مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی زخم قلب
سریال ترکی زخم قلب
۱۴۰۰/۰۹/۱۷

داستان سریال ترکی زخم قلب بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام و خلاصه داستان

سریال ترکی زخم قلب با حضور گوکان آلکان  , مروه چاییران  , یاغمور تانریسوسین , شنای گونلر , زهرا ییلماز و ناز سایینر

سریال ترکی زخم قلب از تاریخ 28 June 2021 شبکه ATV آغاز و تاکنون 19 قسمت آن پخش شده است.این سریال در ژانر عاشقانه و درام است.

خلاصه داستان سریال ترکی زخم قلب

فریت (گوکان آلکان ) مردی جوان از یک خانواده ثروتمند و شناخته شده سنجاک زاده  در شهر آنتاکیا زندگی می کند و پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق به جای وکالت در کسب و کار خانوادگی مشغول به کار شده است.

فریت در شرف ازدواج با هانده ( مروه چاییران  ) است که او نیز از خانواده ای ثروتمند می باشد. فریت و هانده از دوران کودکی یکدیگر را می شناسند و پس از تایید والدین تصمیم به ازدواج گرفته اند.

3 روز قبل از ازدواج، زندگی فریت زیر و رو می شود. او می بیند که دوست دوران کودکی اش یامان ( توپراک کان آدیگوزل) همسر آینده اش هانده را می بوسد. فریت از خیانت معشوقه و دوست دوران کودکی اش می لرزد.

فریت کاری ندارد جز اینکه هر چه زودتر شهر را ترک کند. او به استانبول می رود تا برای خودش وقت بگذارد. فریت نمی تواند این واقعیت را بپذیرد که توسط افرادی که از کودکی می شناسد به او خیانت کرده اند.

وقتی فریت به استانبول می‌رسد، از روی تصادف به آیسه (یاغمور تانریسوسین ) برخورد می‌کند. آیسه دختری زیبا و قوی که در قهوه خانه مشغول کار است. او به حیوانات خیابانی اهمیت می دهد و تمام تلاش خود را می کند تا از آنها مراقبت کند.

هنگامی که فریت به طور تصادفی یک سگ خیابانی را مجروح می کند، با آیسه روبرو می شود و فرصتی پیدا می کند که او را بشناسد. آنها در نگاه اول به خوبی با هم کنار می آیند و گپ خوبی دارند.

فریت با یک ایده غیرمنتظره می آید. فریت فکر می کند که می تواند با آیسه به آنتاکیا برود و با او ازدواج سفیدی می کند تا عروسی خود را با هانده لغو کند. او می فهمد که پس از خیانت هانده نمی تواند با او ازدواج کند، حتی اگر همه در آنتاکیا منتظر او باشند.

اگر فریت با آیسه ازدواج کند، می تواند والدینش را متقاعد کند که عاشق زن دیگری است. مادرش آزاده ( شنای گونلر ) زنی مقتدر است که می خواهد همه چیز را کنترل کند. او هانده را یک عروس عالی برای خانواده سنجاک زاده می داند و می خواهد برای دیدن ازدواج هانده و فریت دست به هر کاری بزند. به همین دلیل فریت کاری جز آوردن یک عروس دیگر برای خانواده سنجک زاده ندارد.

وقتی فریت از این بازی ازدواج می گوید، آیسه در ابتدا این پیشنهاد را نمی پذیرد. با این حال دوست صمیمی او به خاطر مجروح کردن یک مرد به زندان می رود. آیسه برای اینکه پولی برای یک وکیل خوب ندارد، در نهایت پیشنهاد فریت را می پذیرد.

فریت و آیسه با هم معامله می کنند. طبق قرارداد آنها 6 ماه ازدواج می کنند و همه را متقاعد می کنند که عاشق یکدیگر هستند. بعد از 6 ماه طلاق گرفتند و زندگی عادی خود را از سر می گیرند.

در همین حال، هانده سعی می کند تمام تلاش خود را به کار گیرد تا اوضاع را درست کند. او به خانواده و مادرشوهرش چیزی نمی گوید. او می خواهد قبل از ازدواج با فریت صحبت کند و توضیح دهد که بوسیدن او با یامان یک سوء تفاهم است. با این حال، او فرصتی برای صحبت با او ندارد.

وقتی فریت به هانده زنگ می زند و عروسی را لغو می کند، هانده نمی تواند آن را باور کند. او فکر می کند که فریت در روز عروسی آنها به آنتاکیا باز می گردد. او تمام تلاش خودش را می کند تا درست قبل از عروسی بی گناهی خود را ثابت کند. بنابراین، او به تدارک عروسی ادامه می دهد، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.

فریت در روز عروسی با عروس جدیدش آیسه به آنتاکیا می آید. همه ناگهان غافلگیر می شوند. فریت و آیسه با اینکه خانواده فریت و خانواده هانده این ازدواج را تایید نمی کنند با هم ازدواج می کنند.

ماجرا زمانی پیچیده تر می شود که آزاده این ازدواج را تایید نمی کند و هانده به راحتی تسلیم نمی شود.

داستان سریال زخم قلب (کالپ یاراسی) در مورد فریت و آیسه است که به مدت 6 ماه در یک بازی دشوار ازدواج قرار می گیرند. 

آیا فریت هانده را خواهد بخشید؟

 آیا فریت و آیسه همه را متقاعد خواهند کرد که واقعاً عاشق یکدیگر هستند؟

 آیا آیسه به زندگی در آنتاکیا در کنار خانواده فریت عادت خواهد کرد؟

 آیا فریت و آیسه در بازی ازدواج خود موفق خواهند شد؟

بازیگران سریال ترکی زخم قلب کالپ یاراسی

گوکان آلکان در نقش فریت سریال ترکی زخم قلب

یاگمور تانریسوسین در نقش آیسه یلماز سریال ترکی زخم قلب

مروه چاییران در نقش هانده سریال ترکی زخم قلب

زهرا ییلماز در نقش بتول سریال ترکی زخم قلب

بورچین عبدالله در نقش سریال ترکی زخم قلب

ناز سایینر در نقش سریال ترکی زخم قلب

نام نویسنده : حامد شعبانی
یاغمور تانریسوسین در زخم قلب مروه چاییران در زخم قلب گوکان آلکان در سریال زخم قلب دانلود سریال ترکی زخم سریال ترکی زخم چند قسمته بازیگرای زن سریال ترکی زخم بازیگران سریال ترکی زخم بیوگرافی بازیگران سریال ترکی زخم داستان سریال ترکی زخم سریال ترکی زخم قلب
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا