 1 ژانویه 2021  در حال پخش است  سریالی درام و عاشقنه که از شبکه fox پخش می شود.

با همراه باشید با خلاصه داستان سریال آخرین تابستان و معرفی بازیگران این سریال جذاب و دیدنی.

عنوان اصلی: Son Yaz
عنوان انگلیسی: تابستان گذشته
همچنین به عنوان:
ژانر: عاشقانه ، درام
قسمت ها: 19+
شبکه پخش: Fox Tv
دوره پخش: 1 ژانویه 2021 -
شرکت تولید کننده: o3 Medya
کارگردان: Burak Arlier
نویسنده فیلمنامه: دنیز درگی ، Cenk Bogatur ، Cem Gorgec
مکان های فیلمبرداری: Izmir Cesme ، استانبول

خلاصه داستان سریال آخرین تابستان

سلیم ( علی آتای ) یک دادستان درست کار و سالم  است. وی ازدواج کرده و دو فرزند دارد. سلیم تمام وقت خود را وقف کارش می کند ، جدا از خانواده اش در استانبول زندگی می کند و بیشتر اوقات از خانواده خود دور است.

سلیم پیشنهاد جالبی از سلچوک تسکین (آریف پیشکین) دریافت می کند که به دلیل ارتکاب جنایت سازمان یافته به مدت 8 سال در زندان بوده است. سلجوک تسکین مایل است شاهد باشد و تمام روابط مافیایی در استانبول را فاش کند. او یک شرط دارد: پسرش آکگون ( آلپرن دویماز ) تحت حمایت سلیم دادستان قرار بگیرد.

دادستان سلیم این پیشنهاد را می پذیرد تا به روابط مافیایی در استانبول پایان دهد و مراقبت خود را از آکگون ادامه می دهد.

آکگون (آلپرن دویماز) یک پسر 20 ساله  بی پروا و بی باک است . او به دلیل روابط مافیایی پدرش در محیطی خطرناک بزرگ شده است. با وجود اینکه پدرش 8 سال در زندان بوده است ، آکگون هنوز از نام پدرش در این دنیای تاریک استفاده می کند.

آکگون نمی تواند به راحتی قبول کند که پدرش شاهد خواهد بود. او می داند که اگر مافیا بداند  که سلجوک تسکین قرار است  شاهد باشد ، نه او و نه پدرش نمی توانند زنده بمانند.

در همین حال ، سلیم متوجه می شود که همسرش کانان ( فوندا اریعیت ) می خواهد طلاق بگیرد. او نمی تواند تلفنی با همسرش ارتباط برقرار کند و به همین دلیل تصمیم می گیرد برای راضی کردن همسرش به ازمیر برود.

سلیم چاره ای ندارد جز اینکه به همراه آکگون به ازمیر برود. سلیم و آکگون با یکدیگر کنار نمی آیند اما سفری را با هم آغاز می کنند. وقتی آنها به ازمیر می رسند ، سلیم هویت آکگون را فاش نمی کند. آنها خانه ای در کنار خانه خانواده سلیم اجاره می کنند و تصمیم می گیرند تا زمانی که سلیم همسرش را متقاعد نکند در آنجا بمانند.

ورود سلیم و آکگون ناگهان همه چیز را تغییر می دهد. با این حال ، کانن ، همسر سلیم (Funda Eryigit) مصمم است که طلاق بگیرد.

کانان 18 سال است که با سلیم ازدواج کرده و دارای دو فرزند است. دخترش یگمور ( هافسانور سانجاک توتان ) 18 ساله است و پسرش آلتای 15 ساله.

اگرچه کانان به همراه سلیم در استانبول حقوق خوانده است ، اما 18 سال است که کار نمی کند. وقتی در چهارمین سال تحصیل در دانشگاه باردار شد ، مجبور شد با سلیم ازدواج کند و زندگی خود را وقف خانواده اش کند.

کانان دیگر نمی تواند بی توجهی همسرش را تحمل کند. او تصمیم می گیرد طلاق بگیرد و زندگی جدیدی را به عنوان وکیل آغاز کند. دخترش یگمور نیز از تصمیم مادرش حمایت می کند. او همچنین نمی تواند این واقعیت را که پدرش از آنها دور است را ، بپذیرد.

ورود سلیم و آکگون تعادل ها را در ازمیر به هم می زند. در حالی که سلیم تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد همسرش می کند ، آکگون با یگمور روبرو می شود.

داستان سریال تلویزیونی تابستان گذشته (son yaz) درباره یک پسر جوان بی پروا و نترس است که به همراه مراقبش به ازمیر می آید. آیا آکگون موفق می شود از قیمومیت سلیم دادستان فرار کند؟ آیا سلیم می تواند همسرش را متقاعد کند و از طلاق او جلوگیری کند؟ آیا آکگون با یگمور کنار می آید؟ آیا آکگون به زندگی در ازمیر عادت می کند؟

حضور بیرجه اکالای در سریال تابستانه گذشته یا آخرین تابستان

بازیگران سریال تلویزیونی تابستان گذشته یا آخرین تابستان (Son Yaz)

آلپرن دویماز Alperen Duymaz در نقش Akgun Gokalp Taskin در سریال آخرین تابستان

فوندا اریعیت  Funda Eryigit در نقش  Canan Kara در سریال آخرین تابستان

هافسانور سانجاک توتان Hafsanur Sancaktutan در نقش  Yagmur Kara در سریال آخرین تابستان

شبنم دونمز Sebnem Donmez در نقش  Serap Gok در سریال آخرین تابستان

علی آتای Ali Atay در نقش Prosecutor Selim Kara در سریال آخرین تابستان

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال اخرین تابستان اخرش چی میشه سریال اخرین تابستان چند قسمته بازیگران سریال اخرین تابستان داستان سریال آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان سریال  آخرین تابستان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی زخم قلب با حضور گوکان آلکان , مروه چاییران , یاغمور تانریسوسین , شنای گونلر , زهرا ییلماز و ناز سای... ( داستان سریال ترکی زخم قلب بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام و خلاصه داستان)
سریال ترکی تو درم را بزن یا در خانه ام را تو بزن با نام دیگر سریال ترکی عشق مشروط سریال ترکی تو درم را بزن با نام ایرانی عشق مشروط یکی از... ( داستان سریال ترکی تو درم را بزن بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال با بازی هانده ارچل و کرم بورسین)
سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی و ییلدیز یکی از سریال های که این روزها به شدت طرفدار پیدا کرده سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی و ییلدی... ( داستان سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی ییلدیز بیوگرافی بازیگران اینستاگرام قسمت ها خلاصه داستان)
سریال ترکی خانه کاغذی با بازی  نور فتاح‌اوغلو , اردال بشیکچی‌اوغلو و تووانا تورکای یکی از جذاب ترین داستان ها ... ( داستان سریال ترکی خانه کاغذی با بازی نور فتاح‌اوغلو تعداد قسمت ها بیوگرافی بازیگران اینستاگرام)
سریال ترکی تعریف عشق Askin Tarifi با حضور بازیگرانی همچون : کادیر دوغلو , آلپر سالدیران و سرا آریتورک  از تاری... ( داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام با حضور سرا آریتورک)
سریال دروغگو Yalanci با حضور بورچین ترزی اوغلو , صالح بادمجی و هازال تورسان در تاریخ  17 سپتامبر 2021  از شبکه ... ( داستان سریال ترکی دروغگو با حضور بورچین ترزی اوغلو همراه با بیوگرافی قسمت ها و اینستاگرام سریال ترکی یالانچی)
بازیگران فیلم Bir Zamanlar Çukurova 2 مشخص شدند. داستان روزی روزگاری در چوکوروا 2 چیست؟ سریال روزی روزگاری در چوکوروا ... ( بازیگران جدید سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 چه کسانی هستند اینستاگرام بیوگرافی قسمت ها)
سریال ترکیه شمیم عشق با بازی مرات اونالمیش و بیرجه آکالای از  9 آگوست , 2010 تا 27 مه 2013 از شبکه FOX در 122 قسمت ... ( سریال ترکی شمیم عشق با بازی مورات اونالمیش و بیرجه آکالای خلاصه داستان سریال شمیم عشق همراه با بیوگرافی بازیگران)
کشور ترکیه از پتانسیل تاریخی کشورش نهایت استفاده را می کند آنها بعد ساخت سریال تاریخی حریم سلطان که دوره حکومت سلطان سلیمان را نمایش می داد ... ( داستان سریال ترکی تاریخی قیام ارطغرل رستاخیز بیوگرافی بازیگران اینستاگرام قسمت ها خلاصه سریال)
سریال ترکیه ای گره گور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول , بلچیم بیلگین و روژدا دمیرر در ژانر درام عاشقانه از  7... ( داستان سریال ترکی گره کور یا تقاطع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه سریال)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا