مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی اتاق قرمز
داستان سریال ترکی اتاق قرمز
۱۴۰۰/۰۹/۲۴

داستان سریال ترکی اتاق قرمز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام

سریال ترکی اتاق قرمز بر اساس داستان های واقعی موجود در رمان درون مدالیون (Madalyonun Ici) اثر Gulseren Bugdaycioglu ساخته شده است.این سریال از شبکه TV8 در 34 قسمت پخش شده است.سریال ترکی اتاق قرمز چند بازیگر اصلی دارد تولین اوزن , مریچ آرال , بوراک سوینچ , هالیت اوزگور و گولچین کولتور و در هر قسمت بازیگران مهمانی به این مجموعه اضافه می شوند. تاکنون  بورجو بیریجیک , الیف جرن بالیکچی  , سزین آکباش‌اوغلاری , نیلسو ایلماز, بورجو قره , اِوریم آلاسیا , هانده دوغان‌دمیر و صالح بادمجی  به عنوان مهمان حضور پیدا کرده اند.

خلاصه داستان سریال ترکی اتاق قرمز

دکتر هانیم ( بیننور کایا  ) یک روانشناس موفق که صاحب کلینیک درمانگر در شهر استانبول است. اتاق اداری او به دلیل رنگ قرمز مورد استفاده به عنوان دکوراسیون به اتاق قرمز معروف است. او با همکارانش دکتر پیرای ( تولین اوزن )، دکتر دنیز ( بوراک سوینچ ) و دکتر آیسه (مریچ آرال ) کار می کند.

دکتر هانیم نه تنها توسط همکارانش بلکه توسط کارکنان دفتر از جمله منشی تونا ( گولچین کولتور ) مورد احترام خاصی است . او کسی است که همه او را مربی می دانند. او خوب گوش می دهد، تمام تلاش خود را می کند تا مشکلات مردم را درک کند، مهربانی نشان می دهد و توصیه های مناسبی می کند.

دکتر هانیم با بیماران مختلف با پیشینه های گوناگونی سر و کار دارد. او زنان، مردان و حتی کودکان آسیب پذیری را می بیند که به دنبال درمان روانی هستند. او در حالی که با بیماران خود در کلینیک سروکار دارد، زندگی متفاوتی از زنان، مردان و کودکان را کشف می کند. او تمام تلاش خود را می کند تا آسیب ها و مشکلات آنها را مدیریت کند.

فرآیندهای درمانی در بین بیماران و درمانگران نشان می دهد که تجربیات گذشته می تواند تأثیر زیادی بر زندگی افراد داشته باشد.

نسرین ( هانده دوغان‌دمیر ) با محمد ( صالح بادمجی  ) ازدواج کرده و دو فرزند دارد. او با وجود اینکه حرفه ای موفق دارد، از خشونت خانگی رنج می برد و سعی می کند این مشکل را از همه پنهان کند. وقتی می‌فهمد که دیگر نمی‌تواند به تنهایی از پس این مشکل برآید، تصمیم می‌گیرد به خاطر فرزندانش از یک مشاوره حرفه‌ای استفاده کند. بنابراین، او به اتاق قرمز می آید.

ملیحه (اوریم آلاسیا ) زنی میانسال است که سبک زندگی محافظه کارانه ای دارد. وقتی پدر و مادرش جلوی چشمانش کشته شدند، او مجبور می شود از خواهر و برادرش مراقبت کند، با اینکه خودش سنی ندارد. ملیحه در طول زندگی خود مرگ پدر و مادرش را پنهان می کند و سعی می کند زندگی شایسته ای داشته باشد. وقتی او نمی تواند فشار گذشته خود را تحمل کند، سعی می کند خودکشی کند. به همین دلیل به درخواست دخترش به اتاق قرمز می آید.

آلیا ( ملیسا سوزن  ) دختر جوانی  که از خانواده ای ثروتمند می آید. با وجود اینکه او در مدرسه بسیار باهوش و موفق است، به دلیل آسیب های دوران کودکی از مشکل جسمی رنج می برد. آلیا در یک خانه بزرگ بدون عشق و مهربانی بزرگ شده است. در حالی که مادرش توسط مادرشوهرش تحقیر می شود. آلیا نمی تواند آسیب های دوران کودکی خود را تحمل کند و به اتاق قرمز می آید.

بیماران مختلف برای یافتن راه حلی برای مشکلات خود به اتاق قرمز می آیند. درمانگران در حین برخورد با بیماران مختلف، زندگی های متفاوتی را کشف می کنند و در عین حال سعی می کنند مشکلات خود را حل کنند. دکتر آیسه احساساتی نسبت به دکتر دنیز دارد اما نمی تواند احساسات او را آشکار کند. در عین حال دکتر دنیز مشکلاتی در ازدواج  خود دارد. او و همسرش رویای داشتن یک بچه را در سر می‌پرورانند، اما با وجود اینکه مدت طولانی درمان های متفاوتی را امتحان کرده‌اند، نمی‌توانند بچه دار شوند. در همین حال، دکتر پیرای سعی می کند تمام تلاش خود را برای تربیت پسران دوقلوی خود به کار گیرد. بعد از اینکه شوهرش به او خیانت می کند، او طلاق می‌گیرد. این پزشکان در یک کلینیک کار می کنند و باید راهی برای کنار آمدن با یکدیگر پیدا کنند.

داستان مجموعه تلویزیونی اتاق قرمز (Kirmizi Oda) بر اساس داستان های واقعی زندگی مانند خشونت خانگی، آسیب های دوران کودکی، فشار جامعه و غیره است.

 اتاق قرمز (Kirmizi Oda) در هر قسمت پذیرای بازیگران مختلفی است.

 آیا ملیحه جرات پیدا می کند تا حقیقت پدر و مادرش را فاش کند؟

 آیا مهمت دلیل اقدام خشونت آمیز خود را خواهد فهمید؟

 آیا آلیا از آسیب های دوران کودکی خود خلاص می شود و زندگی آرامی خواهد داشت؟

 آیا دکتر آیسه احساسات خود را نسبت به دکتر دنیز آشکار خواهد کرد؟

تولین اوزن در نقش دکتر پیرای سریال ترکی اتاق قرمز

مریچ آرال در نقش دکتر آیسه سریال ترکی اتاق قرمز

بورجو بیریجیک  به عنوان بونوک (14-16) سریال ترکی اتاق قرمز

هانده دوغان‌دمیر در نقش نسرین (1-4) سریال ترکی اتاق قرمز

الیف جرن بالیکچی در نقش اسرا (14-16) سریال ترکی اتاق قرمز

نیلسو یلماز در نقش ملک کینیک (9-12) سریال ترکی اتاق قرمز

بورجو قره در نقش زهلا  (9) سریال ترکی اتاق قرمز

ملیسا سوزن در نقش  آلیا  (2-13) سریال ترکی اتاق قرمز

اوریم آلاسیا در نقش ملیها کینیک (1-7) سریال ترکی اتاق قرمز

صالح بادمچی در نقش  مهمت (1-4) سریال ترکی اتاق قرمز

نام نویسنده : حامد شعبانی
آخرش سریال ترکی اتاق قرمز خلاصه داستان سریال ترکی اتاق قرمز سریال ترکی اتاق قرمز کی پخش میشه سریال ترکی اتاق قرمز چند قسمت دکترای سریال ترکی اتاق قرمز بازیگرای زن سریال ترکی اتاق قرمز بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اتاق قرمز بازیگران سریال ترکی اتاق قرمز داستان سریال ترکی اتاق قرمز
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا