مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی دختران آفتاب
سریال ترکی دختران آفتاب
۱۴۰۰/۰۹/۰۶

داستان سریال ترکی دختران آفتاب با بازی هانده ارچل و بورجو اوزبرک اینستاگرام قسمت ها بیوگرافی بازیگران

سریال دختران آفتاب در سال 1394 پخش آن شروع شد خیلی زود جایگاه ویژه ای بین طرفدران سریال های ترکیه باز برای خود باز کرد این سریال با معرفی بازیگران همچون هانده ارچل و بورجو اوزبرک یکی از موفق ترین و پر بیننده ترین سریال های ترکیه ای شد.

نام اصلی این سریال دختران خورشید Gunesin Kizlari است که با نام دختران آفتاب Daughters of Sun به زبان فارسی دوبله شد.

سریال دختران آفتاب یک سریال درام عاشقانه و معمایی با 39 قسمت از کانال D به کارگردانی آقای سعدالله سلن در تاریخ  ژوئن 2015  آغاز و در تاریخ  19 مارس 2016 به پایان رسید.

داستان سریال ترکی دختران آفتاب

شخصیت گونش (اِوریم آلاسیا ) زنی 35 ساله که 3 دختر دارد و به عنوان معلم ادبیات در ازمیر (شهری در غرب ترکیه) کار می کند. از زمانی که شوهرش بدون اینکه چیزی بگوید آنها را ترک کرده  گونش با 3 دخترش به خوشی زندگی می کند، همه آنها شخصیت های کاملاً متفاوتی دارند:

دوقلوهای 17 ساله نازلی ( بورجو اوزبرک ) و سلین ( هانده ارچل) و پری 15 ساله (میرای آکای)

در همین حال گونش با تاجر موفق معروفی با نام هالوک مرتوغلو ( امره کینای ) که در شهر استانبول زندگی می کند اما اغلب برای تجارت به ازمیر می آید ملاقات می کند. گونش و هالوک عاشق یکدیگر می شوند. 

آنها فقط 6 ماه است که یکدیگر را می بینند، هالوک از گونش خواستگاری می کند و از او می خواهد که با دخترانش به استانبول برود. گونش می خواهد با هالوک ازدواج کند زیرا فکر می کند این بار شاهزاده عالی خود را جذاب یافته است. با این حال، یک مشکل وجود دارد: گونش هنوز رابطه خود را با دخترانش فاش نکرده است.

وقتی دختران گونش متوجه می‌شوند که مادرشان قرار است ازدواج کند، همه آنها واکنشی متفاوت نشان می‌دهند:

نازلی کاملاً با این ازدواج مخالف است

 سلین می‌خواهد زندگی ثروتمندی داشته باشد، بلافاصله ازدواج را تأیید می‌کند

پری می‌خواهد مادرش را خوشحال ببیند. ، او کاری را که مادرش می خواهد انجام دهد تأیید می کند.

 مهم نیست نازلی چه می کند، هالوک هرگز تسلیم نمی شود و در نهایت موفق می شود با گونش ازدواج کند.

پس از ازدواج، گونش و دخترانش به استانبول، عمارت بزرگی که هالوک در آن زندگی می کند، نقل مکان می کنند. ورود آنها همه چیز را تغییر می دهد، به ویژه بر زندگی پسر هالوک، علی ( تولگا ساریتاش ) و برادرزاده هالوک، ساواس ( برک آتان ) تأثیر می گذارد . همچنین با آمدن گونش و دخترانش، رازهای خانواده هالوک یکی پس از دیگری برملا می شود.

در داستان دختران خورشید (Sunshine Girls TV Series) به بررسی سختی های پدر و مادر بودن می پردازید و همچنین داستان خانواده ای را تماشا می کنید که در میان رازها احاطه شده است. آیا نازلی از ازدواج مادرش جلوگیری می کند؟ آیا گونش و دخترانش به راحتی با زندگی جدید خود در استانبول سازگار خواهند شد؟ آیا هالوک همچنان مردی عالی برای گونش خواهد بود؟

بورجو اوزبرک Burcu Özberk‎ در نقش نازلی

هانده ارچل Hande Erçel در نقش سلین

 میرای آکای Miray AKAY در نقش  پری

امره کینای  Emre Kınay‎  در نقش Haluk

اِوریم آلاسیا Evrim Alasya در نقش  گونش

نام نویسنده : حامد شعبانی
بورجو اوزبرک در نقش نازلی هانده ارچل در نقش سلین اینستاگرام میرای آکای  میرای آکای در سریال دختران آفتاب اینستاگرام هانده ارچل هانده ارچل در سریال دختران آفتاب اینستاگرام بورجو اوزبرک بورجو اوزبرک در سریال دختران افتاب
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا