مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی تو درم را بزن
سریال ترکی تو درم را بزن
۱۴۰۰/۰۹/۱۶

داستان سریال ترکی تو درم را بزن بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال با بازی هانده ارچل و کرم بورسین

سریال ترکی تو درم را بزن یا در خانه ام را تو بزن با نام دیگر سریال ترکی عشق مشروط

سریال ترکی تو درم را بزن با نام ایرانی عشق مشروط یکی از سریال های ترکی بود که به شدت محبوب و در سطح جهانی به نمایش در آمد.سریال عشق مشروط  از ژوئیه 2020 شبکه FOX آغاز به پخش کرده است.در این سریال بازیگران همچون : هانده ارچلکرم بورسینملیسا دونگل بیگ اونال و نسلیهان یلدان حضور دارند.

خلاصه داستان سریال تو درم را بزن یا عشق مشروط

ادا ( هانده ارچل )  دانشجویی جوان و زیبا که پس از فوت پدر و مادرش  زمانی که او یک دختر کوچک بود، با عمه اش زندگی می کند او موفق می شود با راهنمایی های عمه اش  تمام سختی های زندگی  را پشت سر بگذارد.

ادا رشته معماری را در یک دانشگاه خصوصی با بورس تحصیلی کامل می خواند. زمانی که بورس تحصیلی او بدون اطلاع قبلی قطع می شود، در سال آخر از دانشگاه اخراج می شود. با وجود اینکه ادا برای تحصیلات تکمیلی در یکی از دانشگاه های ایتالیا پذیرفته شده است، رویاهای او برای گرفتن مدرک دانشگاهی و ادامه تحصیلات تکمیلی در ایتالیا همه از بین می رود.

پس از آن، ادا شروع به کار پاره وقت در گل فروشی عمه اش می کند. او با دوست صمیمی‌اش ملک (السین آفاکان) در خانه‌ای دنج زندگی می‌کند و سعی می‌کند دوباره به زندگی خود ادامه دهد.

ادا می خواهد در آزمون سراسری دانشگاه شرکت کند و این بار می خواهد در یک دانشگاه دولتی تحصیل کند تا نیازی به پرداختن به موضوع بورسیه نداشته باشد. با این حال، او هنوز نمی تواند بی عدالتی را در زندگی خود فراموش کند و مردی را که مسئول قطع بورسیه است، فراموش کند.

 

سرکان بولات ( کرم بورسین ) که یک تاجر جوان و موفق است،او مسئول بورسیه های تحصیلی به دانشگاه محل تحصیل ادا است. زمانی که سرکان بولات دستور کاهش هزینه های غیرضروری در شرکت را می دهد، مدیر مالی او خود بورسیه های دانشجویی را قطع می کند. این وضعیت ممکن است آنقدرها برای شرکت مشکل بزرگی نباشد، اما موضوعی است که زندگی یک فرد جوان را به طرز چشمگیری تغییر می دهد.

زندگی ادا و سرکان بولات به طور تصادفی به هم گره میخورد. وقتی سرکان بولات برای یک مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه برای سخنرانی دعوت می شود، ادا با او ملاقات می کند و استدلال می کند که زندگی او زیر و رو شده است، فقط به این دلیل که شرکت او به وعده های خود برای بورسیه دانشجویی عمل نکرده است.

سرکان بولات که از هر اشتباهی بدش می آید، نمی تواند باور کند که او مسئول چنین تصمیمی است. وقتی او این وضعیت را زیر سوال می برد، متوجه می شود که مدیر مالی اش با ابتکار خودش این تصمیم را می گیرد.

ادا و سرکان بولات همدیگر را دوست ندارند و امیدوارند که دیگر ملاقات نکنند. با این حال، آنها بارها و بارها در مناسبت های مختلف با یکدیگر روبرو می شوند.

سرکان بولات برای شرکت در مراسم نامزدی دوست دختر سابقش با هواپیمای شخصی به گوکچه آدا می رود. در هواپیما، او با ادا برخورد می کند، که به عنوان یک مهماندار پاره وقت کار می کند. این دو جوان کاری جز سفر با هم ندارند.

وقتی به مراسم نامزدی می رسند، سرکان در موقعیت سختی قرار می گیرد. او معتقد است که دوست دختر سابقش و در عین حال شریک تجاری او سلین ( بیگ اونال ) با فریت نامزد می کند فقط به این دلیل که او از انتظار برای ازدواج سرکان خسته شده است.

سرکان می‌داند که سلین هنوز عاشق اوست و بنابراین، می‌خواهد تصمیم او را تغییر دهد.

داستان مجموعه تلویزیونی تو در من را بزن (سن کال کاپیمی) درباره دو جوان به نام های سرکان و ادا است که با یکدیگر قرارداد می بندند تا طوری رفتار کنند که انگار همدیگر را دوست دارند.

 آیا مطبوعات عشق غافلگیرکننده سرکان و ادا را باور خواهند کرد؟

 ایدا با سرکان کنار میاد؟

 آیا سرکان موفق به شکستن نامزدی دوست دختر سابقش می شود؟

 آیا ادا به تحصیل خود ادامه می دهد و در نهایت مدرک دانشگاهی می گیرد؟

کرم بورسین در نقش سرکان بولات

هانده ارچل در نقش ادا یلدیز

بیگ اونال در نقش سلین آتاکان

نسلیهان یلدان در نقش آیدان بولات

ملیسا دونگل در نقش سرن بسار

ستاره اکباس در نقش فیگن ییلدیریم

اوریم دوگان در نقش آیفر یلدیز

نام نویسنده : حامد شعبانی
هانده ارچل کرم بورسین  ملیسا دونگل بیگ اونال بازیگرای سریال تو درم را بزن بازیگران سریال عشق مشروط سریال تو درم را بزن چند قسمته سریال تو درم را بزن You Knock on My Door Sen Cal Kapimi
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا