مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی ییلدیز
سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی ییلدیز
۱۴۰۰/۰۹/۱۶

داستان سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی ییلدیز بیوگرافی بازیگران اینستاگرام قسمت ها خلاصه داستان

سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی و ییلدیز

یکی از سریال های که این روزها به شدت طرفدار پیدا کرده سریال ترکی ستاره شمالی یا کوزی و ییلدیز است .این سریال 21 قسمتی از شبکه  Show Tv در تاریخ  14 سپتامبر 2019 شروع به پخش شد.نکته جالبی که در مورد این سریال وجود دارد موفقیت تمامی بازیگران این سریال و محبوبیت آنهاست.

بازیگران سریال ستاره شمالی اسلیهان گونراسماعیل دمیرجیگیزم گونش  , اسلیهان کاپانساهین  و  برفین نیلسو آکتاش  بعد از حضور در این سریال به شدت محبوب و طرفداران زیادی پیدا کردند.

خلاصه داستان سریال ستاره شمالی یا کوزی و ییلدیز

کوزی (اسماعیل دمیرجی) زندگی ثروتمند  و در کنار خانواده اش با خوشی زندگی می کند. او در اصل اهل اردو، شهر کوچکی در منطقه دریای سیاه ترکیه است. با این حال، سال‌ها پیش زادگاهش را برای ادامه تحصیل در استانبول ترک  و از کار در تجارت خانوادگی خودداری می کند تا در استانبول زندگی کند. وقتی برای خود زندگی جدیدی می سازد، دیگر به زادگاهش باز نمی گردد.

زندگی کوزی ناگهان زیر و رو می شود. همسرش طلاق می گیرد و خانواده را رها می کند. کوزی که با ثروت زنش زندگی می کرده حالا  خود را بی پول می بیند و نمی داند چگونه با سه دختر نوجوانش همه چیز را از نو شروع کند:

فریده (گیزم گونشمینه (اسلیهان کاپانساهین) و گوکچه (برفین نیلسو آکتاش).

فریده دختر بزرگ خانواده که بیشترین حمایت را از پدرش می کند. از طرف دیگر مینه و گوکچه تا حدودی سر به هوا هستند. بعد از اینکه مادرشان تمام پول آنها را می گیرد و آنها را رها می کند، دختران نیز دل شکسته می شوند . با این حال آنها مثل همیشه به زندگی خود ادامه می دهند و امیدوارند هر چه زودتر از پس این مشکل برآیند.

با کمک دخترانش، کوزی موفق می شود زندگی خود را جمع و جور کند تا دوباره روی پای خود بایستد. او با پیشنهاد شریک تجاری خود از یک تاجر پول قرض می کند. با این حال، 6 ماه بعد، زمانی که او باید بدهی خود را بازپرداخت کند، با یک پیشنهاد شگفت انگیز مواجه می شود. شریک تجاری او می خواهد در ازای بازپرداخت بدهی کوزی با فریده ازدواج کند. با این پیشنهاد، کوزی پل ها را خراب می کند و به جای تایید این پیشنهاد ازدواج، بی پول شدن را می پذیرد.

در مدت زمان بسیار کوتاهی، تمام دارایی‌های کوزی از جمله خانه‌اش توسط طلبکاران ضبط می‌شود، زیرا او قادر به بازپرداخت بدهی خود نیست. یک بار دیگر احساس نا امیدی می کند.

کوزی کاری جز بازگشت به زادگاهش که پدر و مادرش در آن زندگی می کنند، ندارد. او و سه دخترش زندگی مدرن خود را پشت سر می گذارند و به اردو می روند که شهری کوچک در منطقه دریای سیاه ترکیه است. وقتی آنها به اردو می رسند، کوزی نمی تواند در خانه والدینش بماند زیرا مدت زیادی است که با پدرش صحبت نمی کند. کلید خانه کوهستانی را از مادرش می گیرد و به همراه سه دختر نوجوانش در این خانه زندگی می کنند.

زندگی در روستا اصلا آسان نیست. دخترانی که به استانداردهای بالا عادت دارند گرم کردن خانه، گرم کردن آب و شستن ظروف با دست مشکل دارند. کوزی همچنین به سختی می تواند اعتماد اهالی  را به دست آورد. او باید سخت تلاش کند تا نظر روستاییان را به خود جلب کند و در عین حال باید از یار دوران کودکی خود یلدیز ( اسلیهان گونر ) طلب بخشش کند .

یلدیز یک دختر زیبای محلی است که 20 سال پیش قرار بود با کوزی ازدواج کند. پس از اینکه کوزی زادگاهش را ترک کرد و نامزدی را بهم زد، ییلدیز نتوانست او را ببخشد. او پس از آن هرگز ازدواج نمی کند. یلدیز تا حد مرگ کوزی را دوست دارد و در عین حال نمی تواند او را ببخشد.

آمدن کوزی و دخترانش زندگی یلدیز را نیز تغییر می دهد. با دیدن کوزی پس از سال ها عصبانیتش شعله ور می شود. او نمی تواند تحمل کند که او را در اطراف خود ببیند.

داستان مجموعه تلویزیونی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) در مورد مردی به نام کوزی است که پس از 20 سال همراه با سه دختر نوجوانش به زادگاهش  بازمی گردد. 

همسرش آنها را ترک کرده و تمام پس انداز آنها را می گیرد.

 داستان ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) زمانی پیچیده تر می شود که کوزی با معشوق دوران کودکی خود ییلدیز آشنا می شود که هرگز ازدواج نکرده است.

 آیا ییلدیز در نهایت کوزی را خواهد بخشید و در صلح زندگی خواهد کرد؟

 آیا کوزی از پدرش و جامعه ای که سال ها پیش رد کرده بود طلب بخشش خواهد کرد؟

 آیا دختران نوجوان کوزی موفق خواهند شد زندگی جدید خود را در حومه شهر وفق دهند؟

بازیگران سریال ستاره شمالی (Kuzey Yildizi)

اسلیهان گونر در نقش ییلدیز

اسماعیل دمیرجی در نقش کوزی

اسلیهان کاپانساهین در نقش مینه

برفین نیلسو آکتاش در نقش کوکچه

گیزم گونش در نقش فریده

مروه سن در نقش ناهیده

نام نویسنده : حامد شعبانی
اسلیهان گونر در سریال ستاره شمالی گیزم گونش در سریال ستاره شمالی اسلیهان کاپانساهین در ستاره شمالی برفین نیلسو آکتاش در ستاره شمالی بازیگرای ستاره شمالی قسمت های سریال ستاره شمالی دختر های سریال ستاره شمالی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا