مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی خانه من
داستان سریال ترکی خانه من
2021/12/18

داستان سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام

سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست از 25 دسامبر 2019 شبکه Tv8 در 24 قسمت با بازیگرانی همچون : دمت اوزدمیرابراهیم چلیکول  و  انگین اوزترک  آغاز به پخش کرد.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی خانه من یا خانه تو سرنوشت توست

فیلمنامه بر اساس داستانی واقعی و اقتباسی از رمان گلسرن بودایچی اوغلو به نام  دختر پشت شیشه (Camdaki Kiz)  است.

زینپ (دمت اوزدمیر ) دختری جوان و زیبا که در خانواده ای فقیر بدنیا آمده  اما توسط خانواده ای ثروتمند بزرگ شده است. وقتی او 7 سال می شود، پدرش حضانت زینب را به خانواده ای ثروتمند می سپارد و در ازای آن مقداری پول می گیرد. سکینه (زول گنجر) مادر بیولوژیکی زینپ تصمیم سختی می گیرد و این پیشنهاد را می پذیرد تا دختر دوست داشتنی اش فرصتی برای رفتن به مدرسه و داشتن یک زندگی مناسب داشته باشد.

با وجود اینکه والدین اصلی زینب هر دو در قید حیات هستند، او برای داشتن تحصیلات خوب با والدین جدیدش  زندگی می کند. مادر واقعی زینب , سکینه به عنوان نظافتچی خانه ای که زینب در آن زندگی می کند کار می کند. پدرش هم بایرام (سینان دمیرر)  کارگر ساختمان است و شدیدا به الکل معتاد است. از سوی دیگر، والدین جدید زینب، نرمین (سنن قره) و اکرم (نیل قرمزیگل ) تحصیلکرده و به جامعه ثروتمند تعلق دارند.

زینب به دلیل موقعیت خاصی که دارد کاملاً کلا سرنوشتی دیگر پیدا می کند. او تحصیلات عالیه دارد، با دوستان ثروتمند معاشرت می کند و در یک عمارت بزرگ در نزدیکی دریا زندگی می کند. با این حال، او حقیقت را در پشت زندگی کامل خود نمی داند. هیچ کس  از پدر و مادر اصلی زینب خبر ندارد و همه تصور می کنند که نرمین و اکرم پدر و مادر او هستند.

زینب معمولاً به خاطر افشا نکردن حقایق در مورد خانواده‌اش احساس شرمندگی می‌کند. دوست پسرش فاروک (انگین هپیلری)  از خانواده ای ثروتمند است نیز از وضعیت خاص زینب اطلاعی ندارد. زینب 1 سال است که با فاروک رابطه دارد و هنوز شهامت فاش کردن راز خود را ندارد.

 

در روز تولدش، زینب از جشن تولد غافلگیرکننده ای که دوست پسرش ترتیب داده، شگفت زده می شود. همه افراد ثروتمند در مهمانی شرکت می کنند. فاروک یک سورپرایز دیگر می کند و جلوی همه خواستگاری می کند. زینب پیشنهاد ازدواج را می پذیرد اما به نوعی احساس ناراحتی می کند. بار این راز  را بر دوش خود احساس می کند.

در همین حین، سکینه، مادراصلی زینب بدون دعوت به مهمانی می آید تا فقط برای تولدش هدیه بدهد. وقتی فاروک و سکینه با هم برخورد می‌کنند، زینب در شرایط سختی قرار می‌گیرد و نمی‌تواند مادرش  را به درستی معرفی کند. وقتی زینب نمی تواند توضیحی بدهد، فاروک فرض می کند که سکینه دایه زینپ است. با این وضعیت ناخوشایند، سکینه آنجا را ترک می کند و عمیق تر احساس می کند که دخترش از والدین اصلی خود دور شده است.

روز بعد، سکینه نیز متوجه می شود که دخترش قرار است با فاروک  ازدواج کند. مادر ناطنی زینب نمی خواهد وضعیت خاص زینب را نه برای فاروک و نه برای خانواده فاروک فاش کند. او می‌خواهد زینب بعد از ازدواج با فاروک به خارج از کشور برود تا بتواند از پدر و مادر فقیرش دور باشد.

به دنبال این اتفاق، سکینه احساس می کند که اگر زینب با فاروک ازدواج کند، دخترش را برای همیشه از دست خواهد داد. بنابراین، او به طور مداوم این ازدواج را تایید نمی کند و می خواهد دخترش را بازگرداند. سکینه وقتی متوجه می شود مهدی ( ابراهیم چلیکول ) پسر همسایه  به دنبال دختری برای ازدواج است، دخترش را برای قرار ملاقات او متقاعد می کند.

زینب برای اینکه مادر را آزار ندهد ناخواسته به محل ملاقات می رود. در همان زمان، مهدی برای رهایی از شکایت مادر، این ملاقات  را می پذیرد. وقتی زینب و مهدی به هم می رسند، هماهنگی و جذابیت بین خود را احساس می کنند. با وجود اینکه آنها گذشته های مختلفی دارند، اما خیلی خوب با یکدیگر کنار می آیند.

داستان مجموعه تلویزیونی خانه تو سرنوشت توست (dogdugun ev kaderindir) در مورد دختر زیبایی است که از خانواده ای فقیر می آید اما توسط خانواده ای ثروتمند بزرگ شده است.

 آیا زینب قبول می کند با مهدی یا فاروک ازدواج کند؟

 آیا زینب به راحتی می تواند پدر و مادر خوانده اش را پشت سر بگذارد و به زندگی فقیرانه خود بازگردد؟

 آیا مهدی با زینب کنار می آید؟

دمت اوزدمیر Demet Özdemir در نقش زینب

ابراهیم چلیکول İbrahim Çelikkol‎ در نقش مهدی 

انگین اوزترک  Engin Ozturk‎ 

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال جدید ابراهیم چلیکول سریال جدید دمت اوزدمیر بازیگرای زن سریال ترکی خانه من سریال ترکی خانه من کی پخش میشه آخر سریال ترکی خانه من سریال ترکی خانه من چند قسمته بیوگرافی بازیگران داستان سریال ترکی خانه من داستان سریال ترکی خانه تو سرنوشت توست داستان سریال ترکی خانه من
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا