مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه
۱۴۰۰/۰۹/۲۸

داستان سریال سیب ممنوعه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور ادااجه شوال سام نسرین جوادزاده

سریال ترکی سیب ممنوعه یکی از طولانی ترین  و پر ازبازیگران با خط های داستانی متفاوت است. این سریال که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد از 9 اوریل 2018  شبکه FOX TV شروع به پخش کرد.و تا کنون 3 خط داستان ادامه دار را دنبال می کند.

بازیگرانی همچون : ادا اجه , شوال سام  , نسرین جوادزاده , گوکان آلکانسودا ارگینجی , بیران داملا ییلماز , جانسو ملیس کاراکوس,  نیلپری شاهینکایا ,  ابرو شاهین و برک اوکتای در سریال سیب ممنوعه حضور داشتند.

خلاصه داستان
زینپ ( سودا ارگینجی  ) و ییلدیز ( ادا اجه ) دو خواهر هستند که با هم در استانبول زندگی می کنند. آنها با وجود اینکه خواهر هستند اما کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند.

زینب دختر زیبایی است که به ارزش های اخلاقی خود پایبند است و به عنوان دستیار مدیر شرکت کار می کند. وقتی شرکتی که او کار می کند توسط یک شرکت دیگر خریداری می شود، او با یک تاجر جوان، علیهان ( انور تونا  ) شروع به کار می کند . علیهان مردی متکبر، خونسرد، جدی و ثروتمند است که از آزار دادن مردم لذت می برد. علیهان و زینپ از اولین روز حضورش در شرکت، مانند سگ و گربه با هم دعوا می کنند. هیچ یک از آنها قدمی به عقب برنمی دارند. علیهان از رفتار زینب خوشش می آید و شروع به ایجاد احساساتی نسبت به او می کند.

از سوی دیگر، ییلدیز آرزوی داشتن یک زندگی ثروتمند را دارد. او برای اینکه به افراد ثروتمند نزدیک شود، در یک رستوران معروف به عنوان پیشخدمت کار می کند. او با مردی ثروتمند رابطه داشته و قصد دارد با او ازدواج کند تا بتواند از زندگی کم درآمد خود فرار کند. با این حال، او در نهایت می فهمد که دوست پسرش هیچ قصدی برای ازدواج با او ندارد.

زندگی ییلدیز به طور چشمگیری تغییر می کند زمانی که از، اندر ( شوال سام) پیشنهاد کاری دریافت می کند.

اندر یک زن میانسال زیبا است که با تاجر محترم هالیت ( طلعت بولوت ) ازدواج کرده است. اندر همسر سوم هالیت است و به همراه پسر و دو دختر ناتنی خود در یک خانه مجلل بزرگ زندگی می کند. اندر و هالیت در مقابل دیگران وانمود می کنند که یک زوج خوشبخت هستند. اما در واقع آنها یکدیگر را دوست ندارند. وقتی تنها هستند به همدیگر احترام نمی گذارند و مدام با هم اختلاف دارند.

اندر می خواهد بدون از دست دادن موقعیت اجتماعی و مالی خود در جامعه از شوهرش طلاق بگیرد. او می داند که شوهرش بسیار باهوش و برنامه ریزی شده است. هالیت پیش از این دو بار ازدواج کرده و از همسران خود بدون پرداخت نفقه و غرامت طلاق گرفته است. اندر نمی خواهد در موقعیتی مشابه با همسران سابق هالیت قرار گیرد. به همین دلیل نقشه ای می کشد و ییلدیز را استخدام می کند.

طبق برنامه اندر، ییلدیز به عنوان دستیار هالیت در این شرکت کار خواهد کرد. او تمام تلاش خود را می کند تا هالیت را اغوا کند و با او رابطه عاشقانه برقرار کند. به این ترتیب اندر شوهرش را به خاطر خیانت متهم می کند و غرامت بالایی در دادگاه دریافت می کند. ییلدیز در نهایت پیشنهاد اندر را می پذیرد اما او نیز برنامه های خود را دارد. تصمیم او نه تنها بر زندگی او بلکه بر روی خواهرش، زینب نیز تأثیر می گذارد.

اما در این بین جانر (باریش کیلیچ )  شریک هالیت هم در شرکت نقشه های در سر دارد او خواهری به نام شاهیکا ( نسرین جوادزاده ) دارد که با اغواگری قصد دارد هالیت را به سمت خود بکشید.

جنگ بین ییلدیز , اندر و شاهیکا فراز و نشیب های زیادی دارد.آنها یاهم دوست و گاهی دشمن می شوند. اما در ادامه شخصیت کریم (گوکان آلکان ) به سریال اضافه می شود و ییلیدز را عاشق خود می کند. کریم قبلا با شاهیکا رابطه داشته است.

در ادامه چاتای ( برک اوکتای ) وارد می شود که فردی ثزوتمند است و ییلدیز با او ازدواج می کند اما شاهیکا با پدر چاتای که سن بالای دارد ازدواج می کند تا نگذارد تمام ثروت این خانواده به ییلدیز برسد و موفق می شود شرکت را به نام خود بزند.

در داستان مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه (یاساک الما) شاهد تغییر زندگی دو خواهر خواهید بود.

 آیا یلدیز رویاهای خود را برآورده می کند و می تواند یک زندگی ثروتمند داشته باشد؟ 

آیا اندر موفق می شود از شوهرش طلاق بگیرد و غرامت بالایی دریافت کند؟

 آیا زینب بی گناهی خود را حفظ می کند و در نهایت عشق واقعی را پیدا می کند؟

آیا شاهیکا می تواند با اندر و ییلدیز پول ها را شریک شود؟

سرنوشت شاهیکا چه می شود؟

آیا اندر ازدواج می کند؟

آیا ییلدیز پولدار می شود؟

بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه

ادا اجه در تقش ییلدیز سریال سیب ممنوعه

شوال سام در تقش اندر سریال سیب ممنوعه

نسرین جوادزاده در تقش شاهیکا سریال سیب ممنوعه

گوکان آلکان در تقش کریم سریال سیب ممنوعه

سودا ارگینجی در تقش زینب سریال سیب ممنوعه

بیران داملا ییلماز در تقش کومرو سریال سیب ممنوعه

نیلپری شاهینکایا در تقش جانسو سریال سیب ممنوعه

ابرو شاهین در تقش هیرا سریال سیب ممنوعه

برک اوکتای در تقش چاتای  سریال سیب ممنوعه

نام نویسنده : حامد شعبانی
فصل جدید سریال سیب ممنوعه بیران داملا ییلماز در سریال سیب ممنوعه ییلدیز در سریال سیب ممنوعه اندر سریال سیب ممنوعه شاهیکا در سریال سیب ممنوعه نسرین جواد زاده در سریال سیب ممنوعه شوال سام سریال سیب ممنوعه ادا اجه در سریال سیب ممنوعه داستان سریال سیب ممنوعه سریال سیب ممنوعه
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا