مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی قضاوت
داستان سریال ترکی قضاوت
۱۴۰۰/۰۹/۲۳

داستان سریال ترکی قضاوت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با بازی پینار دنیز

سریال ترکی قضاوت با بازی  پینار دنیز و کان اورگانجی‌اوغلو یکی از جذاب ترین سریال های در سال جدید بوده است.سریال ترکی قضاوت از تاریخ 19 سپتامبر 202 شبکه Kanal D در 13 قسمت 140 دقیقه ای شروع به پخش کرده است.

خلاصه داستان سریال ترکی قضاوت

سیلین ( پینار دنیز  ) وکیلی موفق که می تواند برای رسیدن به  چیزی که به آن اعتقاد دارد هر کاری انجام دهد. او مصمم و نترس است. وقتی پای قوانین به میان می‌آید، او مرزها را نمی‌شناسد.

سیلین در حین تحصیل در دانشکده حقوق، سرپرست خانواده می شود. پدرش به ناحق متهم به سرقت است و به مدت 5 سال باید در زندان بماند. در این مدت، سیلین تمام تلاش خود را برای حمایت از مادر و خواهر کوچکترش می کند و یاد می گیرد که چگونه به تنهایی با شرایط سخت زندگی مبارزه کند.

پس از آن، سیلین کارش را طبق قوانین خودش انجام می دهد. به گفته وی، هر وسیله و روشی برای رسیدن به عدالت جایز است.

ایلگاز (کان اورگانجی‌اوغلو )، وی  یک دادستان بسیار موفق است که همه چیز را طبق قوانین و مقررات انجام می دهد. از این نظر او در مقایسه با سیلین شخصیتی متضاد دارد.

ایلگاز مایه افتخار خانواده و دادستانی محترم در حرفه خود است. او تمام اصول پدرش را که به عنوان رئیس پلیس در بخش قتل استانبول کار می کند، را بکار می برد. ایلگاز تمام اصول مانند صداقت و شرافت را از پدرش متین ( حسین آونی دانیال ) یاد می گیرد.

ایلگاز قوانین سخت گیرانه ای در کارش دارد و بی قانونی و نادرستی را تحمل نمی کند. با این حال، زمانی که برادر کوچکترش سینار (آردا آنارات) متهم به قاتل است، در شرایط سخت و در تضاد با اخلاق کاری خود قرار می گیرد.

سینار پسر جوانی است که رابطه خوبی هم با پدر و هم با برادرش ندارد به خصوص پس از مرگ مادرش . او معمولاً با پدرش بحث می کند زیرا معتقد است که پدرش او را مسئول مرگ مادرش می داند.

زندگی سینار و همچنین خانواده اش با پیدا شدن جسدی در اطراف شهر زیر و رو می شود. سینار متهم است که مقصر اصلی این پرونده است زیرا کارت اعتباری متعلق به پدرش در همان محل پیدا شده است.

به نظر می رسد که سینار کارت اعتباری پدرش را قرض گرفته و آن را گم کرده است. علاوه بر این، سینار در مورد حضور در خانه در زمان قتل دروغ می گوید. او ادعا می کند که تمام شب را در خانه بوده اما مشخص می شود که بین ساعت 1-3 بعد از ظهر بیرون بوده است. همچنین یک ژاکت سفید که خون مقتول روی آن بود در ماشین پدرش پیدا می شود.

سینار مقصر اصلی این قتل می شود. هم ایلگاز و هم پدرش از این اتفاق غیرمنتظره شوکه شده اند. آنها نمی توانند بدانند چه کار کنند، به چه کسی اعتماد کنند و چگونه غرور خانواده خود را بازگردانند.

مسیرهای سیلین و ایلگاز با این پرونده قتل یکی می شود. ایلگاز باید وکیلی پیدا کند که بتواند از برادرش دفاع کند در حالی که همه اتهامات به سمت او هستند. او می خواهد با سیلین کار کند زیرا سیلین می تواند تنها وکیلی باشد که  برادرش را با قدرتی که دارد  نجات دهد.

سیلین می پذیرد که از سینار دفاع کند و تمام تلاش خود را برای نجات او انجام می دهد. در حالی که برای تبرئه سینار کار می کند،حتی زمانی که  ایلگاز و متین  می خواهند همه چیز را طبق قوانین و مقررات انجام دهند با آنها مقابله می کند. 

اما داستان زمانی پیچیده می شود که سیلین  متوجه می شود که خواهر کوچکترش اینچی (اجه یوکسل) در واقع قربانی این پرونده قتل است.

سیلین و ایلگاز خود را در معمایی می یابند که خانواده هر دو را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها شروع به زیر سوال بردن ارزش های خانوادگی و مفهوم عدالت از دیدگاه های مختلف می کنند.

داستان سریال قضاوت (یارگی) در مورد یک پرونده قتل است که یک وکیل نترس سیلین و یک دادستان مبتنی بر قانون را به هم نزدیک می کند.

 سیلین وقتی بفهمد خواهر کوچکترش اینچی قربانی این قتل شده است، چه خواهد کرد؟ 

ایلگاز وقتی بفهمد که برادر کوچکترش سینار مقصر اصلی این قتل است، چه خواهد کرد؟

 آیا سیلین به عنوان وکیل سینار به کار خود ادامه خواهد داد؟

 آیا ایلگاز همچنان به برادرش اعتماد خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای نجات او انجام خواهد داد؟

 آیا ایلگاز به انجام هر کاری طبق قوانین و مقررات ادامه می دهد یا مانند سیلین بی حد و حصر و بی باک خواهد بود؟

بازیگران سریال ترکی قضاوت

کان اورگانجی‌اوغلو در نقش ایلگاز کایا

پینار دنیز در نقش سیلین ارگووان کایا

اجه یوکسل در نقش اینچی ارگووان

شخصیت های سریال ترکی قضاوت

ایلگاز ( کان اورگانجی‌اوغلو ): 

او یک دادستان موفق است که همه چیز را طبق قوانین و مقررات انجام می دهد. ایگاز  در کارش خونسرد، دقیق و اصولی است در حالی که نسبت به خانواده خود محافظه کار و خونگرم است. او موفق به حفظ رابطه نزدیک با برادر کوچکترش سینار نمی شود. وقتی برادرش متهم به قتلی می شود، امتیازی به او نمی دهد و سعی می کند درست عمل کند.

سیلین ( پینار دنیز ): 

او یک وکیل موفق است که می تواند برای رسیدن به هر چیزی که به آن اعتقاد دارد هر کاری انجام دهد. او پیگیر و نترس است. وقتی پای قوانین به میان می‌آید، او مرزها را نمی‌شناسد. زمانی که او در دانشکده حقوق تحصیل می کرد، پدرش به ناحق به زندان محکوم می شود. سیلین تحت تأثیر این اتفاق قرار می گیرد و به یک وکیل موفق تبدیل می شود. به گفته وی، هر وسیله و روشی برای رسیدن به عدالت جایز است. او به پدرش ظفر و خواهرش اینچی بسیار علاقه دارد.

پارس ( مهمت ییلماز آک ): او دادستانی است که با ایلگاز در یک محل کار می کند. او پرشور و متکبر است. او برادر نوا  نامزد سابق ایلگاز است. او از دوران مدرسه با ایلگاز رفاقت دارد. پس از جدایی ایلگاز و نوا، پارس از دست ایلگاز عصبانی می شود و شروع به بدرفتاری با او می کند.

متین ( حسین آونی دانیال ): او رئیس پلیس در بخش قتل است. او پیشرو، مبتنی بر قانون و محترم است. او با پسر بزرگش ایلگاز که تا آخر به او اعتماد دارد رابطه خوبی دارد. با این حال، او با پسر کوچکترش سینار خوب نیست. بعد از اینکه همسرش چند سال پیش فوت کرد، متین شروع به سرزنش پسرش سینار برای مرگ همسرش می‌کند.

یکتا ( اوقور پولات ): او وکیل دادگستری و موسس یک موسسه حقوقی بزرگ به نام تیلمن هوکوک است. او به پاکسازی تمام معاملات کثیف مشتری خود مشهور است. او معتقد است اگر پول کافی پرداخت شود، هر مشکلی حل می شود. او مدت زیادی است که با پسرش انگین کنار نمی آید.

سینار (آردا آنارات): برادر کوچکتر ایلگاز است. او مقصر اصلی پرونده قتل می شود زیرا همه شواهد علیه او هستند.

اینچی (اجه یوکسل): او خواهر کوچکتر سیلین است. او قربانی پرونده قتل می شود.

نام نویسنده : حامد شعبانی
کان اورگانجی‌اوغلو درسریال ترکی قضاوت داستان سریال ترکی قضاوت سریال ترکی قضاوت چند قسمت است پینار دنیز در سریال ترکی قضاوت بیوگرافی بازیگران سریال ترکی قضاوت داستان سریال ترکی قضاوت
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا