مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال  آخرین تابستان
سریال  آخرین تابستان
۱۴۰۰/۰۷/۲۵

سریال  آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان یا تابستان گذشته معرفی بازیگران همراه با اینستاگرام

مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته (Son Yaz) یا آخرین تابستان

سریال آخرین تابستان یکی از سریال هایی است که بدون سوپر استار طرفداران زیادی را برای خود جمع کرده است.این سریال بیشتر برای داستانش محبوب شده شما نمی توانید اتفاقات آینده را پیشبینی کنید. این سریال از 1 ژانویه 2021  در حال پخش است  سریالی درام و عاشقنه که از شبکه fox پخش می شود.

با همراه باشید با خلاصه داستان سریال آخرین تابستان و معرفی بازیگران این سریال جذاب و دیدنی.

عنوان اصلی: Son Yaz
عنوان انگلیسی: تابستان گذشته
همچنین به عنوان:
ژانر: عاشقانه ، درام
قسمت ها: 19+
شبکه پخش: Fox Tv
دوره پخش: 1 ژانویه 2021 -
شرکت تولید کننده: o3 Medya
کارگردان: Burak Arlier
نویسنده فیلمنامه: دنیز درگی ، Cenk Bogatur ، Cem Gorgec
مکان های فیلمبرداری: Izmir Cesme ، استانبول

خلاصه داستان سریال آخرین تابستان

سلیم ( علی آتای ) یک دادستان درست کار و سالم  است. وی ازدواج کرده و دو فرزند دارد. سلیم تمام وقت خود را وقف کارش می کند ، جدا از خانواده اش در استانبول زندگی می کند و بیشتر اوقات از خانواده خود دور است.

سلیم پیشنهاد جالبی از سلچوک تسکین (آریف پیشکین) دریافت می کند که به دلیل ارتکاب جنایت سازمان یافته به مدت 8 سال در زندان بوده است. سلجوک تسکین مایل است شاهد باشد و تمام روابط مافیایی در استانبول را فاش کند. او یک شرط دارد: پسرش آکگون ( آلپرن دویماز ) تحت حمایت سلیم دادستان قرار بگیرد.

دادستان سلیم این پیشنهاد را می پذیرد تا به روابط مافیایی در استانبول پایان دهد و مراقبت خود را از آکگون ادامه می دهد.

آکگون (آلپرن دویماز) یک پسر 20 ساله  بی پروا و بی باک است . او به دلیل روابط مافیایی پدرش در محیطی خطرناک بزرگ شده است. با وجود اینکه پدرش 8 سال در زندان بوده است ، آکگون هنوز از نام پدرش در این دنیای تاریک استفاده می کند.

آکگون نمی تواند به راحتی قبول کند که پدرش شاهد خواهد بود. او می داند که اگر مافیا بداند  که سلجوک تسکین قرار است  شاهد باشد ، نه او و نه پدرش نمی توانند زنده بمانند.

در همین حال ، سلیم متوجه می شود که همسرش کانان ( فوندا اریعیت ) می خواهد طلاق بگیرد. او نمی تواند تلفنی با همسرش ارتباط برقرار کند و به همین دلیل تصمیم می گیرد برای راضی کردن همسرش به ازمیر برود.

سلیم چاره ای ندارد جز اینکه به همراه آکگون به ازمیر برود. سلیم و آکگون با یکدیگر کنار نمی آیند اما سفری را با هم آغاز می کنند. وقتی آنها به ازمیر می رسند ، سلیم هویت آکگون را فاش نمی کند. آنها خانه ای در کنار خانه خانواده سلیم اجاره می کنند و تصمیم می گیرند تا زمانی که سلیم همسرش را متقاعد نکند در آنجا بمانند.

ورود سلیم و آکگون ناگهان همه چیز را تغییر می دهد. با این حال ، کانن ، همسر سلیم (Funda Eryigit) مصمم است که طلاق بگیرد.

کانان 18 سال است که با سلیم ازدواج کرده و دارای دو فرزند است. دخترش یگمور ( هافسانور سانجاک توتان ) 18 ساله است و پسرش آلتای 15 ساله.

اگرچه کانان به همراه سلیم در استانبول حقوق خوانده است ، اما 18 سال است که کار نمی کند. وقتی در چهارمین سال تحصیل در دانشگاه باردار شد ، مجبور شد با سلیم ازدواج کند و زندگی خود را وقف خانواده اش کند.

کانان دیگر نمی تواند بی توجهی همسرش را تحمل کند. او تصمیم می گیرد طلاق بگیرد و زندگی جدیدی را به عنوان وکیل آغاز کند. دخترش یگمور نیز از تصمیم مادرش حمایت می کند. او همچنین نمی تواند این واقعیت را که پدرش از آنها دور است را ، بپذیرد.

ورود سلیم و آکگون تعادل ها را در ازمیر به هم می زند. در حالی که سلیم تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد همسرش می کند ، آکگون با یگمور روبرو می شود.

داستان سریال تلویزیونی تابستان گذشته (son yaz) درباره یک پسر جوان بی پروا و نترس است که به همراه مراقبش به ازمیر می آید. آیا آکگون موفق می شود از قیمومیت سلیم دادستان فرار کند؟ آیا سلیم می تواند همسرش را متقاعد کند و از طلاق او جلوگیری کند؟ آیا آکگون با یگمور کنار می آید؟ آیا آکگون به زندگی در ازمیر عادت می کند؟

حضور بیرجه اکالای در سریال تابستانه گذشته یا آخرین تابستان

بازیگران سریال تلویزیونی تابستان گذشته یا آخرین تابستان (Son Yaz)

آلپرن دویماز Alperen Duymaz در نقش Akgun Gokalp Taskin در سریال آخرین تابستان

فوندا اریعیت  Funda Eryigit در نقش  Canan Kara در سریال آخرین تابستان

هافسانور سانجاک توتان Hafsanur Sancaktutan در نقش  Yagmur Kara در سریال آخرین تابستان

شبنم دونمز Sebnem Donmez در نقش  Serap Gok در سریال آخرین تابستان

علی آتای Ali Atay در نقش Prosecutor Selim Kara در سریال آخرین تابستان

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال اخرین تابستان اخرش چی میشه سریال اخرین تابستان چند قسمته بازیگران سریال اخرین تابستان داستان سریال آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان سریال  آخرین تابستان
نظرات کاربران
sara
خیلی دوستش دارم
حامد شعبانی
ممنون
اخبار مرتبط
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا