مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر
سریال ترکی با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر
۱۴۰۰/۰۷/۲۳

داستان سریال ترکی با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر بیوگرافی بازیگران اینستاگرام

سریال ترکی  با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر که در حال پخش است را برای شما معرفی می کنیم.

سریال  با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر در 45 قسمت تهیه شده و درام  کمدی می باشد.این سریال  25 آگوست 2020 - 11 ژوئیه 2021  از شبکه ترکی Star Tv پخش می شود.بازیگرانی همچون : طوبا بویوک ‌اوستون ,جانان ارگودر , سرهات تئومان  , باریش فالای  , آهسن اراوغلو  , نیل کسر  , اوزگه بوراک  در آن حضور دارند.

عنوان اصلی: Menajerimi Ara
عنوان انگلیسی: The Agency
همچنین به عنوان: Call My Agent (عنوان تحت اللفظی) ، Dix Pour Cent
ژانر: درام ، کمدی
قسمت ها: 45
شبکه پخش: Star Tv
دوره پخش: 25 آگوست 2020 - 11 ژوئیه 2021
شرکت تولید کننده : Ay Yapim
کارگردان: علی بیلگین (قسمتهای 1-9) ؛ دنیز چلبی دیکیلیتاس (قسمتهای 10-)
نویسنده فیلمنامه: یلدا اروگلو (قسمتهای 1-7) ؛ Yesim Citak (قسمتهای 1-7) ؛ امینه ییلدریم (قسمتهای 1-7) ؛ اکین آتالار (قسمت های 8 تا 34)
مکان های فیلمبرداری: شرکت نمایندگی EGO ساختمانی به نام 42 Plaza است که در Maslak ، استانبول واقع شده است.

خلاصه داستان با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر

شخصیت دیکل با بازی  (آهسن اراوغلو)(Ahsen Eroğlu) دختر جوانی است که در مدرسه رادیو و تلویزیون شهر آنتالیا تحصیل کرده و پس از فارغ التحصیلی ، وی تصمیم می گیرد به استانبول نقل مکان کند تا در قلب دنیای سرگرمی در ترکیه کار کند. اگرچه او برای مشاغل زیادی در بخش تلویزیون درخواست می کند ، اما نمی تواند شغلی مناسب پیدا کند.

پس از یک ماه جستجوی کار ، دیکل می فهمد که نمی تواند بدون هیچ آشنایی در بخش سرگرمی شغلی پیدا کند. به عنوان آخرین راه حل ، او شجاعت خود را می گیرد و تصمیم می گیرد با پدرش کیراک ( باریش فالای ) که دردنیایی سرگرمی معروف است ملاقات کند.

دیکل مدت زیادی است که پدرش را ندیده و توسط مادرش جدا از کیراک در آنتالیا بزرگ شده است. او می داند که پدرش درست مثل یک غریبه است اما با این وجود امیدوار است بتواند از او کمک بگیرد.

کیراک هم نمی خواهد زندگی جدید خود را نابود کند. او در تمام این مدت دختر بیولوژیکی خود را مخفی نگه داشته است و نمی خواهد این راز را فاش کند. از این رو ، او می خواهد که دیکل به آنتالیا برگرداند و در یکی از شرکت های آنجا کار کند. او روشن می کند که او فقط به زندگی شاد خود در کنار همسرش مایدا (Asli Mavitan) و دخترش برن (Yaprak Medine) اهمیت می دهد.

 

برخلاف اتفاقات ، دیکل در مکان و در زمان مناسب  وقتی به آژانس استعدادیابی EGO که پدرش در آن کار می کند می آید ، یک فرصت شغلی پیدا می کند. دیکل سریعا  موقعیت خالی را برای دستیاری پر می کند.

دیکل بلافاصله قرارداد می بندد و تمام شرایط کار را می پذیرد. طبق قرارداد او ، او ساعت کاری انعطاف پذیر خواهد داشت و 7 روز/24 ساعت تمام وقت آماده کار خواهد بود. همچنین ، او باید در دوره آزمایش یک ماهه خود را ثابت کند. اگر او حال شغل خود را رها کرده یا اخراج شود ، نمی تواند تا 2 سال در یک آژانس استعدادیابی دیگر کار کند.

با وجود شرایط سخت کار ، دیکل از یافتن کار بسیار خوشحال می شود. او قصد دارد  خودش را اثبات کند ، در بخش سرگرمی موفق شود و به پدرش نشان می دهد که می تواند بدون کمک او به موفقیت برسد.

چهار کارمند شرکت Kirac ، Feris (Canan Erguder ) ، Cinar ( Fatih Artman ) ، و Peride (Aysenil Samlioglu) تحت آژانس استعدادی EGO کار می کنند. این چهار کارمند دارای شخصیت های متفاوتی هستند و هر روز در حین دفاع از مشتریان ، با مشکلات پیچیده روبرو می شوند. با این حال ، کار آنها بسیار چالش برانگیز است زیرا مشتریان آنها بازیگران محبوب ترکیه هستند که خواسته های متفاوتی دارند.

 عوامل EGO تمام تلاش خود را برای ایجاد تعادل ماهرانه در زندگی خصوصی و حرفه ای خود در حین مبارزه در دنیای وحشی سلبریتی ها انجام می دهند.

دیکل وارد این دنیای وحشی می شود و مصمم است بگوید "من نیز اینجا هستم". او دستیار فریس می شود  تا با پدرش در همان شرکت کار کنند. او تمام تلاش خود را می کند تا این واقعیت را که دختر بیولوژیکی کیراک است ، فاش نکند.

در همین حین ، دیکل با بازیگر جدید باریس ( دنیز کان آکتاش ) که مشتری EGO است آشنا می شود. آنها عاشق یکدیگر می شوند اما د تمام تلاش خود را انجام می دهند تا زندگی خصوصی خود را با زندگی حرفه ای در تضاد قرار ندهند.

داستان پس از مرگ ناگهانی بنیانگذار EGO که صاحب اکثریت سهام شرکت است ، پیچیده می شود.

بازیگران سریال با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر

سریال با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر

زمان پخش سریال با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر

داستان با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر

این تیترها بیشترین جستجو در گوگل را به خود اختصاص داده اند.

نام نویسنده : حامد شعبانی
با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر چند قسمته با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر از چه شبکه ای پخش می شود بازیگران با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر سریال با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر سریال ترکی با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر داستان سریال ترکی با مدیر برنامه‌ام تماس بگیر Menajerimi Ara
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا