مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه
2021/12/19

داستان سریال سیب ممنوعه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور ادااجه شوال سام نسرین جوادزاده

سریال ترکی سیب ممنوعه یکی از طولانی ترین  و پر ازبازیگران با خط های داستانی متفاوت است. این سریال که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد از 9 اوریل 2018  شبکه FOX TV شروع به پخش کرد.و تا کنون 3 خط داستان ادامه دار را دنبال می کند.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

بازیگرانی همچون : ادا اجه , شوال سام  , نسرین جوادزاده , گوکان آلکانسودا ارگینجی , بیران داملا ییلماز , جانسو ملیس کاراکوس,  نیلپری شاهینکایا ,  ابرو شاهین و برک اوکتای در سریال سیب ممنوعه حضور داشتند.

خلاصه داستان
زینپ ( سودا ارگینجی  ) و ییلدیز ( ادا اجه ) دو خواهر هستند که با هم در استانبول زندگی می کنند. آنها با وجود اینکه خواهر هستند اما کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند.

زینب دختر زیبایی است که به ارزش های اخلاقی خود پایبند است و به عنوان دستیار مدیر شرکت کار می کند. وقتی شرکتی که او کار می کند توسط یک شرکت دیگر خریداری می شود، او با یک تاجر جوان، علیهان ( انور تونا  ) شروع به کار می کند . علیهان مردی متکبر، خونسرد، جدی و ثروتمند است که از آزار دادن مردم لذت می برد. علیهان و زینپ از اولین روز حضورش در شرکت، مانند سگ و گربه با هم دعوا می کنند. هیچ یک از آنها قدمی به عقب برنمی دارند. علیهان از رفتار زینب خوشش می آید و شروع به ایجاد احساساتی نسبت به او می کند.

از سوی دیگر، ییلدیز آرزوی داشتن یک زندگی ثروتمند را دارد. او برای اینکه به افراد ثروتمند نزدیک شود، در یک رستوران معروف به عنوان پیشخدمت کار می کند. او با مردی ثروتمند رابطه داشته و قصد دارد با او ازدواج کند تا بتواند از زندگی کم درآمد خود فرار کند. با این حال، او در نهایت می فهمد که دوست پسرش هیچ قصدی برای ازدواج با او ندارد.

زندگی ییلدیز به طور چشمگیری تغییر می کند زمانی که از، اندر ( شوال سام) پیشنهاد کاری دریافت می کند.

اندر یک زن میانسال زیبا است که با تاجر محترم هالیت ( طلعت بولوت ) ازدواج کرده است. اندر همسر سوم هالیت است و به همراه پسر و دو دختر ناتنی خود در یک خانه مجلل بزرگ زندگی می کند. اندر و هالیت در مقابل دیگران وانمود می کنند که یک زوج خوشبخت هستند. اما در واقع آنها یکدیگر را دوست ندارند. وقتی تنها هستند به همدیگر احترام نمی گذارند و مدام با هم اختلاف دارند.

اندر می خواهد بدون از دست دادن موقعیت اجتماعی و مالی خود در جامعه از شوهرش طلاق بگیرد. او می داند که شوهرش بسیار باهوش و برنامه ریزی شده است. هالیت پیش از این دو بار ازدواج کرده و از همسران خود بدون پرداخت نفقه و غرامت طلاق گرفته است. اندر نمی خواهد در موقعیتی مشابه با همسران سابق هالیت قرار گیرد. به همین دلیل نقشه ای می کشد و ییلدیز را استخدام می کند.

طبق برنامه اندر، ییلدیز به عنوان دستیار هالیت در این شرکت کار خواهد کرد. او تمام تلاش خود را می کند تا هالیت را اغوا کند و با او رابطه عاشقانه برقرار کند. به این ترتیب اندر شوهرش را به خاطر خیانت متهم می کند و غرامت بالایی در دادگاه دریافت می کند. ییلدیز در نهایت پیشنهاد اندر را می پذیرد اما او نیز برنامه های خود را دارد. تصمیم او نه تنها بر زندگی او بلکه بر روی خواهرش، زینب نیز تأثیر می گذارد.

اما در این بین جانر (باریش کیلیچ )  شریک هالیت هم در شرکت نقشه های در سر دارد او خواهری به نام شاهیکا ( نسرین جوادزاده ) دارد که با اغواگری قصد دارد هالیت را به سمت خود بکشید.

جنگ بین ییلدیز , اندر و شاهیکا فراز و نشیب های زیادی دارد.آنها یاهم دوست و گاهی دشمن می شوند. اما در ادامه شخصیت کریم (گوکان آلکان ) به سریال اضافه می شود و ییلیدز را عاشق خود می کند. کریم قبلا با شاهیکا رابطه داشته است.

در ادامه چاتای ( برک اوکتای ) وارد می شود که فردی ثزوتمند است و ییلدیز با او ازدواج می کند اما شاهیکا با پدر چاتای که سن بالای دارد ازدواج می کند تا نگذارد تمام ثروت این خانواده به ییلدیز برسد و موفق می شود شرکت را به نام خود بزند.

در داستان مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه (یاساک الما) شاهد تغییر زندگی دو خواهر خواهید بود.

 آیا یلدیز رویاهای خود را برآورده می کند و می تواند یک زندگی ثروتمند داشته باشد؟ 

آیا اندر موفق می شود از شوهرش طلاق بگیرد و غرامت بالایی دریافت کند؟

 آیا زینب بی گناهی خود را حفظ می کند و در نهایت عشق واقعی را پیدا می کند؟

آیا شاهیکا می تواند با اندر و ییلدیز پول ها را شریک شود؟

سرنوشت شاهیکا چه می شود؟

آیا اندر ازدواج می کند؟

آیا ییلدیز پولدار می شود؟

بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه

ادا اجه در تقش ییلدیز سریال سیب ممنوعه

شوال سام در تقش اندر سریال سیب ممنوعه

نسرین جوادزاده در تقش شاهیکا سریال سیب ممنوعه

گوکان آلکان در تقش کریم سریال سیب ممنوعه

سودا ارگینجی در تقش زینب سریال سیب ممنوعه

بیران داملا ییلماز در تقش کومرو سریال سیب ممنوعه

نیلپری شاهینکایا در تقش جانسو سریال سیب ممنوعه

ابرو شاهین در تقش هیرا سریال سیب ممنوعه

برک اوکتای در تقش چاتای  سریال سیب ممنوعه

نام نویسنده : حامد شعبانی
فصل جدید سریال سیب ممنوعه بیران داملا ییلماز در سریال سیب ممنوعه ییلدیز در سریال سیب ممنوعه اندر سریال سیب ممنوعه شاهیکا در سریال سیب ممنوعه نسرین جواد زاده در سریال سیب ممنوعه شوال سام سریال سیب ممنوعه ادا اجه در سریال سیب ممنوعه داستان سریال سیب ممنوعه سریال سیب ممنوعه
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا