مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی خانه من
داستان سریال ترکی خانه من
۱۴۰۰/۰۹/۲۷

داستان سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام

سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست از 25 دسامبر 2019 شبکه Tv8 در 24 قسمت با بازیگرانی همچون : دمت اوزدمیرابراهیم چلیکول  و  انگین اوزترک  آغاز به پخش کرد.

خلاصه داستان سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست

فیلمنامه بر اساس داستانی واقعی و اقتباسی از رمان گلسرن بودایچی اوغلو به نام  دختر پشت شیشه (Camdaki Kiz)  است.

زینپ (دمت اوزدمیر ) دختری جوان و زیبا که در خانواده ای فقیر بدنیا آمده  اما توسط خانواده ای ثروتمند بزرگ شده است. وقتی او 7 سال می شود، پدرش حضانت زینب را به خانواده ای ثروتمند می سپارد و در ازای آن مقداری پول می گیرد. سکینه (زول گنجر) مادر بیولوژیکی زینپ تصمیم سختی می گیرد و این پیشنهاد را می پذیرد تا دختر دوست داشتنی اش فرصتی برای رفتن به مدرسه و داشتن یک زندگی مناسب داشته باشد.

با وجود اینکه والدین اصلی زینب هر دو در قید حیات هستند، او برای داشتن تحصیلات خوب با والدین جدیدش  زندگی می کند. مادر واقعی زینب , سکینه به عنوان نظافتچی خانه ای که زینب در آن زندگی می کند کار می کند. پدرش هم بایرام (سینان دمیرر)  کارگر ساختمان است و شدیدا به الکل معتاد است. از سوی دیگر، والدین جدید زینب، نرمین (سنن قره) و اکرم (نیل قرمزیگل ) تحصیلکرده و به جامعه ثروتمند تعلق دارند.

زینب به دلیل موقعیت خاصی که دارد کاملاً کلا سرنوشتی دیگر پیدا می کند. او تحصیلات عالیه دارد، با دوستان ثروتمند معاشرت می کند و در یک عمارت بزرگ در نزدیکی دریا زندگی می کند. با این حال، او حقیقت را در پشت زندگی کامل خود نمی داند. هیچ کس  از پدر و مادر اصلی زینب خبر ندارد و همه تصور می کنند که نرمین و اکرم پدر و مادر او هستند.

زینب معمولاً به خاطر افشا نکردن حقایق در مورد خانواده‌اش احساس شرمندگی می‌کند. دوست پسرش فاروک (انگین هپیلری)  از خانواده ای ثروتمند است نیز از وضعیت خاص زینب اطلاعی ندارد. زینب 1 سال است که با فاروک رابطه دارد و هنوز شهامت فاش کردن راز خود را ندارد.

 

در روز تولدش، زینب از جشن تولد غافلگیرکننده ای که دوست پسرش ترتیب داده، شگفت زده می شود. همه افراد ثروتمند در مهمانی شرکت می کنند. فاروک یک سورپرایز دیگر می کند و جلوی همه خواستگاری می کند. زینب پیشنهاد ازدواج را می پذیرد اما به نوعی احساس ناراحتی می کند. بار این راز  را بر دوش خود احساس می کند.

در همین حین، سکینه، مادراصلی زینب بدون دعوت به مهمانی می آید تا فقط برای تولدش هدیه بدهد. وقتی فاروک و سکینه با هم برخورد می‌کنند، زینب در شرایط سختی قرار می‌گیرد و نمی‌تواند مادرش  را به درستی معرفی کند. وقتی زینب نمی تواند توضیحی بدهد، فاروک فرض می کند که سکینه دایه زینپ است. با این وضعیت ناخوشایند، سکینه آنجا را ترک می کند و عمیق تر احساس می کند که دخترش از والدین اصلی خود دور شده است.

روز بعد، سکینه نیز متوجه می شود که دخترش قرار است با فاروک  ازدواج کند. مادر ناطنی زینب نمی خواهد وضعیت خاص زینب را نه برای فاروک و نه برای خانواده فاروک فاش کند. او می‌خواهد زینب بعد از ازدواج با فاروک به خارج از کشور برود تا بتواند از پدر و مادر فقیرش دور باشد.

به دنبال این اتفاق، سکینه احساس می کند که اگر زینب با فاروک ازدواج کند، دخترش را برای همیشه از دست خواهد داد. بنابراین، او به طور مداوم این ازدواج را تایید نمی کند و می خواهد دخترش را بازگرداند. سکینه وقتی متوجه می شود مهدی ( ابراهیم چلیکول ) پسر همسایه  به دنبال دختری برای ازدواج است، دخترش را برای قرار ملاقات او متقاعد می کند.

زینب برای اینکه مادر را آزار ندهد ناخواسته به محل ملاقات می رود. در همان زمان، مهدی برای رهایی از شکایت مادر، این ملاقات  را می پذیرد. وقتی زینب و مهدی به هم می رسند، هماهنگی و جذابیت بین خود را احساس می کنند. با وجود اینکه آنها گذشته های مختلفی دارند، اما خیلی خوب با یکدیگر کنار می آیند.

داستان مجموعه تلویزیونی خانه تو سرنوشت توست (dogdugun ev kaderindir) در مورد دختر زیبایی است که از خانواده ای فقیر می آید اما توسط خانواده ای ثروتمند بزرگ شده است.

 آیا زینب قبول می کند با مهدی یا فاروک ازدواج کند؟

 آیا زینب به راحتی می تواند پدر و مادر خوانده اش را پشت سر بگذارد و به زندگی فقیرانه خود بازگردد؟

 آیا مهدی با زینب کنار می آید؟

دمت اوزدمیر Demet Özdemir در نقش زینب

ابراهیم چلیکول İbrahim Çelikkol‎ در نقش مهدی 

انگین اوزترک  Engin Ozturk‎ 

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال جدید ابراهیم چلیکول سریال جدید دمت اوزدمیر بازیگرای زن سریال ترکی خانه من سریال ترکی خانه من کی پخش میشه آخر سریال ترکی خانه من سریال ترکی خانه من چند قسمته بیوگرافی بازیگران داستان سریال ترکی خانه من داستان سریال ترکی خانه تو سرنوشت توست داستان سریال ترکی خانه من
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا