مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی زندگی تلخ وشیرین
داستان سریال ترکی زندگی تلخ وشیرین
۱۴۰۰/۰۹/۱۸

داستان سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه داستان

سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین از 16 اکتبر 2016 تا 30 آوریل 2017 , شبکه Star TV در 26 قسمت با حضور بیرجه اکالایسیمای بارلاسسودا ارگینچی و الیف دوگان پخش شد.

سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین داستان روزانه دانش آموزان مدرسه ای است که با وجود اختلاف طبقاتی بین آنها باید در کنار هم زندگی کنند و بهم کمک کنند.

خلاصه داستان سریال ترکی زندگی و تلخ شیرین 

حیات ( بیرجه اکالای )  معلم ادبیات در یک مدرسه خصوصی عالی رتبه است. او آنقدر آرمان گرا است که نمی تواند در هر موقعیتی از دفاع  حقوق خود خودداری کند. با توجه به این نگرش، او زندگی آسانی ندارد و اغلب با مشکلات مختلفی روبرو می شود.

حیات با خواهر کوچکش گزیده (سیمای بارلاس) به همان دبیرستانی می‌رود که حیات در آنجا تدریس می‌کند، زندگی می‌کند. حیات پس از مرگ والدینشان برای خواهرش هم مادر و هم پدر می شود و سعی می کند تمام تلاش خود را برای محافظت از خواهرش در برابر خطرات به کار گیرد. گاهی به شدت مستبد می شود و به همین دلیل; او در معرض انتقاد خواهرش قرار می گیرد.

شغل حیات در یک دبیرستان خصوصی این امکان را برای خواهرش گزیده  فراهم می کند که به عنوان دانش آموز در این مدرسه  تحصیل کند. آنها زندگی متوسطی دارند در حالی که همه دانش آموزان آن مدرسه خصوصی زندگی ثروتمندی دارند. بنابراین، گزیده گاهی برای همگام شدن با سبک زندگی همکلاسی هایش مشکل پیدا می کند.
یک روز حیات یک تماس تلفنی فوری دریافت می کند که گزیده در یک مهمانی در خطر است.

حیات دقیقاً سر وقت به آدرس داده شده می رسد تا از تجاوز به خواهر  توسط یکی از دانش آموزان کورای (آنیل تتیک) جلوگیری کند. کورای دوست پسر گزیده است که در همان دبیرستان تحصیل می کند و او برادر یک رهبر سابق مافیا  (کانبولات کونگم ارسلان ) است.

حیات برای اینکه خواهرش را از کورای دور کند، تصمیمی سختگیرانه ای می گیرد و به مدرسه ای دولتی در آناتولی استانبول منتقل می شود. او شغل جدیدی در دبیرستان آناتولی گدیک پاشا پیدا می کند که همه دانش آموزان آن از خانواده های فقیر یا متوسط ​​هستند.

حیات و خواهرش گزیده شروع به زندگی بسیار متفاوتی نسبت به آنچه قبلا داشتند دارند. گزیده سعی می کند  خود را با محیط جدید وقف دهد در حالی که حیات باید با فساد در این مدرسه جدید مبارزه کند. حیات در حالی که تلاش می کند اعتماد و دل دانش آموز را جلب کند، شروع به مبارزه با سیستم آموزشی می کند تا به دانش آموزانش آموزش خوبی بدهد.

ورود حیات و گزیده تعادل ها را در مدرسه دولتی بر هم می زند. گزیده دوستان جدیدی پیدا می کند و توجه پسر محبوب مدرسه بوراک (دنیز جان آکتاش) را به خود جلب می کند. به همین دلیل، او شروع به گفتگو با سودا (سودا ارگینچی) می کند که او نیز احساساتی نسبت به بوراک دارد.

ماجرا زمانی پیچیده تر می شود که دوست پسر سابق گزیده، کورای و دو دانش آموز ثروتمند دیگر به این مدرسه دولتی منتقل می شوند. اکنون گزیده خود را در میان دوستان جدید و دوستان ثروتمند سابقش می یابد.

در داستان مجموعه تلویزیونی زندگی تلخ شیرین (Hayat Bazen Tatlidir)، شما زندگی مدرسه ای لذت بخشی را کشف خواهید کرد که با آمدن معلم ادبیات ایده عالگرا حیات، به طرز چشمگیری تغییر می کند.

 آیا حیات و گزیده به راحتی می توانند زندگی جدید خود را بسازد؟

 آیا حیات موفق خواهد شد خواهرش را از دوستان ثروتمند سابقش دور کند؟

 آیا گزیده زندگی جدید مدرسه و همکلاسی هایش را دوست خواهد داشت؟

 آیا کورای احساسات خود را نسبت به گزیده فراموش می کند و رابطه جدیدی را آغاز می کند؟

بیرجه آکالای نقش حیات در سریال ترکی زندگی تلخ وشیرین

سیمای بارلاس نقش گزیده در سریال ترکی تلخ وشیرین

سودا ارگینجی نقش سودا در سریال ترکی تلخ وشیرین

الیف دوگان نقش زینب در سریال ترکی زندگی تلخ شیرین

نام نویسنده : حامد شعبانی
داستان سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین بازیگرای سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین چند قسمته سودا ارگینچی در سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین سیمای بارلاس در سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین بیرجه اکالای در سریال ترکی زندگی تلخ و شیرین
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا