مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/30

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی گره کور یا تقاطع
سریال ترکی گره کور یا تقاطع
۱۴۰۰/۰۹/۰۷

داستان سریال ترکی گره کور یا تقاطع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه سریال

سریال ترکی گره گور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول , بلچیم بیلگین و روژدا دمیرر در ژانر درام عاشقانه از  7 ژانویه 2016  شروع و آخرین قسمت آن در 23 اکتبر 2016 از شبکه FOX TV به نمایش در آمد.

سریال ترکیه ای گره کور یا تقاطع در 31 قسمت به پایان رسید و برعکس سریال های دیگه خیلی از خط داستانی خود خارج نشد.

خلاصه سریال ترکی گره کور یا تقاطع

علی نجات ( ابراهیم چلیکول  ) تاجر جوانی  که در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است.

 او سال ها پیش به دلیل علاقه به سرعت بالا در سانحه رانندگی  باعث مرگ برادرزاده کوچکش شده است. پس از این اتفاق، علی نجات هرگز خود را نمی بخشد و نمی تواند به خانواده اش نزدیک شود.

هنگامی که علی نجات برای یک سفر کاری به ایتالیا می رود، با دکتر جوان با استعدادی به نام  ناز ( بلچیم بیلگین ) آشنا می شود که جان دوست نزدیک علی را در رستوران نجات می دهد. ناز متاسفانه برای مراقبت از دوست علی نجات پرواز خود را به استانبول از دست می دهد و این دو باید با هم به استانبول برگردند.

ناز با اوموت  ( آلیجان یوجسوی ) که علاقه زیادی به ماشین دارد و به عنوان مکانیک ماشین مشغول به کار, ازدواج کرده است .

 اوموت زندگی خود را فدای تحصیل ناز کرده  و اکنون به شدت از تحقیر شدن رنجیده است. از اینکه خانواده اش را ناامید کرده  احساس ناراحتی می کند.

 آشنایی ناز با علی نجات نه تنها زندگی او را تغییر می دهد بلکه زندگی همسرش را نیز متحول می کند. اوموت بالاخره فرصتی پیدا می کند تا با حمایت مالی علی نجات به هدف نهایی خود یعنی ساخت خودروی شخصی خود دست یابد.

در همین حال علی نجات در جشن تولدش متوجه می شود که او پدر یک کودک کوچولو به نام کان است. در حالی که او سعی می کند از این کودک مراقبت کند، از کمک بزرگ ناز برخوردار می شود و هر چه می گذرد به او نزدیک تر می شود.

در داستان سریال تلویزیونی گره کور یا  تقاطع، یک مثلث عشقی و زندگی غم انگیز یک کودک کوچک را بررسی خواهید کرد.

 آیا اوموت در نهایت موفق خواهد شد به هدف خود که ساخت ماشین شخصیش است برسد؟

 آیا ناز به عشق شوهرش اموت ادامه خواهد داد و متوجه خواهد شد که او بسیار متفاوت از اوست؟

بازیگران سریال ترکیه گره کور یا  تقاطع

ابراهیم چلیکول İbrahim Çelikkol در نقش علی نجات کاراسو

بلچیم بیلگین Belçim Bilgin در نقش  ناز اوزر

 روژدا دمیرر Rojda Demirer در نقش نسلیهان

اَلیکِن یوجسوی Alican Yücesoy در نقش امید اوزر

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال های بلچیم بیلگین بلچیم بیلگین بلچیم بیلگین در سریال گره کور ابراهیم چلیکول در سریال تقاطع ابراهیم چلیکول کیست سریال های ابراهیم چلیکول ابراهیم چلیکول درسریال گره کور سریال تقاطع
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا