مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
۱۴۰۰/۱۰/۱۶

داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز

سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.این سریال 37 قسمتی از شبکه فارسی زبان جم هم به نمایش در آمد.

خلاصه داستان سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

حکایت ما (داستان ما) اقتباسی ترکی از سریال محبوب آمریکایی Shameless است.

فیلیز ( هازال کایا  ) دختر جوانی که به دلیل نبود مادرش از 5 خواهر و برادرش مراقبت می کند. او بیشتر مسئولیت بچه ها را بر عهده دارد و سعی می کند تمام تلاش خود را بکند تا خانواده اش را در کنار هم نگه دارد. او زندگی خود را وقف خانواده اش می کند. فیلیز مدرسه اش را رها می کند و شروع به کار در مشاغل کم مهارت می کند تا از نظر مالی خانواده اش را تامین کند.

فیلیز تمام کارهای خانه را انجام می دهد، حتی شب ها در مشاغل مختلف کار می کند و بقیه اعضای خانواده را به تنهایی بزرگ می کند. او همچنین باید با پدر الکلی اش کنار بیاید. پدرش فکری ( رها اوزجان) خودخواه است و بیشتر وقت خود را صرف نوشیدن الکل می کند. او همه چیز را می گیرد و چیزی ارائه نمی دهد.

فیلیز بعد از اینکه مادرش مدت ها پیش آنها را ترک کرد برای خواهر و برادرش هم مادر و هم پدر می شود. پسر بزرگ رحمت ( یاگیز جان کونیالی) باهوش است و برای تامین مالی خانواده خود به تدریس خصوصی مشغول است. پسر وسطی حکمت ( نجات اویگور) در خواربار فروشی کار می کند و مخفیانه عاشق همسر رئیسش است.

فکرت 10 ساله (اَلف آکار) همیشه در مدرسه مشکل ایجاد می کند. دختر کوچکتر کیراز (زینپ سلیم اوغلو) به مدرسه ابتدایی می رود و سعی می کند تا حد امکان به خواهرش کمک کند. عصمت نوپا (عمر سوگی) بیمار است و به مراقبت از خواهرش نیاز دارد.

فیلیز زندگی سختی دارد و هیچ وقت  تمایلی برای داشتن کسی در زندگی خود ندارد. با این حال، از روی تصادف محض، او با یک پسر جوان آشنا می شود. فیلیز با اصرار بهترین دوستش تولای  ( نسرین جوادزاده) تصمیم می گیرد به مراسم عروسی همسایه اش برود. در راه، او مورد حمله قرار می گیرد و جیب بری را تجربه می کند. این تصادف به باریس (بوراک دنیز) اجازه می دهد وارد زندگی فیلیز شود.

باریس ( بوراک دنیز  ) یک پسر خوش تیپ است که به فیلیز کمک می کند و کیف دزدیده شده او را پس می گیرد. او در نگاه اول جذب شخصیت قوی فیلیز می شود و تصمیم می گیرد او را ترک نکند. باریس اتومبیل های گران قیمت می راند و لوازم جانبی مارک می پوشد. به نظر می رسد او خیلی متفاوت از فیلیز و خواهر و برادرهایش است. به همین دلیل فیلیز دیگر نمی خواهد او را ببیند. با این حال، باریس مصمم است که اعتماد فیلیز را قبل از به دست آوردن قلب او جلب کند.

در داستان سریال داستان ما (حکایت ما)، زندگی دشوار فیلیز را مشاهده می کنید که از 5 خواهر و برادرش پس از مدت ها ترک آنها توسط مادرش مراقبت می کند.

 آیا فیلیز تصمیم می گیرد برای خودش کار خوبی انجام دهد و به دیدن باریس ادامه دهد؟

 باریس ثروتمند است یا فقیر؟

 آیا فیلیز و باریس مانند سایر زوج ها زندگی عادی خواهند داشت؟

 آیا فیلیز موفق خواهد شد از خواهر و برادرش مراقبت کند؟

بازیگرای سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

هازال کایا  در نقش فیلیز سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

 فیلیز دختر جوانی است که به دلیل نبود مادرش از 5 خواهر و برادرش مراقبت می کند. او زندگی خود را وقف خانواده اش می کند و در مشاغل کم مهارت کار می کند. او مغرور، سرسخت و مهربان است.

بوراک دنیز در نقش باریس سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

 باریس مرد جوانی است که به طور مرموزی وارد زندگی فیلیز می شود. او باهوش و با اعتماد به نفس است. او در نگاه اول عاشق فیلیز می شود و سعی می کند تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد او انجام دهد.

نسرین جوادزاده در نقش تولای سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

تولای بهترین دوست فیلیز است. او در همان محله زندگی می کند و در صورت نیاز از برادر کوچک فیلیز مراقبت می کند.

رحمت (یاگیز جان کونیالی): رحمت به دبیرستان می رود. او باهوش است و در کلاس هایش خوب است. او برای تامین مالی خانواده به تدریس خصوصی می پردازد و از هوش خود برای کسب درآمد استفاده می کند.

ملیسا دونگل در نقش دنیز سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما کی پخش میشه آخر سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما چند قسمته نسرین جوادزاده سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بوراک دنیز در سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما هازال کایا در سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بازیگرای سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی سمت چپم با نیم بهتر من یکی از جدید ترین سریال های ساخته شده که تاکنون 12 قسمت آن از شبکه Star TV پخش شده است. بازیگرانی ک... ( داستان سریال ترکی سمت چپم یا نیمه بهتر من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا